Cinler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Müslüman bir cin çağırmak istiyorum. Siteyi iyice araştırdım bunun bir çok yolu var. Nerdeyse 1 ay önce denedim ve eksik yaptım. Eksik yapmamın sebebi evde ailemin benim yüzümden rahatsız olmasını istemediğimdendi.Benim denediğim hemen olacak bir şey değildi. Garip bir olayla karşılaştım. Daha ilk günden odamda kapı önünde birisininbeni izlediğini farkettim ve ben ona taraf dönüp baktığımda kısa süreliğine bile olsa onu gördüm. Yüzü görülmüyordu sim siyahtı. Kafasını biraz çıkarmış kapıdan beni izliyordu. Ben ona taraf dönüp bakarken kaçtı. Kaçarken divara yansıyan gölgesini de gördüm. Bunu çok önemsememiştim. Aslında birazda ilk günden başardığım için sevinmiştim. Şimdi soruma gelelim. Bir müslüman cinle ne gibi anlaşmalar yapa bilirim ve ya ne gibi yardımlar isteye bilirim?

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Benimde istediğim bu zaten müslüman cinlerin karşıma çıkmaları ama çıkmıyorlar. Yolda giderken kedilere çok dikkat ederim belki birisi cindir diye :D Ben onlarla sadece konuşmak istiyorum. Onlara bir sürü sorularım var. Dost olmak istiyorum. Bence onlarda meraklılar bizlerle iletişim kurmaya. Ne kadar çok yazarsan benim için iyidir :) Teşekkür ederim.

Sare19

Kayıtlı Üye
Benimde istediğim bu zaten müslüman cinlerin karşıma çıkmaları ama çıkmıyorlar. Yolda giderken kedilere çok dikkat ederim belki birisi cindir diye :D Ben onlarla sadece konuşmak istiyorum. Onlara bir sürü sorularım var. Dost olmak istiyorum. Bence onlarda meraklılar bizlerle iletişim kurmaya. Ne kadar çok yazarsan benim için iyidir :) Teşekkür ederim.
kimin gelecegini bilemezsin zaten aklını oynatırsın bu işi senelerce kitaplar okuyup yapıyolar sana birde diyecegim çok bilgili bir büyügümden aldım asla müslüman iyi niyetliler gelmez onların zaten çok işleri var senle alakalı bişey oldumu gelirler eğer çağırısan kafirler gelir arkadaşın dedigi gibi onlarla anlaşma yapsanda bozarlar adamın aklını alırlar insana benzemez gözünü kapattıgında yaşayacagın şeyleri gösterirler öyle yok delirdim ona saldırdım falan olmaz sana sadece bir ağırlık verirler enerjisini taşıyamadıgın için o enerjide sana herboku yaptırır başta çökersin bi sıkıntılar gelir sonrada etrafa saldırısın çağırma metodu fasa fiso yalan çok zor bi iş zaten gerekli bilgili kişilerde sana söylemez forumdada bulamazsın yalan hepsi hiç bırak siktir et

yalnizadam1981

Banlı Kullanıcı
herkesin istediği şey bu,müslüman cinlerle irtibat kurmak,dost olmak,biraz ego tatmin etme falan filan,hayvani gıda yememen lazım,bende bir davet biliyorum ama çok zor,hergün okunması gerek dua var,güzel tütsü yakman lazım,baya zor bu işler,önce ejli iman biri olmak lazım,duaları iyi bilmek ve okumak lazım,bir harf bile arapçada herşeyi değiştirebiliyor,gelse şunu sorcam bunu sorcam merakı,adamın çok zamanını alır,halbuki o zamanı Allah'a versek daha büyük ödül sahibi oluruz,ama bizim niyet değişiklik :)

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Ben onlara kötülük yapmadığım sürece onlar bana kötülük yapmazlar diye düşünüyorum. Hem kafir dediğimizin bile iyileri ola bilir. İnsanların Allaha inanmayanı ama iyilik, barış taraftarı olanı yokmu? Ve ya müslüman olup kötülük yapanı yokmu? Kötülük yaparlar diyorsanız zaten etrafımızdalar, isterlerse yaparlar. Bence cesaretli olursanız düşünemeyeceğiniz şeyler elde ede bilirsiniz. Tabi ahireti unutmamak şartıyla :)

Zazayew2312

Kayıtlı Üye
İblis o secde gününden sonra öyle bir kin beslemiştiki Bıraksaydı Rabbim bizi bir çırpıda yakıp kül ederdi Ancak oda allaha bana mühlet ver senin o üstün dediğin kullarının bütün açıklarını önüne sereceğim ve onlara sağdan soldan arkadan önden sokulacağım demiş yani sana diyiceym kafir bir cin gelirse şeytani gelir şeytani gelirse iblisin cocuklarından gelir iblisin cocuklarından gelirse sen ona iyilik yapsanda sana zarar vermeye çalışır

yalnizadam1981

Banlı Kullanıcı
biraz şans bunlar,kimi var çalışıyor ev alamaz kimi var çalışır herşeyi olur,azim olması lazım,herşeye dikkat etmek lazım,yediğine gözüne ibadetine herşeyine dikkat edersen onların saygısını kazanırsın,ama ben dua okucam görücem anlamı çok zor,uzun uğraş lazım,bana musallat olan vardı yıllarca korkuttu beni,bazen gördüm soru sordum bildi,bazen korkuttu,artık korkmamayı öğrendim,son gördüğümde bana neden musallat olduğunu sordum apaçık söyledi,ama bizim günahımız ne ne bileyim senin orda olduğunu :)

Salaman

Banlı Kullanıcı
evde kim olursa olsun sıkıntı olmaz bir odaya gir ve odada kimse olmasın yeterlidir her adamın enerjisi yetmez yetsede denge kuramaz frekans bağlayamaz mazeret üretmemek lazım sağlam bir davet yöntemin varsa bunun üstüne yoğunlaşman lazım ilk günde olacak demiyor kimse zamanına bırak süleyman as. bağlı ifritler vardı mesela şahsen ben onların davetleriyle uraştım tabi direk onlar gelmiyor gelmezlerde onlara kizasından çağrını duyan muslim ifritler veya kafrler geliyor ben ilk seferde çağardım 2. ve 3. davetimdede gelenler başkaydı yani içinde o malzeme varsa oturduğun yerde bir nas okuman bile adamı getirir :) yoğunlaş ve hergün bir vakitte yap.

Alayoshenka

Kayıtlı Üye
O cin değil çünkü eğer gelmiş olsaydı gitmezdi.Zihin Manipülasyonu yaşamışsın,hem tavsiyem iyisini çağırmak isitoyrsan çağırma allahtan dost iste hem allaha bırak o ne yapacağını bilir :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...