Cin musallatı

yusufislammm

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar bir cin tarafından rahatsız ediliyorum çok defa medyum vs gitmeyi denedim ama size garanti ve yemin veriyorum bu tarz insanların tamamı bu işle alakalı çok az şey biliyorlar kitaplarda okudukları eksik yanlış bilgiler söylediklerinin çocu da yalan yanlış şeylerden ibaret ve çok yüksek maliyetler talep ediyorlar bunu ticarete döküyorlar. ruh çagırma kalp çagırma tarzında bir olay varmış lise zamanında sınıftaki kızların bana yapmış oldugu beni seviyor mu diye ögreniyormuşsun bana bunu yaptılar başında hiç mudahale etmiyordum arka sırada kendi kendilerine dedikodulaşıyorlardı ama daha sonra benim başım belaya girdi okul da kapandı bu varlık ben namaz kılarken gözüme kaplan hayali gösteriyor ve rahat namaz kıldırtmıyordu bundan başka albasması tarzı bir sorunum da var bu da ihlaslı bir şekilde ibadet edemememe sebep oluyor zamanla bunların çogu geçti bilmiyorum kendi kendine gitti heralde ama albasması gene ara sıra bana ugruyor cinleri bir mahalden veya kendinden uzak tutucak bir usul bilen var mı arkadaşlar acaba dua diyen çok oldu ama onlarda bizim gibi iradesi olan varlıklar bana istedigi kadar dua okusunlar gitmezsem gene gitmem bunun için gerçek bir beladan söz ediyorum bunları kesin uzak tutucan bir şey bilen var mı acaba ?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
siz kadın mısınız , erkek misiniz

yusufislammm

Kayıtlı Üye
blog sitesi hakkında pek fazla bilgim yoktur avatardan dolayı dediniz galiba düzeltiyrom

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
burası blog sitesi değil. herhangi bir sebepten dolayı demedim. resimler ve isimler cnsiyeti belli etmiyor çünkü ali diye nick alıyor kadın çıkıyor. resmine kadın resmi koyuyor erkek çıkıyor. o yzüden erkek olduğunuzu anladım ama ne olur ne olmaz diye sormak istedim.

1.Al basması erkeklerde olmaz. lohusa kadınlarda olur sadece.

2. kaplan gibi birşey göstermezler bu sizin bilinç altınızdan kaynaklanıyor.

3. lisedeki o basit olay hhiç bir şekilde bedensiz bir formu çağıramaz. yani onunla ilgili değil.

yaşadığınız başka net bir olay varmı. bu yazdıklarınız yeterli değil.

yusufislammm

Kayıtlı Üye
ama bundan daha önce hiç bir alakam yoktu bu tarz şeylerle kızın birinden hoşlandıgım için namazdan sonra ona dua ediyordum bahsettigim sınıftaki kız bir gün bunların dedikodusuna şahit oldum evde toplandık böyle böyle yaptık beni seviyormuş gibilerinden hatta bir arkadaşının ona o nasıl bir şey her yere girebiliyormu dedigine de şahitim ama onlar benim duydugumu bilmiyordu çünkü sınıfın en sessizlerinden biriydim okulda daha sonra da dedikodularını duydugum oldu benim rahatsızlıgım taa ki cinin dua etmeme mani olmak için beni korkutmasından sonra başladı ve unutmadan erkek oldugum halde uykuda karabasan başka bir deyişle almasması yaşıyorum

hatta daha da önemlisi benim ettigim duanın aynısını söylüyorlardı aralarında konuşurken evlenelim gibilerinden : SSS

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
yani siz şimdi size yaptıkları şeyi duyduktan sonra mı yaşamaya başladınız

yusufislammm

Kayıtlı Üye
Hayır kız bu duamı ögrendi daha sonra benimle çıkma potansiyeline girdi arada kesişiorduk ama ben bi şey yapmadım daha sonra başka erkekten hoşlanıp onla çıkmaya başladıktan sonra dua da bu şey beni korkutuyor zamanla o da bitti ama karabasan yani albasması ara sora beni yokluor sorun bu bende rahat namaz kılamıyorum

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
al basması başka şey karabasan başka şey ikisini karıştırmayın.

karabasan başka şey cin musallatı başka şey.

namazda rahatsızlık varsa sadece nomal. namaz kılarken sınarlar. takmayın ve kılmaya devam edin.

yusufislammm

Kayıtlı Üye
yani aslen namaz kılmaya tırsar oldum desek daha dogru olur medyuma gittim benden 1000 tl istedi hamayli nuskası yapmak için

Benden uzak tutabilicek bi şey olsun bana yeterli

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
boydanlık deriz biz ona gerçektendoğru bir şekilde yapılırsa 1000 lira az bile çok pahalıdır. Ama yapabilen çok az. sizin ihtiyacınız yok tabiki. boydanlık ölüm tehlikesi olanlara yapılır.

yusufislammm

Kayıtlı Üye
Bu tarz şeyleri kendinden uzak tutabilmek için ne yapmak gerekiyor peki bilginiz var mı dua işe yaramıyor eve 35 besmelei şarife koymuştum bi kere eve giremiyor ama ya diye söylendilerine şahit olmuştum gene okuldaki bayanların ama daha sonra gene olmaya başladı tavsiyesi olan var mı uzak tutmak için

bu arada hamayli yani boylugun içinde kurandan sure oldugunu biliyorum sadece bunun için 1000 tl isteniyor

lost66

Banlı Kullanıcı
Dua konusunda haklılar ve yazdığınıza göre namaz kılan birisiniz. Allah'tan yürekten dua ederseniz cinler yaklaşamaz size ve siz bana nas suresini okuyun ben gitmem bu dua işe yaramadı demek değildir. Duaların cinler üzerinde etkisi büyüktür. Medyum değilde ilim almış kişiler gerçekten yapabilir. Uzak tutma , korunma , gizlenme , iz sürmeme konusunda ilim sahibi kişiler size yardımcı olabilir.

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi
bu arada hamayli yani boylugun içinde kurandan sure oldugunu biliyorum sadece bunun için 1000 tl isteniyor

Ben de namaz kılarken bazı sorunlar yaşıyordum. Lakin artık namazlarıma başlamadan önce Allah rızası için niyetlenip Ayet-el Kürsi,Kafirun, İhlas, Nas, Felak ve Fatiha surelerini okuyorarak başlıyorum. Namazımı huzur, huşu içinde kılıyorum ve namazın tadını alıyorum. Tavsiye ederim.

Ayrıca normal hayatta Ayet-el Kürsi,Kafirun, İhlas, Nas, Felak ve Fatiha surelerini okursanız başınıza dert gelmez Allah'ın izniyle.

• Beğendim
Tepkiler: Ori

andrah

Kayıtlı Üye
Ayet el Kürsüyü hiç bişeye deyişmem

saykoman

Kayıtlı Üye
abdestsiz dolaşmayın ve Allah'a sığının hepimizi yaratan odur. inşallah bu durumdan Allahın izni ile kurtulursunuz. illede dua diyorsanız ayetel kürsi kalkanı vardır 7 defa bedenizin yedi etrafına okunur okuduğun her bölmeye Allah bir melek görevlendirir.(ön,arka,sağ,sol,aşağı,yukarı, en son okuduğunu içine çekeceksin.)

şerbetçi

Kayıtlı Üye
Arkadaşım cevşen-i kebiri taşımanızı ve onu mümkün oldukça okumanızı tavsiye ederim faydalaıdır tacrübelerle sabittir.Bu duanın peygamber efendimizle s.a.v alakalı olduğunu hatırlatmak isterim ve tesiri gerçekten çok kuvvetlidir.

taakuk

Banlı Kullanıcı
Değerli Kardeşim:
eğer ki her hangi bir varlık musallat olmuşsa namaz kılarken veya ibadet ederken , okuduğun dua ve surelerde bilinç dışı yanlışlıklar yaparsın. Bu durumdan kurtulabilmen için: sana yardımcı olabilecek birine 151 Ayet_el Kürsi okutmalısın. Okuduktan sonra yüzüne üflesin. İkiniz de oturduğunuz yerleri değiştirin. Yani kalkıp başka bi yere oturun. Bu yapılandan sonra okuduğun Ayet ve Surelerde istem dışı bir okuma hatası oluşmaz. Ayrıca bu ve benzeri varlıklardan korunmak için hergün 21 Nas,21 Felak surelerini okursanız çok iyi olur. Uyurken de 1 Fatiha, 10 İhlas suresi okursanız sadece eceliniz dolmuş ise Azrail (a.s.) gelebilir.
Sevgi ve Işıkla Kalın...

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ben de bu sitede öğrendiğim bir şeyi söyleyeyim. Aktardan dal kekik alın. Evi tütsüleyin. Ben yalnız kaldığım zaman başıma gelen ufak bir olaydan sonra korkmaya başlamıştım. Bilmiyorum psikolojik mi gerçekten etkisi oluyor mu. Ama isterseniz deneyebilirsiniz. Zaten çok pahalı değil. Bilek kalınlığında bir demeti 1 ya da 1.5 liraya almıştım.

Yadesu

Kayıtlı Üye
yusufislammm kurtulabildin mi?Nasıl kurtuldun?
Korkmakdan harıc başka belırtılerı olmadımı?En önemlı soru ıse,sen önceden cınne ınanıyormuydun?yoksa rahatsız oldukdan sonra ınanmaya mı başladın?