büyü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

çölrüzgarı

Banlı Kullanıcı
selam arkadaşlar size sorum var ben kendi kendime büyü yapabilirmiyim

gümüş

Kayıtlı Üye
Tam olarak ne yapmak istiyorsunuz,açıklayabilir misiniz?

çölrüzgarı

Banlı Kullanıcı
mesajıma cevap verdiğiniz için teşekkür ederim durum şöyle ben 2 ay önce sözlendim ama kızın ailesi düğünün ağustos ayında olmasını istiyor bende internette " bana gel büyüsünü" gördüm yani ağustosu beklemek istemediğim için hemen gelmesini istiyorum tarifini vermek yasak heralde sitede isterseniz verebilirim işlem mumla yapılıyor büyünün tamamen zararsız olduğu yazıyor bunun ters tepme veya herhangi bir zararı olurmu tekrar teşekkür ederim sevgi ve ışıkla

gümüş

Kayıtlı Üye
Büyünün tarifini verebilirsiniz bununla ilgili bir sorun yok ancak reklama gireceği için kişi adını çıkarmak zorunda kaldım. Kaynak olarak alıntı yazmanız yeterli olur

çölrüzgarı

Banlı Kullanıcı
Bu mucize için küçük pembe veya sarı bir mum ile yasemin esansı gerekmektedir. Mumun içine gül dikeni veya iğneyle bir kalp çiziniz ve kendi isminiz ile sevgilinizin isminin baş harflerini aralarına artı işareti koyarak kalbin içine oyunuz. Mumun içine yasemin esansından birkaç damla koyunuz. Mumu cam kenarında dışarıdan görülecek şekilde yakınız. Mum tamamen eriyene kadar yanmaya bırakınız. Eriyen mumdan arta kalanı hamur haline getirerek üstünüzde taşıyınız. tamamı bundan ibaret sizce etkili bir büyümü yoksa sadece bir günlükmü

origanum

Yönetici
Bu bir pagan büyüsü örneği. Temel olarak büyücü olmayan biri büyü yapamaz. Paganlar enerji seviyeleri yüksek olan ve yükseltmek için de sürekli çalışmalar yapan kişilerdir. Bu yüzden büyücü olmayan paganlar basit uygulamaları kolaylıkla gerçekleştirebilirler. Ancak farklı inanç mensupları özellikle büyünün yasaklandığı semavi dinlere mensup olanlar bu işlemleri yapacak enerji seviyesine sahip değildir yani başarı imkanları yoktur. Bu kişiler önce enerji seviyelerini yükseltmek için 40 fırın ekmek yeme tabiri ile anlatılabilecek kadar çalışma yapmaları uygun seviyeye geldikten sonra uygulamayı akıllarından geçirmeleri gerekmektedir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...