büyü yaptırdım sizce ters mi tepti

gia

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bundan yaklaşık 3 hafta önce sevgilimden ayrıldım. 4 aylık ilişkimizde her şey mükemmel giderken son haftalarda ilgisi azaldi ve beni terk etti. ayrıldıktan bir hafta sonrada başka birini bulduğunu kendi ağzından öğrendim. kuzenimin daha önce gittiği bir falcıya gittim ve fal baktırdım bu kişi daha önce de tanıdığım iki kişiye büyü yaptı ve dediklerine göre büyüler olmuştu. ben de sevgilimn bana dönmesi için büyü yaptırdım.
falcı kadın bana 5 gün sonra gel ve büyü malzemelerini al uygula dedi. gittiğimde bir şişe su, açık bir kilit, 5 tane mum ve küçük bir kavanoz mum verdi.
bu beş gün içinde ben eski sevgilime ya şedit-el batşi duasını okudum bir gece sadece bir defa ve kendimi çok kötü hissettim sol tarafım ağrıdı bacağım tutmaz hale geldi deyim yerindeyse. büyü malzemelerini aldıktan sonra evde ev arkdaşım dahi kabus görmeye başladı. suyla yıkandığım gecenin ardındaki gün halsiz kırgın ve hasta gibi oldum beraat gecesinde yasin ve şahmeran duası okuyarak kendime geldim.

size sormak istedğiim şey büyü beni olumsuz mu etkiledi? ve yapılan büyünün etkisini ne zaman görürüm ki aslında çok kötü ayrıldık ölse dahi aramayacağına inanıyorum ama büyücü inatla dönecek dedi.
size göre başıma gelenlerin kaynağı nedir? normalde tanrıya inanmazdım bu yaşadıklarımdan sonra tövbe edip kelimeyi şehadet getirdim.:(

kıvep

Banlı Kullanıcı
Büyüler, uygulamalar vs. bir kovayı doldurmaya benzer aslında.kişide o kovayı dolduracak enerji yoksa, doldurmak için çabalasada yetmez, tüm enerjisi biter. Enerji bitincede böyle olumsuzluklar yaşamak normal. Büyü başarılı oldumu? O kovayı doldurup doldurmadığınıza bakar.
Bu tip şeyler çok tehlikeli, insanın bitmiycek bir enerjisi yok. Bunu meslek olarak yapanlar bile, büyük bir uygulama yapmadan önce kendilerini nadasa alıp bir süre enerjilerini yükseltir. Daha önce hiç büyü yapmamış biri ilk defa böyle bir işe kalkışırsa, enerjisinin bitmesi normal olur. Elim ayağım tutmuyor yazmışsınız, bayılabilirdiniz bile, enerji düşmesi insanı olumsuz etkilere açar.
Zaman içinde normal halinize geri dönersiniz diye düşünüyorum.

madasin

Kayıtlı Üye
Tövbe etmenize neden olan; Tanrı inancınızı kuvvetlendiren yaşadıklarım demişsiniz. Uygulama sonrası yaşadıklarınız mı, olayın bütününde yaşadıklarınız mı? O okuduğunuz dua, kahır duası , sayıca çok okudu iseniz (yazmamışsınız) sürekli tekrar enerjinizi düşürmüş olabilir.

gia

Kayıtlı Üye
kahır duasıyla başladı her şey büyülü suyla yıkanıp mumu yaktıktan sonra ise daha da etkilenmeye başladım. hala sol bacağım ağrıyor ki normalde kilometrelerce yürüyüp koşsam dahi böyle bir şey yaşamazdım. camiiye gidip yasin okuyup inancımı tazeledikten sonra üstümdeki negatif enerji azaldı. asıl korkutucu şey ise büyüyü yapan kişinin dizleri sakattı. yoksa bana da mı musallat olacak yardımcıları

maviiayy

Kayıtlı Üye
o büyüyü nasıl yaptığı hakkında bi fikrin var mı?bence biraz psikolojik de olabilir bu emin değilim,daha önce böyle bişey de yaptırmadım ama bu kadar kolay değil,sadece enerjini bitirmiş korku diye düşünüyorum

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Şadidel Batşi burda tartışılmıştı zaten,çok ağır bir beddua olduğu,yapan ufak sebeplerden yada haksız olduğu halde okuyorsa kişiye geri döndüğü pek çok kez yazıldı.Bu bağlamda olumsuz etkilemiş olması pek uzak ihtimal değil sanırım.Ayrıca dikkatimi çeken "büyücü "diye adlandırdığınız kişinin ısrarla dönecek demesi...tabiki öyle diyecek,sonuçta uygulamayı yapan kendisi ve illa ki sizden ücret talep ediyor değilmi?Aksini söyleyeceğini düşünmek yanlış olur.Yaşadığınız olayın olumsuz geri dönüşleri adına geçmiş olsun.

emre6155

Banlı Kullanıcı
Bende aşık olduğum biri için kendim yapmayı düşünmüştüm ama bu işten hiç anlamadığımdan ve ibranice arapça vs dilleri de bilmediğimden işini iyi yapan medyum aramaya başladım.

ymeow

Kayıtlı Üye
Bir oranda psikolojiktir diye düşünüyorum, Bir tavsiye olarak, olumsuz yönde hiçbir şey olmasa dahi, bu tarz şeyleri tekrarlamayın, psikolojik etkileri enerjinizi düşürmeye yeter..

duygu12345

Kayıtlı Üye
Bir insana büyü yaptırırsan senide elbette etkiler. Birisi için ettiğin duaların aynılarını meleklerde senin için eder eğer ki sen kötü bir dua edersen büyüde aynı şekilde, melekler sanada aynı duaları eder. Büyü kimden istenir,kimden beklenir? Allaha karşı birşey olduğu için bunu yapan varlıklarında asla karşılıksız birşey yapmayacağına inanıyorum, elbette sana zararı olacaktır. Bir insanı seviyorsanız kendi iradesiyle dönmesini bekleyin dönmüyorsa hiç sizin olmamıştır.Büyüyle dönmesi ne kadar acı verici bence...