Buyu mu var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Night angel

Kayıtlı Üye
Mutsuz hissediyorum kendimi kafamin icinden sesler duyuyorum cok sinirliyim herkese bagiriyorum beni sanki biri izliyormus gibi hissediyorum gece evden bazi yerlerden gectigimde cok buyuk bir korku hissediyorum uyandigimda cok yorgun hissediyorum kendimi ruyalarima bazen siyah giyimli yuzunu goremedigim insan gibide ama boylari uzun benimle konusmaya calisiyorlar odamin duvarlarinda siyah seyler goruyo gibi oluyorum bazen bogazimi sikarmis gibi nefessiz kalarak uyaniyorum en cok onemlisi de bir iliskiye basladigim zamsn hersey cok guzel giderken bir anda iliskimiz bitiyo size basimdan gecen bir olayi anlatmak istiyorum (gece saat 2:30 3:00 siralariydi kahve ictim fala baktim yatarken fincani yikamak icin mutfaga gittim fincan elimden kayip dustu kirildi yerdeki parcalari toplayip cope attim yatagima yatmsk icin iceri girdim yatagima yattim uyku tutmadi geri kalktim lambayi actim sonra yatagimin icinde kirilan kahve fincaninin parcalarini gordum ) bunun gibi bircok olay gecti basimdan

dreamgirl511

Kayıtlı Üye
Yazdıklarınızın bir kısmını yaşamış biri olarak, cin musallat olayı olduğunu söyleyebilirim.

Keira

Moderator
Cinler durduk yere musallat olmaz. Bu yüzden yaşanılan her olayı musallat diye nitelendirip, üyeleri yanlış yönlendirmeyin. Musallat olması için önce cin çağırmanız gerekir. Kaldı ki cin çağırmak öyle bir fincanın etrafına geçip iki üç dua okumakla olacak şey değil. Hadi diyelim cini bir şekilde çağırdınız, cinin size musallat olması için de bir sebep gerekiyor. Durduk yere size musallat olmazlar. Verdiğiniz örnekler hemen hemen hepimizin başına gelmiş şeyler. Belki izlediğiniz okuduğunuz şeylerden etkileniyorsunuzdur. Belki çocukluğunuzda korktunuz böyle şeylerden hala etkisini yaşıyorsunuz. Fincan örneğine gelince fincan odanızda mı kırıldı, yoksa mutfakta mı? Yatağınızda fincan kırıkları varsa yatakta yatarken nasıl hissetmediniz? Fincan kırıklarını görünce kırıkları attığınız çöpe baktınız mı, çöp kutunuz boş muydu?

Bozkurt61

Kayıtlı Üye
Şimdi ülkemizde virüs salgını var , bende şuan virüsün etkisindeyim kendinizi mutsuz hissetmeniz falan bu sebepten olabilir sizde kendinize cin musallat oldu diye inandırdıysanız beyniniz size oyunlar oynuyor olabilir ( Kabuslar, Gölgeler vb.) diye düşünüyorum ama fincan olayını anlamadım . sevgilerle ...

origanum

Yönetici
Üzerinizde büyü olup olmadığını buradan sormakla anlayamazsınız. Zira bu öyle uzaktan ahkam kesmekle yapılmaz. İşlem bakımı diye tabir edilen büyü işlemi yapılıp yapılmadığına dair bir profesyonele gidip bakım yaptırmanız gerekir.

dabbe31

Kayıtlı Üye
büyü belirtileri ile psikolojik sorunlar paralellik gösterir. o yuzden önce tıbbı destek sonra bu konuda uzman birinden destek alabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...