davet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wanted2014

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar sorum şudur;
Davet yaptıgımızda (hüddam,cin) vs.. Karşılıklı istekler halinde isteğimiz yerine geliyor okudugum ve arastırdıgım kadarıyla..
Peki Ulviler mi karşılıklı anlaşırlar yoksa sufliler mi ?
Biliyorum davet konusunda pek çok konu var fakat istedigim cevabı tam olarak bulamadım ?
Ve her insan davet yapabilir mi ?
İlk kez deneyecek olan kişi nasıl bir davet yapmalıdır ?
Zararları ve yararları nelerdir ?
Karşılık olarak isteyebilecekleri şey gelen varlıga gore degisiyor bunu biliyorum..
Ve anlaşma yapıldıgı takdirde bizi kandırma veya aldatma gibi birşey söz konusu mu ?

aşk1

Banlı Kullanıcı
şöyle söyleyeyim bu bir anlaşma olayı değildir. anlaşma saçma bir şey insanın söylediği saçma bir kelime. öncelikle varlığa sen isteğini dile getiriyorsun. oda bu istediğine kavuşman için yapman gerekenleri sana söylüyor. olay bu. zaten sen onun istediğini yaparken ona bir kendinden bir şeyler vermiş oluyorsun. bunun farkında oluyorsun zaten kendinde. onun için bu kısım böyle.

şöyle bir noktada var varlıkla ilişkisi olmak demek inanılmaz farklı bir boyutta olmak demek. bunu herkes kaldıramaz. senin ya da bunu düşünen birinin nasıl olduğu çok önemlidir onlar için. çünkü ilişki içinde olunacak bu insanla. zaten ilişki içinde olacaklarsa genelde bunlar seçiyor. ya da aileden kalıyor bir insana genelde.

şunu bir kere insanlar anlamalılar çağırdıkları istedikleri melek değil. hüddam şeytan cin vs bunlar. önce bunlar nedir ne değildir bilmeliler. ne severler ne sevmezler napılır nasıldırlar bir şey olursa napılmalı vs vs. bunun eğitimi de bana göre yetmez bire bir varlığı olan daha doğrusu çağrılan istenen varlığa sahip bir insan bulunulursa da onla görüşüp ona bakılıp öyle hareket edilmelidir. çünkü insanlar kafalarındaki hayal dünyasıyla bir şey yaşayacaklarını düşünüyorlar.

sonra şunu asla unutmayın. her an size bir şey olabilir. afedersiniz ama poponuzu hep korumaya hazırlıklı olun. onlarla ilişkim var garantiliyim beni korurlar kafası yaşamayalım. napacakları sağları solları belli olmaz. zaten bu konuda eğitim almadan çağrılınca düşünemiyorum bile. bilmeden yapmamanız gereken bir şeyi yaparsınız telafide edemezsiniz.

her insan davet edebilir. kimi bilerek kimi bilmeyerek. kimide davet etmese de bu konuyla uğraşır.

ilk kez deneyecek kişi önce varlıklar hakkında eğitim alması şart. bu eğitimde hop diye olmaz yıllar alır. eğitimsiz çağırmak delilik olur. ben delirdim diyorsanız tabi siz bilirsiniz.

yararı sadece istediğin gerçekleşir. şunları şunları yapınca istediğini elde ediceksin derler. sen ne zaman tam olarak onları gerçekleştirirsen o zaman istediğini alırsın. yani davet ettin geldiler o an istediğini verdiler olayı yok :D mesela sen çok zengin olmak istiyorsun diyelim. sana getirip önüne paraları koymazlar.

sonra bunlardan kurtuluş yoktur. yani ilişkini kesemezsin. zor kesmek zor.
ve davet ettin diyelim o an sana gelip zarar veripte gidebilir. sadece davet etmişsindir diyorum bak. ama eğitimli bilgilenmiş kendini bu konuda geliştirmiş birisi o an o gelince onla istediği gibi diyalog kurabilir. kendisinin zarar görmemesini engeller. ve davetlerde güçlü varlıklar gelmez onlar için özel çağırma ritüelleri vardır. bu gibi özel çağırma şeyleri eksik verilir paylaşılmaz. sadece bu konuda deneyimli eğitimli kişilere aktarılma tercih edilir. insanların yaptığı davetler sıradan davetlerdir genelde bu yüzden. bu sıradan bilindik davetlerde gelen varlıklardan da bir cacık olmaz. enerjini emer korkutur senle eğlenir vs.

hadi gerekli daveti buldun çağırdın diyelim onun için istenilen bir insan olmalısın yoksa gelmez yerine bir halt olmayan varlıklar gelir. birde sen bilgisizsen seni kandırır güçlü bir varlık gibi gösterir kendini.

kısacası bu işler karar verdim çağırayım gelsin istediğimi yapsınlar olayı değil. uzman kişilerden eğitim almaya bak. sonra yine çağırmayı istersen çağır. çünkü insan bilmezken rahat karar veriyor ama bilince diyor ki aman istediğim olmaz olsun diyebiliyor. ne desem nasıl anlatsam olmaz yaşayınca anlaşılır.

wanted2014

Kayıtlı Üye
peki onların istekleri yerine getirildikten sonra bizim isteğimizin olacağı garanti mi ? Yoksa kandırma ihtimalleri var mı ?

kıvep

Banlı Kullanıcı
Cinlerin insanlarla ilişkisi kesin olarak yasaktır. Buna rağmen insanlarla anlaşan cin ne kadar iyidir ki. Eğer kandırırsa karşı saldırıda bulunabileceğiniz bir şey var olmalı elinizde

aşk1

Banlı Kullanıcı
peki onların istekleri yerine getirildikten sonra bizim isteğimizin olacağı garanti mi ? Yoksa kandırma ihtimalleri var mı ?

var tabi ki. insana da güvenilmez onlara da güvenilmez sadece Allah'ın sözü sözdür. Sadece o sana karşılıksız verir. ve istediğini geri çevirmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...