chrıss angel

Ambriel

Kayıtlı Üye
İş
112-Alarm, Hipnoz...
Herkese hayirli aksamlar, buda benim nacizane görusum,

1-Öncelikle belirtmeliyimki zaten adam(chris angel) bu sekilde bir insan kitlesini etkilemisse ilizyon gösterileri ile bence bu bile yeterince dogaustu bir yetenek ve zeka örneklerinden biridir. Ne dersiniz?

2-Ben daha kucukken David Copperfield´i izler ve hayranligimi daha o yasta gösterir televizyonda her turlu numarasini izlemeye calisir ve herkesin cogu insanin yaptigi gibi hilelerini bulmaya calisirdim ama mantik bir yere kadar calisiyor o yaslarda :). Yani bugun Chris ucuyor ve suda yururken daha o zamanlarda Bizim David abimiz bir ucagi ve Eyfel kulesini miljonlarin gözu önunde canli olarak ortadan kaybediyordu yani isinliyordu...vs vs... Yani nerede levitation nerede birseyi baska bir boyuta Isinlama (star trek) Gel zaman git zaman David abim yaslanmaya ve emekliye ayrilmaya karar veriyor e ne olacak sonra, yerine gecmesi ve dunyadaki insanlarin azda olsa gunluk hayatini bir sekilde hayal dunyasindan koparmamak icin bizim Chris Angel gibi ve David Blaine gibi birkac kisi Yasli abimin varisleri olarak gunluk hayatimiza giriyorlar ve bayragi devraliyorlar. Arkadaslar biz simdi bu degerli sitede gercekten ciddi konulari (keyifhane haric :)) degerli, bilgili ve saygi duydugum ustadlar ve sizler ile kendi aramizda tartisiyorsak, tartisalim konusalim seviyeli ve saygi cercevesi dahilinde birbirimizi kirmadan ama ben yukarida bazi arkadaslarimin yazdiklarini okuyunca uzuntu duyuyor ve keske diyorum kendi kendime, bazi fenomenal dogaustu olaylar ile bizi sadece eglendirmek amaci guden bu gibi ILIZYON gösterilerini ayirt edebilseydik diye dusunuyorum. Demek istedigimde sakin ha yanlis anlasilmasin lutfen bizler bu paranormal konularda neyin ne vede nasil oldugunu biliyoruz demekte istemiyorum ama bu tip gösterilerde herturlu showun (ne kadar aciklanmasi imkansiz gibi görunsede zaten ilizyon gösterisinin amacida bu degilmidir?) bunlarin bir numara ve hileden ibaret oldugunu bilmemiz gerekir diye bir dusunce savunuyorum. Cem Yilmaz´in dedigi gibi "Ulan, adam gercekten ucabilseydi, peygamberligini ilan ederdi!"Yani :) Benim savundugum bir tarafta bu ve buna benzer "dogaustu" olaylar olarak nitelendirebilecegimiz, dusunce ve tepkilerimizi bir bakima degisik acilardan görebilmeyi ögrenmemiz belkide cakralarimiz uzerinde biraz daha fazla calisma yolundan gecer diye dusunuyorum. Tabi ki bu chakralar su an icin bu satirlari yazarken aklima ilk gelen egzersiz grubu oldu:) Daha degisik bircok egzersizler sagolsun degerli arkadaslarimizin sayesinde bu sitede mevcut.
Buda benim baska bir acidan Chris Angel görusum....
Sözlerimde istemiyerek bir yanlislik oldu ise tekrar özur diliyorum

Sevgi ile/

Not: Pardon az daha unutuyordum size kucuk bir televizyon programindan bahsedecektim bu belki cogu kisinin bakis acisini degistirir. Izlemeyenler bir baksinlar diyorum. Orada maskeli kisi cogu insanin ekmegiyle oynadigi icin koruma amaci ile maske takiyor bircok tehditten sonra. Arama sözcugu "Magic's Biggest Secrets"