buyu engel mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hiclikmakami

Kayıtlı Üye
İş
özel eğitim öğretmeni
merhaba tekrar, aklima bir soru daha takildi, bunu da buyu maji etiketlerinde aradim ama bulamadim. Satilik bir evin satilmasini buyu yapmayi bilen bir kisi buyu yaparak engelleyebilir mi?

hiclikmakami

Kayıtlı Üye
İş
özel eğitim öğretmeni
O halde evde buyu olup olmadigini nasil anlayabilirim? Sirkeli suyla silip, tutsu yakip okuyorum. Hicbir muskaya rastlamadim. Ancak suphelendigim kisi eve cok girdi cikti, havas ilmini, buyuyu, vefki vb konulari cok iyi bilen biri. Hatta nasil yapiyorsa uzaktan dokunabilen, evi fiziksel olarak gelmeden ziyaret edebilen biri.

origanum

Yönetici
Büyü yapmak için muska şart değil. Havass ile yapılmış olması da tabi. Türlü türlü yollar var. Ancak içiniz rahatlasın ve kesin olarak bilmek isterseniz bakım yaptırabilirsiniz. Site sahiplerine profesyonel bakım yaptırabilirsiniz şayet bildiğiniz ehil biri yok ise.
Büyü çözmek sirekeli su ve tütsü ile olmaz, o sadece çözüm işlemi yapıldıktan sonra arınmaya katkı sağlar.

Madmen

Kayıtlı Üye
Ev sahibinin iradesini etkileyen bir pozitif-büyü çalışması ile bile sonuç alabilir. Örneğin o eve kendisinin geçmesinin daha iyi olabileceğini düşündürebilir, ya da karşısına daha yüksek fiyatlı bir alıcı da çıkarabilir. Tabi bu kadar yetenekli olan kaç tane majisyen bu tür sıradan çalışmalara hala zaman ayırıyordur onu bilemem. Evi siz satıyorsanız ya da alıyorsanız bile bir başkasının maddi şansına ket vuran oldukça negatif\büyü çalışmaları var. Ama bunu size kim ve neden yapsın? Şüphelendiğiniz kişileri evinize almayın. Ya da onlara karşı dikkatli olun. Yeni evinize yerleştikten sonra inançlarınıza bağlı olarak koruyucu bir çalışma yapın ya da yaptırın ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...