Büyü Olabilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

godsadsmoke

Kayıtlı Üye
merhabalar, konuyu doğru yere açmışımdır umarım. Öncelikle size anlatmak istediğim olay çok yakın arkadaşımın başından geçti ve bizimkisi sadece şüphelenme, lütfen ne olursa fikrinizi paylaşın. Biz iki yakın kız arkadaşız, olayı yaşayan arkadaşım 15 ben 16 yaşındayım, bu olaylar 1 sene gibi bi süre içinde oldu. Rica ediyorum yaşımızdan dolayı eleştirmeyiniz ve konudan sapmayınız, sizden istediğim tek şey fikirleriniz. Arkadaşım E. bir çocukla sevgiliydi, çocukta 16-17 yaşında felan gerçekte biz hiç görüşmedik fakat sosyal site aracılığıyla E. ile ilgili birkaç şey sorduğu için konuşmuştuk o kadar. Bu A. kişisi E. ye bir kolye vermiş. Hani şu içinde dua yazılı kağıt felan olan silindir küçük kolyelerden E.ye bizi bu kolye koruyacak sakın ola ki çıkartma demiş. E. kolyedeki kağıdı çıkarıp bakmamış fakat dıştan zaten kağıtta birşeylerin yazılı olduğu görülüyormuş. Bu kolyeyi taktığı sıralarda A. kişisi arkadaşım E.yi aldatmış, ona hakaretler etmiş ama kız hep beni bırakma diye yalvarmış. Bana dedi ki ondan ayrılmak istiyorum ama yapamıyorum hep birşey engel oluyor diye. Çocuk kolyeyi geri istediğinde kız vermiş ve o sıralarda sevgisi azalıp, bitmiş, çocuktan nefret etmiş, adını ağzına bile almak istememişti. Bu kadar kısa sürede böyle olması E.yi de beni de çok şaşırtmıştı. Daha sonra E. A.yı sürekli rüyalarında görmeye başlamış bana sürekli derdi. Onu düşünmüyorum neden sürekli rüyama giriyor ki diye. Sonra hiç konuşmadılar bu zamana kadar kız kimle çıksa iki güne çıktığı kişi ayrılıyordu bir sorun bile yokken ortada.Birkaç biriyle çıkıyordu. Seviyorlardı birbirlerini, fakat o çocukta bir sorun yokken ayrılmış ve birgün sonra yine o A. kişisi İyimisin diye mesaj atmış, bana kanka üç-dört gecedir sürekli rüyalarıma giriyor paranoyak oldum her rüyamda barışıyorduk ona geri dönüyordum dedi. Birkaç kez büyü gibi şeylerden bahsetmiş. Acaba yapılan dua, büyü vs gibi şeylerle gerçekten rüyalara girilir mi? Veya o kolyenin içindeki kağıtta her ne yazıyorsa kızı kendine bağlamak için olabilir mi? Lütfen fikirlerinizi paylaşın. Teşekkürler.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Arkadaşınızı kendine baglasa neden ayrılsın? Bir şekilde yanında tutardı ayrılmazlardı.
O kolyeleride gördüm ben, sahte gevşenler vardı eskiden. Şimdide onlar çıktı gercekliği olmayan sıradan bir şey o kolyeler Merak etmeyin :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...