Çok uyumaktan şikayet eden kimse?

fgulerce

Banlı Kullanıcı
Çok uyumaktan şikayet eden ve uykusunun azalmasını isteyen bir kimse aşağıdaki tılsımı yazıp üzerinde taşır ise uykusu azalır.

4464.jpg

deska

Kayıtlı Üye
peki uykusunun azalması negatif yönde olabilir mi yani uyuyamamak yada yeterli uyuyamamak gibi yoksa uykuyu düzenleyici bir etkisi mi var?

SEVGİM.

Kayıtlı Üye
Aslında benim şikayetçi olduğum şey,sabah namazına kalkamıyorum,bu konu açılmışken paylaşmak istedim.

schutze07

Kayıtlı Üye
Çok uyumak ne kelime uçağın kalktığını indiğini bir odada iş konuşulup pazarlık yapılırken koltukta uyuya kalmak işyerinde filmlerin sonunu bir türlü görememek bıktım 2 aydır bu durumdan bu tılsımı yazıcak kimse yok ama bunun başka bir yolu yokmu çıt olsa uyanırdım o halimi özledim ben:(

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
:( Benim güneş batar batmaz uykum geliyor, sınavlarım var bir sürü yapmam gereken bir sürü iş ama ben saat 9da 10da uyuyorum sabahta uyanamaz oldum :S Son 6 aydır böyle.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Öğrencilere ters etki yapabilir.:D

GoldenSea

Kayıtlı Üye
Arkadaş kitaptan alıntı yapmış herhalde. Çıktı alsak olur mu dicez, cevap yok. Bu tür şeyler genelde kumaşlara, gümüşlere vs. yazılır. Kağıda yazılanlarda var tabi. Kendimiz yazsak olur mu? Niyetten hiç bahsedilmediğine göre önemi yok. Gerçi hiçbirşey yazmamış arkadaş ya neyse.

O kadar basit mi acaba? Diye de sormadan edemiyorum.

LaiLah

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci..
Aslında benim şikayetçi olduğum şey,sabah namazına kalkamıyorum,bu konu açılmışken paylaşmak istedim.
Zamanında Uyanmak
Ne zaman uyanmak ıstersen 7 kere okuyup sağ yana yatarak ' Allahın meleklerı benı felan vakıtte kaldırın' deyip okuyun ;

gul lev kanel bahrı mıdaden likelimati rebbi lenefidel behri ğeble en tengede kelımatu rabbi (Umarım işinize yarar siteden oLan bir uyguLuma zaten ) ;)

fgulerce

Banlı Kullanıcı
[SIZE=2,5]GoldenSea[/SIZE] Safran mürekkebi ile yazabilirsin yoksa mürekkebin kurşun kalemle yaz oada olur. Ben 3 ay öncesine kadar Hayvan gibi uyuyan biriydim saatlerim düzensiz zamanda bir boşluk yakalsam AYI gibi yatar uyurdum Allh'a şükür öyle bir sıkıntım kalmadı tılsımı kurşun kalemle yazdım normalde cüzdana falan koymak sakıncalıdır hani üzerine oturuyoruz yha o maksatla deniliyor aksine benim tılsımda cüzdan da duruyor. Artık akşamları yatıp sabahları kalkıyorum çok şükür. gece bazen kendimi zorlayıpta sabahlarsam 4-5 e kadar uyumazsam 5 gibi yattığım zaman öğlende 12 de dinç bir şekilde kalkabiliyorum. Tabi şeytan bu arada vesvese vermiyor değil yat olum zamanın var nede olsa ne kalkıyosun bak gözlerinide zor açıyosun gibi vesveselere gelmeyeceksin birazda arkadaşlar uyku konusunda irademizi biz yönetelim. Bu uygulamayı yapmadan önce kendimi örnek vereyim uyumayıp sabahladığım zaman sabah 6 da bir yatardım akşam saat 9 10 bazen 11 e kadar hayvan gibi yatardım. Çok şükür öyle bir derdim kalmadı

OneRepublic

Kayıtlı Üye
Zamanında Uyanmak
Ne zaman uyanmak ıstersen 7 kere okuyup sağ yana yatarak ' Allahın meleklerı benı felan vakıtte kaldırın' deyip okuyun ;

gul lev kanel bahrı mıdaden likelimati rebbi lenefidel behri ğeble en tengede kelımatu rabbi (Umarım işinize yarar siteden oLan bir uyguLuma zaten ) ;)

Cok tesekkürler, mutlaka deneyecegim. :)