cinler...

sümsüm

Kayıtlı Üye
selamun aleykum hepinize beni cinler uzun bir süredir rahatsız ediyorlar peygamber mektubu koyuyordum yastığımın altına bir süre önce kaldırmıştım tekrar koymaya başladım geçen gece rüyamda gördüm onları odamın önündeymiş elimde mektup sıkı sıkı tutuyorum yanımda kardaşim var ona gösteriyorum bak orada cin var diye birisi (kim hatırlamıyorum) mektubu elimden alıyor sanki o an nefesim kesiliyor tüm gücümü yitiriyoyum hemen diyorum bir kuran yada benzeri bişeyler bulmalıyım onlar yetişmeden o kadar korkmuştum ki uyandım daha güneş doğmamıştı daha öncede çok çeşitli şekillerde gördüm ama bunun kadar gerçekçi değildi yorumlarsanız çok sevinirim teşekkür ederim...

zenithmx

Kayıtlı Üye
Bilinç altınızın komplesi bu durumla dolmuş. Bence biraz daha az düşünmeye hatta başarabilirseniz tamamen düşünmemeye çalışın. Ayrıca Kuran-ı Kerim okunmak için vardır. Haç yakma işlemi gibi kullanılacak birşey değil rüyanızda görmüş olmanızad birşeyi değiştirmez. Okuyormusunuz bilmiyorum ama madem inancınız var yastık altına koymaktansa okumanız daha çok işinize yarayacaktır (Mektuptan bahsetmiyorum o ayrı bi konu). Rüyanızı da sevgili Amethyst yorumlayacaktır.

sümsüm

Kayıtlı Üye
okuyorum evet başaka forumda okumuştum sürekli rüya ile bağlantı kurarlar diye sürekli farklı şekillerde görüyorum acaba beynimin oyunumu yoksa bu varlıkların mı bilemedim bir sormak istedim teşekkür ederim yinede