Büyü mu yapılmış?

Sema1

Kayıtlı Üye
Okul konusunda ve ben ve aileme büyü yapılmış akrabalarım tarafindan diye düşünüyorum kendi kuruntum mu ? Gerçekten büyü mu yapılmış?

Snooww

Kayıtlı Üye
Okul konusunda size ne için büyü yapılsın , bunu size düşündüren nedir ?

Sema1

Kayıtlı Üye
Okul konusunda size ne için büyü yapılsın , bunu size düşündüren nedir ?
İnternette telefonu yazan medyum ailene büyü yapılmış dedi bı fal sitesinde bı sertifikalı medyum büyü yapılmış dedi okul konusunda

nuranee

Kayıtlı Üye
Medyumlara inanma istediği sertifikayı alsın,inanma. Ben çok kandırıldım bu konuda, hepsi birbirinden farklı şeyler söylüyor

Snooww

Kayıtlı Üye
İnternette telefonu yazan medyum ailene büyü yapılmış dedi bı fal sitesinde bı sertifikalı medyum büyü yapılmış dedi okul konusunda
Ne hoca olsun ne de medyum her önüne gelene inanma kardeşim.Ben ilk kez duydum bir insana sirf okulu için büyü yapılsın bence yalandan ibaret olduğunu düşünüyorum , her sertifikam var diyene inanmayın lütfen

Sema1

Kayıtlı Üye
Ne hoca olsun ne de medyum her önüne gelene inanma kardeşim.Ben ilk kez duydum bir insana sirf okulu için büyü yapılsın bence yalandan ibaret olduğunu düşünüyorum , her sertifikam var diyene inanmayın lütfen
Kısmet kapama büyüsü yapılmış dersleri gecemememin sebebi

Sema1

Kayıtlı Üye
Medyumlara inanma istediği sertifikayı alsın,inanma. Ben çok kandırıldım bu konuda, hepsi birbirinden farklı şeyler söylüyor
Kısmet kapama büyüsü yapılmış dersleri gecemememin sebebi hiçbir işte başarılı olamazmisim

Sema1

Kayıtlı Üye
Sınavları gecememenin sebebi

quanttum

Kayıtlı Üye
Medyum sertifikasını nerden alıyormuş Diyanetten mi ahahah.
Derslerine çalışacağına neden kalıyorum diye internetten medyumlarla yazışırsan kalman muhtemel diye düşünüyorum.
Herşeyi paranormale bağlamaktansa biraz objektif bakmakta yarar var.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Size her söylenene inanacak bir iradeye sahipseniz durum vahim. Bir medyum annen babanı şu kişiyle aldatıyor dese ona inanıcak mısın sorgusuz sualsiz? Bence hayır. Ama o medyumlar bunları genelde söyler ya tutarsa misali. Kopya çekmeden okulu kimler geçiyor yüzdeye vurursak? Biraz beyni kullanmasını öğrenirsek bu soruları sorma gereksinimi bile duymayız. Büyü denilen kavram bu kadar basit olsaydı şuan bir çoğumuz ölmüş ve soyumuz devam etmiyor olurdu..

ziavkurvick

Kayıtlı Üye
İş
Ahiret için
Insanın nasıl biri olduğunu konusmasindan veya yazmasında anlayan ve ne cevab vermesi gerektiği bilen ve bundan kâr etmek için çabalayan insan sarraflarından birine denk gelmişin senin masum ve saf halinden ki safĺik iyidir kötü bir şey olarak algılama saf temiz kapli bir insan demek günah işlemek çok zordur onun icin neyse masum ve saf halinden istifade edip sana bu şüpheyi yükledi ve teşkilatından bir arkadasina böyle bir müşteri buldum sorunu bu diye bildirdi konuşmaya devam edersen büyük ihtimal seni o şahısa yönlendirip senle uğraşacaklar ve paranı alacaklar bu işleri parayla yapan herkesten uzak dur yok hocaymış yok cinciymis ufurukcuymus bunların hiçbirine güvenme ve gitme bu işlere bakan ve allah rızası icin yapan insanlar var onları bulman lazim bu foruma böyle konular açıp burada bulunan çaylaklara kendini yem ediyorsun bu konu hakkında kimseye özel den cevab verme sadece burdan yazış böylece gözetim altında olursun senden yarlanmak isteyen firsatcilara firsat vermeyiz bilgili kişilerce uyarilirsin

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Insanın nasıl biri olduğunu konusmasindan veya yazmasında anlayan ve ne cevab vermesi gerektiği bilen ve bundan kâr etmek için çabalayan insan sarraflarından birine denk gelmişin senin masum ve saf halinden ki safĺik iyidir kötü bir şey olarak algılama saf temiz kapli bir insan demek günah işlemek çok zordur onun icin neyse masum ve saf halinden istifade edip sana bu şüpheyi yükledi ve teşkilatından bir arkadasina böyle bir müşteri buldum sorunu bu diye bildirdi konuşmaya devam edersen büyük ihtimal seni o şahısa yönlendirip senle uğraşacaklar ve paranı alacaklar bu işleri parayla yapan herkesten uzak dur yok hocaymış yok cinciymis ufurukcuymus bunların hiçbirine güvenme ve gitme bu işlere bakan ve allah rızası icin yapan insanlar var onları bulman lazim bu foruma böyle konular açıp burada bulunan çaylaklara kendini yem ediyorsun bu konu hakkında kimseye özel den cevab verme sadece burdan yazış böylece gözetim altında olursun senden yarlanmak isteyen firsatcilara firsat vermeyiz bilgili kişilerce uyarilirsin

Günümüzde para istemeyenler de var. Cinsellik şantaj say say bitiremeyiz bunu.