Camiud Devat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Evden "Camiud Devat" isimli kitap buldum. Bu kitapta olan tılsımı kağıda yazıp ateşe atarsam cinler bana ram olacaklar diye yazıyor. Bunu deneyen ve ya bilgisi olan var mı? Tılsım hakkında bilgim olmadan yapmak istemiyorum.

Depresyon Oteli

Banlı Kullanıcı
valla tam bilmiyorum ama öz irademle şunu yazabilirim, ben pek inanmam Cine mine ama, birşey çıkmadı o kelimelerden çoğu efsane yalandır , ama istiyorsanız arzuluyorsanız deneyin yakın tılsım yanınızdaysa banada 1 kolye lazım araştırmaya başlıycam, benim anlamadığım olay şu bu insanların bu Cinlerle yapmak istedikleri nedir? bi Cin varsada ben inanmam ama kendi kafamdakiler ne yapıcaksınız yani size sorularınızın cevapınımı vericek bana göre biraz mantıksız geliyor ama yinede beni yanlış anlamayın size kalmış birşey tabi bilen birileri yazar yinede gördüm yazdım düşündüklerimi sevgi ve ışıkla Sayın:Metallica1994

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Bunu iyice araştırıp denemek lazım. Başıma bela almak istemem :) Ben cinlere inanıyordum ama başıma 1-2 olayın gelmesinden sonra tam inandım. İlk önce imanım için istiyorum. Bir müslüman cin bana çok şey öğrete bilir. Sormak istediğim bir çok sorularım var. Onun için tanıdıklarımda var ama sorum olduğunda direk olarak cinlere vermek isterim. İnsan ömrü 70 sene ama cinlerin ömrü 500-1000 sene bildiğim kadarıyla. 500-1000 sene yaşayan cin bir insana çok şey vere bilir, çok şey öğrete bilir. Dünyanın aydınlık tarafında bir şey arayamayız. Bir yere ulaşmak istiyorsak karanlık taraflarında aramalıyız. Karanlık tarafı tehlikeli ama kazanırsan bu tehlikelere değer. Ben iyice araşdırdıktan sonra bir davet yapmak istiyorum. Mesela bu sitede bir çok davetler var. Yorumlara bakarsan bir çoğu uğurusuzlukla sonuçlanmış. O yüzden bu işler aceleye gelmez. Her ihtimali düşünmek lazım. Biraz uzun yazdım :)

Depresyon Oteli

Banlı Kullanıcı
yok önemsiz benim ufaklığımdada karanlık taraf vardı hep karanlıkdı içim çünkü karanlıklarda büyüdüm belki ufaklığımdan beri o benimleydi sadece, cocugum diye o zamanlar birşey yapamıyordu konuşamıyordu irtibat kuramıyordu gözükemiyordu en son seslendi kaç yıl önce bilmiyorum tam anlam veremedim demekki ben doğuştan lanetliymişim doğduğumdan beri vardı bunlar beni ufakken dolapdan yukarı cekerlerdi varlıklar anlam veremezdim gece kalkıp giderdim dolaplardan varlıklar çıkardı ufaklığım böyle geçti, evet çok şey verebilir dün rüyamda gördüm hatta vericeklerini kendimi ona adamak istiyorum yapıcam ama hep yapıcam diyorum kalkamıyorum neyse. heralde elimi atmamın zamanı geldi evin boş olduğu bi dönemde yaparım yada akşam gibi tam bilmiyorum ya ne yapıcağımı bilmiyorum ama illa birşey yapmam lazım yapıcam heralde neyse gelince zamanı olucak herşey araştırıyımda biraz daha sevgi ve ışıkla kalın Sayın:Metallica1994

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
bahsettiğiniz tılsımı bi programla çizip yada fotorafını çekip siteye koyarsanız daha iyi yardımcı olabilirler yöneticiler

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
hayır bir işe yaramaz Hurufu mukattadan oluşan bir tılsım. Cin daveti ile alakası yok. hurufu mukatallar kendi azimet dua çağırma duası ve vefki ile çalışır hem alakasız bir dizilim hem de çok çok eksik.

Munecim

Kayıtlı Üye
metallica1995cim bu azerica cemiuddavaat kitapindaki tilsim yanlisdir ve tilsimi imami gazalinin turkceleshtirilmiz el evfak yani (el evfak)fehkler murada giden yol dualar esma yayini kitapin 32sayfada soyle yaziyor cinleri insanlara baglama bolumu asagidaki tilsimi yazarak atese gomulurse o kici cinlenmis yani delirmis oluyor yazilidir ama azerice 99%havas ve ya dua altinda satilan kitaplar yanlistir selam ve dua ile ..................:biggrinjester:

tNitrotoluen

Banlı Kullanıcı
bu tarz şeyler sadece tılsım içeren bir kağıdı ateşe atmakla olmaz, emek ister hatta hayatını adamanı ister ve islam inancına sahipseniz müslüman cinlerden öğreneceklerim var deyip iletişime geçmeye çalışmak doğru değil.

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
İyiki denememişim o zaman :) Azerbaycanda böyle kitaplar bulmak zordur. Havas kitabı azerbaycanda yasaklanmış. Zaten o kitaptan azerbaycanda 4-5 kişide var. Türkiyeden bulma şansım var ama o da kolay olmayacak. Birisi postayla gönderirse olur ama bir kaç kişiden istedim vermediler ve haklılar da. İslam dinine inanıyorum. Cinlerle iletişimi imanım için istiyorum ve uzmanlaştıktan sonra padişahlarla iletişim kurmak istiyorum. Etrafımdaki insanlar beni hep korkutmaya çalıştılar. Eğer gelen cinler zararsız olacaklarsa ben bu işte kararlıyım. Tabi zararsız olacaklarının da garantisi yok :) Burada yardım alacağım hoca tanımıyorum. Bu işte yalnızım :/

Depresyon Oteli

Banlı Kullanıcı
Merhaba öncelikle iyi akşamlar Cinlerden bilgi felan almak istiyorsunuz sanırsam başka varlıklarlada yapabilirsiniz nasıl etkilenirsiniz bilemem ama bana göre zararsızdır onlardan daha iyi olucağı kesin bunları cağırıp dur en son en güclüsüne gidersin sanırsam, ben direk en güçlüsünü cağırıcam biraz zamana ihtiyaçım var yazarım sonuçları size karşı alın ritüeli veriyim bunu yapın, bana göre hem daha iyi hemde olucak birşey çünkü arkadaşım yapardı böyle şeyleri gelirdi anlatırdı bilgi verirdi yardım ederdi, en son benle konuşuyor diye içimdeki aldı onu elimden herşeyim gitti birşeyim yokdu şahsen alın veriyim fazla konuşmadan Sayın:Metallica1994

Tanrılar (Daemonlar)
Yüz Yıllar boyunca tanrılar hakkında birçok yalan yanlış şeyler anlatıldı veya semavi dinler ve mensupları tarafından saptırıldı.Daemonlar canavar değillerdir.Vakit dolsun merak olsun diye çağırılıp saygısızca yaklaşmalardan ve insanların cahillliğiyle yaptığı şeyler yüzünden istenmeyen sonuçlara neden olabiliyor.(İstenmeyen sonuçlar nedir? diye sormayın bu liste sayısızdır)

Bir Tanrı yı çağırmak zorunlu değildir bu kişinin istek ve tercihine bağlı birşeydir.İnsiye olma süresiyle bir tanrıyla iletişime geçme süresi arasında belli bir zaman dilimi olmalıdır bu zaman diliminde kendinizi pişişik anlamda geliştirmiş olmalısınız.Bir Tanrı yı çağırmadan önce gerekli alt yapıya sahip olmanız gerekmektedir.Hazır olunmadığı taktirde çağırılmamalıdır ve acele edilmemelidir.

Dikkat Edilecekler:

-Çağıracağınız Daemon u araştırın bilgi edinin dediğim gibi merak olsun zaman dolsun diye çağırmayın.

-Herzaman dürüst ve saygılı olun iletişim sırasında emir vermekten kaçının.

-Daemonla iletişime geçeceğiniz metodu iyi bilin.Tanımadığınız bir demon u çağırmadaki en önemli nokta Şeytan’ın aracılığı ile çağırmaktır.Bütün demon’lar Şeytan’ın demon’ları olmadıkları için insancıl değillerdir (Diger taraftan olanlar).

-Yapamayacağınız birşey için söz vermeyin.

Çağırma Ritüeli

Çağıracağınız Daemon un siğilini(mühür) ister bir kağıda çizin isterseniz çıktısını alın.Yalnız ve rahatsız edilmeyeceğiniz bir ortama geçin.Gözlerinizi kapatın ve siğili mümkün olduğu kadar birebir olarak zihninizde canlandırmaya çalışın.Zorlanıyorsanız iyice inceleyin en iyi sonucu alana kadar.Bu esnada sürekli olarak demon un ismini zikredin.Kendinizin hazırlayacağı veya aşşağıdaki duayı yazın ve başlamadan önce okuyun (Şeytan’a yapılan dualarda samimi olun sahte tanrılara yapılan gibi boşa yalakalanma vb yapmayın ciddi olun)

Efendi Şeytan/Lucifer/Enki lütfunla zihnimde oluşturduğumu gerçekleştirmen ve arzumu yerine getirmen için sana dua ediyorum.Kudretli Şeytan senden yardım istiyorum. _______ (demon un adı) ‘ın benimle olması ve bu sayede sorduklarıma doğru ve güvenilir cevaplar vermesi için yalvarıyorum.Böylelikle istediğim sonuca ulaşabilirim.Tüm mütevaziliğimle ve saygımla bunu bana bahşetmeni diliyorum yüce efendi Şeytan.

Ritüel ortamı nasıl olmalı?

Rahatsız edilmeyeceğiniz sessiz sakin bir ortam.
Ritüel havasını bozmayacak bir tütsü.
Bir yada daha fazla siyah mavi mum veya Demon’un renginde bir mum.
Demon un siğilinin olduğu kağıt .
Not:Ritüel Gece yapılması tavsiye edilir hem sessizlik hem ciddiyet hemde motivasyon açısından.

Siğil ile işiniz bittiğinde yakmayın veya atmayın kendi kişisel ayin veya anı defterinizde saklayabilirsiniz siğile saygıyla yaklaşın.Çoğu zaman Demon görünür ama insanlar hazır olmadıkları için hissedemezler.Demon cevap vermiyorsa başka bir zaman deneyin.

Kaynakça:
soldiersoflucifer

sevgi ve ışıkla kalın...

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Demonlara inanıyorum en azından sitede çağıranların bir çoğu başarılı olmuşlardır. Tanrı olduklarını asla kabul etmiyorum. İnsanlar ve cinlerle birlikte bir çok varlıklar yaratılmışdır. Demonlarda Allah tarafından yaratılmış olanlardan. Ama bazılarımız Allahın yerine onun yaratdıklarına tapıyoruz. Herkesin inancı kendine ve hepsine derin hürmet ediyorum. Benim yolum İslamdır. Size tavsiyem bu işlere giriyorsanız cinlerden başlayınız. Çünkü tecrübe kazanmak zorundasınız. Bir demona yalnış yaparsanız ömrünüzün sonuna dek bedelini ödersiniz. Demon çağıranlardan bazıları zarar etti yani hep iyi sonuçlanmıyor. O yüzden iyi düşünün ve araştırın. Ben sizi korkutmak değil aksine iyiliğinizi istiyorum.

Depresyon Oteli

Banlı Kullanıcı
benimde inancım yok ama size karşı bir yol çiziyim dedim onların yaptığından daha iyi şeyler yapabiliyorlar diye söyledim sadece, demon bana birşey yapamaz şu anda bulunduğum bölgeye hiç birşey gelmez rahat olun o konuda içimdekinden veyahütta yanımdakinden korkuya,cinlere pek inanmam varsada bilmem aşık oluyolarmış o nasıl oluyor tam olarak bilmiyorum ama bana birşey olmaz içinizi ferah tutun o konuda sadece kendime birşey yapıcaksamda ben yaparım herşey için teşekkür ederim yorumunuz için Sayın:Metallica1994 sevgi ve ışıkla kalın.

satelcom

Banlı Kullanıcı
benimde inancım yok ama size karşı bir yol çiziyim dedim onların yaptığından daha iyi şeyler yapabiliyorlar diye söyledim sadece, demon bana birşey yapamaz şu anda bulunduğum bölgeye hiç birşey gelmez rahat olun o konuda içimdekinden veyahütta yanımdakinden korkuya,cinlere pek inanmam varsada bilmem aşık oluyolarmış o nasıl oluyor tam olarak bilmiyorum ama bana birşey olmaz içinizi ferah tutun o konuda sadece kendime birşey yapıcaksamda ben yaparım herşey için teşekkür ederim yorumunuz için Sayın:Metallica1994 sevgi ve ışıkla kalın.
Sen kendi inançsızlığınla müslümanları yoldan çıkarmakmı istiyorsun.Bir gün musallata uğrarsan ilk sığınacağın inanmadığın Allah olacaktır.Cahilliğin verdiği cesaret ile ''bana bir şey olmaz'' diyorsun.Allah'a olan inancını kaybetmişsin ve hala neler kaybettiğinin farkında bile değilsin.İnançsız insanların çizdiği yolda yürüyen ancak iblisin kucağına düşer.Sen yoluna,biz kendi yolumuza...

satelcom

Banlı Kullanıcı
Demonlara inanıyorum en azından sitede çağıranların bir çoğu başarılı olmuşlardır. Tanrı olduklarını asla kabul etmiyorum. İnsanlar ve cinlerle birlikte bir çok varlıklar yaratılmışdır. Demonlarda Allah tarafından yaratılmış olanlardan. Ama bazılarımız Allahın yerine onun yaratdıklarına tapıyoruz. Herkesin inancı kendine ve hepsine derin hürmet ediyorum. Benim yolum İslamdır. Size tavsiyem bu işlere giriyorsanız cinlerden başlayınız. Çünkü tecrübe kazanmak zorundasınız. Bir demona yalnış yaparsanız ömrünüzün sonuna dek bedelini ödersiniz. Demon çağıranlardan bazıları zarar etti yani hep iyi sonuçlanmıyor. O yüzden iyi düşünün ve araştırın. Ben sizi korkutmak değil aksine iyiliğinizi istiyorum.
Görüşlerinize katılıyorum.Zaten bir müslüman demon davet etmeye kalkarsa bilmeden veya bilerek Allah'a şirk koşmuş olur.Ritüellerdeki davetleri iyice incelendiğinde demonları tanrı kabul etmek falan insanların nasıl şirke düşürüldüğü iyice görülecektir.

seher1975

Kayıtlı Üye
yok önemsiz benim ufaklığımdada karanlık taraf vardı hep karanlıkdı içim çünkü karanlıklarda büyüdüm belki ufaklığımdan beri o benimleydi sadece, cocugum diye o zamanlar birşey yapamıyordu konuşamıyordu irtibat kuramıyordu gözükemiyordu en son seslendi kaç yıl önce bilmiyorum tam anlam veremedim demekki ben doğuştan lanetliymişim doğduğumdan beri vardı bunlar beni ufakken dolapdan yukarı cekerlerdi varlıklar anlam veremezdim gece kalkıp giderdim dolaplardan varlıklar çıkardı ufaklığım böyle geçti, evet çok şey verebilir dün rüyamda gördüm hatta vericeklerini kendimi ona adamak istiyorum yapıcam ama hep yapıcam diyorum kalkamıyorum neyse. heralde elimi atmamın zamanı geldi evin boş olduğu bi dönemde yaparım yada akşam gibi tam bilmiyorum ya ne yapıcağımı bilmiyorum ama illa birşey yapmam lazım yapıcam heralde neyse gelince zamanı olucak herşey araştırıyımda biraz daha sevgi ve ışıkla kalın Sayın:Metallica1994
yaa sizi hayretle okuduyorum yazmadan edemedim isminiz gibi sanirim depresyondasiniz icinde cin olan hangi konu olsa sizin yorumunuz var bide ilgincdirki yorumunuz aynen soyle basliyo ben inanmam inanmıyorum bole selerin var olduguna ama sole diyebilirim inanmadiginiz konuya ilede cevap yazmak zorundamsiniz anlamıs degilim

Balalayka

Kayıtlı Üye
Selam aleykum. King bende Azerbaycanda Baküde yaşıyorum. Sende olan kitabda yazılanların hayata geçmesi için 3 sırr biliyorum, lütfen benimle iletişime geç çok önemli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...