Cevap Verirseniz Sevinirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

llApocalypse

Kayıtlı Üye
Merhaba Gizli Mabet ve Değerli Üyeleri.

Adım Murat.Gizli Mabet Sitesini 2014'de gördüm,yeni üyelik açtım kendi resmimi avatar olarak koydum.Benim yaşım daha küçük ama bu yaşta iyi şeyler başarmak istiyorum.Bana yardımcı olursanız gerçekten çok memnun olurum.Şimdi ergen diyeceksiniz ama gerçekten olgun konuşan ve olgun davranan bir çocuğum.Bu sitenin özel olduğuna inanıyorum ve bana yardımcı olabileceğine de inanıyorum.

• Beğendim
Tepkiler: yay

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Öncelikle sitemize hoşgeldiniz.Siteye üye olurken kuralları okusaydınız keşke.Üyelerin güvenliği için uyumlası gereken bazı kurallar var.
Mesela yazılarınızda kişisel bilgiler vermemeniz lazım.Profilinizde kendi resminizi paylaşmamanız lazım.Bunlar sizlerin güvenliği için istenilen şeylerdir.

Tam olarak hangi konuda nasıl bir yardım istiyorsunuz ?

codzombi

Kayıtlı Üye
Şimdi her şeyin belli olmuş. afferin sana, çok güzel oldu , resmin bile yetiyor büyü yapmaya. Sana şimdi büyü yapacağım , cinleri de göndereceğim. Geçmiş olsun

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Şimdi her şeyin belli olmuş. afferin sana, çok güzel oldu , resmin bile yetiyor büyü yapmaya. Sana şimdi büyü yapacağım , cinleri de göndereceğim. Geçmiş olsun

Biz o işi hallettik bile.:devil2:
Yıllardır beklediğimiz kurban geldi.

origanum

Yönetici
Adınızı vermeniz de kendi resminizi paylaşmanız da yasak. Sizi bir süre tatile gönderiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...