Çarpılır mıyım? :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
AyŞaman bu yazdığım ayetel kürsi vefkini üzerinde taşı derim göreceksin hiçbir şeyin kalmaz......ilk önce seni biraz sıkarlar çıkarttırmaya uğraşırlarsada aldırma....

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Bu kadar rahat olmayin lutfen,bu forumda her 10 kisiden 9 una musallat olunmus,onlarla birlikte yasiyorlar,goruyorlar,duyuyorlar.Gordugunuzde veya duydugunuzda,bunu burda eglenceli bir olay gibi anlatcak halde olamazsiniz,emin olun.

Cok haklisin.bunlar hepimizin basina geldi.bende bazi olaylar yasadim.Ama biz espri yapiyorsak,kötü niyetle yapmiyoruz.tam aksine,en azindan ben moral vermek icin espri yapiyorum,yoksa bende basima gelenleri anlatsam.o arkadasi daha cok korkutmus olmammi??Ben arkadasimiza öyle yapma carpilirsin desem.Ne olur??iyi aksamlar:willy_nilly:

incisu

Kayıtlı Üye
Cok haklisin.bunlar hepimizin basina geldi.bende bazi olaylar yasadim.Ama biz espri yapiyorsak,kötü niyetle yapmiyoruz.tam aksine,en azindan ben moral vermek icin espri yapiyorum,yoksa bende basima gelenleri anlatsam.o arkadasi daha cok korkutmus olmammi??Ben arkadasimiza öyle yapma carpilirsin desem.Ne olur??iyi aksamlar:willy_nilly:

Evet,sizde haklisiniz,moral vermek icin hersey yapilmali,fakat`bu konularda`ve ya bunlarla ilgili,bu sekilde rahat ve eglenceli bir olaymis gibi anlatilmamali,ve kastettigim sey: bu tip paranormal olaylari yasiyan insanlar zaten bu sekilde burda bunu anlatamaz,anlattirmazlar,o gucu bulamaz.
Bu yuzden,benim ki sadece tavsiye.

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
Ben anlatıyorum sevgili dark lady. Eğlenceli anlatmaya çalışıyorum çünkü sıradanlaştırmaya çalışıyorum. Özümsemek için. Yoksa insan daha çok kötü oluyor.

gamze_gonul

Kayıtlı Üye
İş
Yazarlık
Ergen ha :D.. Korkuyorsan söylenme arkadaşım. Yat uyu :D..
İyi forumlar :D..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...