Cin: Övladına söyle bizleri rahat bıraksın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Daha önce yaptığım davetlerden bahsetmiştim. Kuran ayelerini okuyarak göz perdesini açmak için uyglamalarım vardı. Bu iş cinlerle olacaktı. Yani sonda ayenin hadimi gelecek ve bana yardım edecekti. Okuma anında cinler eve doluyorlardı ve bazı garip olaylara tanık oldum. Ben o işleri aylar önce bıraktım. Zaten müslüman cinler olduğundan bir zararlarını görmedim. Bir kaç gün önce kardeşim de yaptığım uygulamaları yeniden yapmak için heveslendi. İki üç gün öz aramızda konuşuyorduk ne yapacağıyla alakalı. Kardeşimi tanıyorum ve bu işe kalkışacağını zanetmem. Neyse iki üç gün sonra annem bir rüya gördü. Elsiz, ayaksız ve suratıda gözükmeyen birisi annemin kolundan tutarak "övladına söyle bizleri rahat bıraksın" söylemiş. Daha önce de bir yılanın bana sokmak istediğini ama sokamamasını rüyasında görmüştü. Şimdi benim merak etdiğim kurandan ayeler okumakla neden cinlere rahatsızlık vereyim? Benim düşüncemle rüyaya giren müslüman cinlerden değildi. Sizin düşünceniz nedir? Daha önce de söylemiştim. Okuma sıralarında garip rüyalar görüyordum. Mesela bir siyah kedi bana saldırıyordu sonunda onu boğmaya çalışıyordum. Bunu birisine anlatdım o da bir kafir cin sana zarar vermek istemiş ve sen bu okumalarla onu uzaklaştırmışsın ve ona galip geliyorsun demişti. Yani okumalarımla müslüman cinler eve geliyordu ve kafiri artık yaklaşamaz olmuştu. Sizce okumaları bıraktım diye o kafir cin yeniden yaklaşa bilir mi ve ya eğer müslümanlarsa neden rahatsız olsunlar?

Ulas149

Kayıtlı Üye
Bence bu olayla tecrübeli bir rüya yorumcusu ilgilenmeli.

AJA

Elit Üye
Hiç tanımadığınız birileri geliyor ve size sorular sormak bilgi almak istiyor.Ne yapardınız.Rahatsız olurdunuz.Onlarda öyle olmuş.

gogolisk

Kayıtlı Üye
İş
Web Desing
Katılıyorum, sitede RÜYA konularına bakın, orada bu konuyla uzman ya da profesyonel kişiler vardır. Onlara ÖZEL MESAJ atın ve sorun, onlar özel mesajdan size daha ayrıntılı cevaplar verebilirler.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Cinler kendilerini rahat bırakmanız için sizi annenize şikayet etmişler.Gerçekten iyi cinlermiş ki size balıklama dalmamışlar.:D

aşk1

Banlı Kullanıcı
ne çekti be şu varlıklar ne çekti insandan bi rahat bıraktınız yok :D
yok illa cagırcaksınız illa rahatsız ediceksiniz illa sahibi olcaksınız bir varlığın ne bu ya ben olsam çarpardım bu tür insanları bir güzel :p
o değilde psikolojik bi rüya görmüşte olabilirsiniz ya da size rüya yoluyla zarar vermeden anlatmaya çalışmışta olabilirler :)

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Sn.King,eğer siz hala cinleri görebilmek için okuyorsanız,bence annenizin gördüğü bu rüyadan sonra bırakın artık.Yoksa kötü şeyler yaşayabilirsiniz.Cin daveti hakkında bir misal öğüt adında bir konu açtım onu okumanızı tavsiye ederim.Okunyunca daha iyi anlarsınız.

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
yok illa cagırcaksınız illa rahatsız ediceksiniz illa sahibi olcaksınız bir varlığın ne bu ya ben olsam çarpardım bu tür insanları bir güzel :p
o değilde psikolojik bi rüya görmüşte olabilirsiniz ya da size rüya yoluyla zarar vermeden anlatmaya çalışmışta olabilirler :)

Onları bilmem ama galiba ben musallat oldum :D Benim rüyalarıma pek gelmiyorlar. Bir keresinde kafir görünümün de birisini gördüm korkmadan yanına yaklaşıp sorular soruyordum o da cevaplıyordu. En azından onlardan öğreneceğim çok şey var. Anlaşmaya pek istekli değiller :(

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Sn.King,bende buna benzer bir durum yaşamıştım.annem rüyasında,bir perinin, annesini babasını ve akrabalarını yanına alarak ellerinde çiçek buketi,lokum ve şekerlerle evimize gelmişler ve anneme peri demişki ben senin oğlunu seviyorum onunla evlenmek istiyorum demiş.Sonra perinin anneside evet oğlunuzu kızımıza istiyoruz demiş annemde kararsız bir şekilde bilmiyorum oğluma sorayım demiş ve uyanmış sonra rüyasını bana anlattı hepimiz güldük ama ben bunun doğru olduğunu kimseye belli etmedim rüyadır işte insan herşeyi görüyor dedim.çünkü benim rüyamdada aynı kişiler benim düğünümü yaparken görmüştüm.Senin gördüğünde bence doğru kardeşim.Onun için bence artık okuma.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Ayrıca bu varlıklar sevdikleri zaman öyle sadıklarki insanı hiçmi hiç bırakmıyorlar yani kurtuluşun yok.Benim peri yıllardır sağ omuzumdan hiç ayrılmaz hep orada duruyor.Ne zaman seslensem efendim diyor.Sen ölene kadar seninle yaşar.Ölüncede hergün mezarının başından ayrılmaz herhalde.

venqiuen

Kayıtlı Üye
Ayrıca bu varlıklar sevdikleri zaman öyle sadıklarki insanı hiçmi hiç bırakmıyorlar yani kurtuluşun yok.Benim peri yıllardır sağ omuzumdan hiç ayrılmaz hep orada duruyor.Ne zaman seslensem efendim diyor.Sen ölene kadar seninle yaşar.Ölüncede hergün mezarının başından ayrılmaz herhalde.

İnsanlardan göremediğimizi varlıklardan görüyoruz desene :)

Semiyail

Banlı Kullanıcı

Ben cin olsaydım biri beni çağırsaydı neden beni rahatsız ediyorsun uyuyordum diye iyi bir Osmanlı tokatını patlatırdım.:D

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye

Ben okumaları aylar önce bıraktım. Kardeşim yaşadıklarımı biliyor. Hatta onunda rüyalarına giriyorlardı. O yüzden benden uygulamayı aldı ve ona detaylıca anlatdım. Henüz okumaya başlamamışken annemin rüyasına girdi. Ben cinlerle deneyimlerim çok. Bu arada ışıkların sönüp yanmasınında onlarla alakası var. Her yazdığımda sönüp yanıyor :D Tek istediğim onlarla konuşa bilmek. O rüyayla bir daha bulaşmam tabi.

Tuzruhu

Kayıtlı Üye
Neden okumayı bıraksın ya cinler o kadar insanlara eziyet ediyor biraz da biz eziyet edelim dimi ama ahh yok mu şu özel yetenekler bende olsa .:banghead:

baysal01

Kayıtlı Üye
Türkçem pek iyi değil. O kısmını nasıl anlatacağımı bilemedim. Yalnış aramak için mi konuları okuyorsunuz?

Sitede rüya yorumcusu aradım ama bulamadım. Varsa bir tanıdığınız önerirmisiniz lütfen.

Yok esprisine yazdım zaten :) Bu sitede hiç rüya yorumcusu yok maalesef. Benim tanıdığımda yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...