Büyü

shamanayışığı

Kayıtlı Üye
Kendi zararın umrunda değilse bile sevdiğiniz kişiye yapacağı etkiyi bi düşünün derim. Bunlar dışında bi başkasının hayatına müdahale ediyosunuz bu da hoş değil. Büyü yaptırıp iki gün sonra yataklara düşerseniz pişman olursunuz yapmayın.

Onurr

Kayıtlı Üye
Sevgi saygı aşk
Bakın ben annem ve babama aynı anda kaybettim bu insan benim o dönem yanımda oldu
Yaşça benden 10 yaş büyük
Bana yeri geldi anne şefkatiyle yaklaştı
Benim hayatımdaki başarıların arkasında bu insan vardı
Sizce bu sebepler yetmezmi bağlı olmaya?

Willard Deleyn

Kayıtlı Üye
İş
Çevirmen
Onur bey bahsettiğiniz kişinin gidişinin sizde yarattığı boşluğu tahmin edebiliyorum.
Büyüden önce, işini iyi yapan bir psikiyatristle görüşüp kendi hissettiğiniz duygulardan başlayarak adım adım ilerleseydiniz diyesim geliyor.
Kayıplar hepimiz için. Ama öncelik karşının dönmesinden ziyade, sizin hayatı kabullenebilmenizle de alakalı.
Bence ayağa kalkın ve kendiniz için bir şeyler yapın. Karşı döner ya da dönmez bunu bilemem.
Öncelik sizsiniz kısacası.

Onurr

Kayıtlı Üye
Bilemiyorum
Sanki hayatımdaki tek öncelik oymuş gibi geliyor artık

nohot

Kayıtlı Üye
Insanlar evrenin sonsuz kaynaklarindan aldiklari enerji ile canlilik gosterirler.
Bazen takintili hale gelerek karsisindaki kisiye asik olurlar ve evrenden aldiklari enerjiyi kesmek pahasina , karsisindaki insanin enerjisi ile beslenmeye baslarlar. Ne yazik ki bu ise yaramaz. Insan sonucta evrensel altrapidadir ve kendisi icin takinti haline getirdigi tek bir kisinin evrenden alip kullandigi enerji artigi ile idare etmek zorunda kalir. Bunun ona yetmedigini anlamaya baslayinca da karsisindaki kisiden daha fazlasini talep etmeye onu yipratmaya ve caresizligin bunalima suruklemesi ile de ona zulmederek onun son enerji depolarini da hunharca talan etmeye baslayacaktir.

Sizin olayiniz bu. Simdi kimse kusura bakmasin !
Tamamen katiliyorum.Tespitiniz çok mantiklı.????

Arrows

Kayıtlı Üye
insanların hayatlarımızda bıraktığı etkiler bizim onlara bağlanmamıza ve belki de karşımızdaki bireyi saplantı haline getirmemize neden olabilir bunun da iyiliği kötülüğü tartışılır. durumunuzu gerçekten çok iyi anladığımı söyleyebilirim, hayatınızda büyük bir boşluk varken hayatınıza girip o boşluğu dolduran kişinin hayatınızdan çıkması yıkıcı ve fazlasıyla üzücü bir durum. işin dini kısmını geçiyorum çünkü bunu biliyorsunuz ki yardım talebinde bulunuyorsunuz. ne olursa olsun bu dünyaya yalnız geldik ve çevremizde ne kadar çok insan olursa olsun, onlara ne kadar bağlanırsak bağlanalım yalnız gitmek zorunda kalacağız. velhasıl kelam hayat bizim hayatımız ve her insanın hayatının merkezinde diğer insanlar yerine (buna aile bile dahil) kendisi olmalı çünkü bir gün hayatımıza giren herkes gitmiş olacak ve biz kendi benliğimizle yalnız kalacağız. bu nedenle sürekli kendinizi geliştirmeye bakın, yaşadığınız ve yaşayacağınız sorunların üstesinden kimseye ihtiyaç duymadan kendi başınıza gelebilirsiniz bu güce her birey sahiptir.
yaşadığımız kötü olaylardan sonra mutlaka iyi bir olay ile mükafatlandırılacağımızı düşünüyorum bu nedenle karşınıza çıkan engellerin sizi negatif enerjiyle doldurup sizi durdurmalarına izin vermeyin. umarım ki bu durumdan tez zamanda kurtulup mutlu bir yaşam sürersiniz

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Sevgi saygı aşk
Bakın ben annem ve babama aynı anda kaybettim bu insan benim o dönem yanımda oldu
Yaşça benden 10 yaş büyük
Bana yeri geldi anne şefkatiyle yaklaştı
Benim hayatımdaki başarıların arkasında bu insan vardı
Sizce bu sebepler yetmezmi bağlı olmaya?

Önce annemi bir süre sonra babamı
Yıllar sonra 6 ay arayla iki kardeşimi kaybettim
Yani vefat ettiler
Yanı yanınızda olmuş sağolsun o kişi ama bu bitmeyeceği anlamına gelmez ki
Ito bir psikiyatrist ve psikolog bulup yardim alın
Kök nedene ulaşın
Çareniz kendi zihninizde ruhunuzda

gökay1

Kayıtlı Üye
Önce annemi bir süre sonra babamı
Yıllar sonra 6 ay arayla iki kardeşimi kaybettim
Yani vefat ettiler
Yanı yanınızda olmuş sağolsun o kişi ama bu bitmeyeceği anlamına gelmez ki
Ito bir psikiyatrist ve psikolog bulup yardim alın
Kök nedene ulaşın
Çareniz kendi zihninizde ruhunuzda
Çok sarsıcı ve üzücü bir durum. Kaybettiklerinize rahmet dilerim. Psikolojiniz nasıl dayandı buna? Dağ olsa kahrından yıkılır.☹️

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Çok sarsıcı ve üzücü bir durum. Kaybettiklerinize rahmet dilerim. Psikolojiniz nasıl dayandı buna? Dağ olsa
Bilmem ki
Allah kimseye taşıyamayacağı yük vermiyor sanirim ya da sabrını da veriyor mu diyelim bilemedim
Ailemde yakın cevremde çileli hayat çok gördüm belki biraz ondan

ziavkurvick

Kayıtlı Üye
İş
Ahiret için
Onur bu konuyu size özelden ayrıntılı biçimde anlatmıştım söylediklerimi yapmadinizmi tekrar konu açma geregi neden duydunuz ?anlattıgim herşey yeterliydi