Buhur Yaktıktan Sonra Olanlar

gizliherif

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhaba, buhur kokusunu çok seven birisi olarak evi temizledikten sonra ziyaret yerlerinde kullanılan buhurlardan yakarım. Birkaç gün önce geceleyin evi düzenleyip temizledikten sonra buhur yaktım, ardından evi biraz havalandırıp yattım. Uyku esnasında normal bir rüya görürken rüyanın son birkaç saniyesi kâbusa dönmeye başladı ve aniden felçli ve bilincim yarı açık vaziyette uyandım, gözlerim tam açık değildi. İlk başta karabasan etkisi olduğunu düşündüm çünkü sırtüstü haldeydim ama birkaç saniyede astral'e düşme belirtileri gösterdim ve üzerimdeki battaniye kendiliğinden yarıya kadar çekildi, çekilmesiyle üzerimde karanlık bir şeyin olduğunu görmem bir oldu. Korkarak ve müthiş bir irkilmeyle yataktan fırladım.

Karabasan mı yaşadım yoksa astral'e mi düştüm emin değilim ama sormak istediğim soru buhurun negatif varlıkları çekme gibi bir özelliği var mı? Aksine negatif enerjiyi arındırıyor diye biliyordum ve evde sıklıkla buhur yakan birisiyim, ilk defa böyle bir şey başıma geldi.

D

DAİMON

Sıklıkla gece yapmıyorsunuzdur temizlikleri heralde? Gece evi havalandırmak, buhur yakmak filan... Vakitsiz iş yapmak peygamberimizin tavsiye etmediği bir husus.

D

DAİMON

Okuduğunuz hangi kısım dinle alakalı ve yargılayıcı bir üslupla cevap vermenize neden oldu? Merak içerisindeyim...

Yargılayıcı....?
Ve
Dinle alaka derken?

Dinsizseniz yada müslüman değilseniz anlarımda din din din diye küplere binecek bir hal göremedim? Önce sakin olun ve biraz anlamaya çalışın. Biz burda İrtica yapmıyoruz. Peygamberin tavsiyesi gece iş yapmamak dedik, bu kadar. Aksi takdirde cinlerin hedefi haline gelinebiliyor, sebebi vakitsiz iş olabilir demeye çalıştık. Anlamaya çalışmadığınıza göre tek anlaşılan şey kalbiniz ve ruhunuzun geldi son nokta...
Sizi inandığınız tanrınız ya da tanrılarınız ya da tanrısızlıgınızla başbaşa bırakıyorum. Buna ihtiyacınız var ve cinler tarafından hedef tahtası haline geldiginz hususunda bir his oluştu bende. Çünkü buna izin veren insanoğlunun bizzat kendisidir.

pythonissam

Kayıtlı Üye
Merhaba, Tütsü ve buhur bakıldığında önemsiz durur sadece koku gibi durur fakat öyle değildir. Bu varlıklar için " Buradan iyi bir yemek kokusu geliyor oraya gitmeliyim " demektir. Aslında bu basit araç ritüel aracıdır varlık çekmek için kullanılır. Çeşitlerine gelirsek.

Suflilerin sevdiği kokular: Sulfi : aşağı , aşağlık demekdir zaten yani kötüyü belirten. 1- Tütün (Sigara) kokusu, 2-Adamotu, 3-Lağım,4-Artık ve Leş kokusu, 5-Kankurutan, 6-Yaban kavunu, 7-Yanık kokusu 8- Günlerdir temizlenmeyen insan kokusu. Ayrıca hoş olmayan tüm kokular onların sevdikleridir, gıdalarıdır.

Ulvi varlıkların sevdiği bazı kokular:
Ulvi yüce demektir Yani iyi varlıklar gibi düşünün.
1-Gül, 2-Safran, 3-Misk-u Amber, 4-Elma kokusu, 5-Melisa, 6-Ardıç, 7-Kakule, 8-Zencefil, 9-Safran. 10- Yasemin, 11- Karanfil 12- Reyhan 13- Lavanta 14- Çörek Otu 15- Sandal 16- Ud

Şeklinde dir. Ruhunuzu saran kokunun ulvi olması dileğimle ? ışıkla kalın. ?

Seraphine

Kayıtlı Üye
Buhur veya tütsü, bunlar varlık çeken şeyler değiller bence. En azından yıllardır tütsü yakıyorum ve benzeri bir olay yaşamadım. Ha şu olabilir, mesela menekşe tütsüsü kullanırsanız bu 3. göz ile bağlantılıdır ve görüler almaya başlayabilirsiniz -tütsünün yakıldığı andan takriben 2 saate kadar - ama musallatlık bir duruma sebbeiyet verecek buhur kullandığınızı da sanmıyorum. Çünkü genel satılan versiyonları alıyoruz veya kendimiz evde yapıyoruz zaten. Ve varlıklar ile iletişim için kullanılan versiyonlarını bulmakta o kadar kolay değil. Yani hiç kendinizi yormayın derim bunun için.

Yaşadığınız şey için ise .. Zaten karabasan etkisini kullanmışsınız cümle içerisinde. Üstünüzde ki battaniyenin açılma durumu muhtemelen sizden kaynaklı ve o an fark edemediniz. Çok takılmadığınız ve enerjiyi beslemediğiniz müddetçe tedirgin olacak bir durumda olmayacaktır.

gizliherif

Kayıtlı Üye
Bazı tütsüler negatif varlıkları çeker bazısı def eder.Defne yaprağı yakmak güçlü bir negatif varlık kovucu. Üzerlik ve günlük çekiyor diye biliyorum.

Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim, kullandığım malzemelerin arasında hem üzerlik, hem günlük var galiba.

Merhaba, Tütsü ve buhur bakıldığında önemsiz durur sadece koku gibi durur fakat öyle değildir. Bu varlıklar için " Buradan iyi bir yemek kokusu geliyor oraya gitmeliyim " demektir. Aslında bu basit araç ritüel aracıdır varlık çekmek için kullanılır. Çeşitlerine gelirsek.

Suflilerin sevdiği kokular: Sulfi : aşağı , aşağlık demekdir zaten yani kötüyü belirten. 1- Tütün (Sigara) kokusu, 2-Adamotu, 3-Lağım,4-Artık ve Leş kokusu, 5-Kankurutan, 6-Yaban kavunu, 7-Yanık kokusu 8- Günlerdir temizlenmeyen insan kokusu. Ayrıca hoş olmayan tüm kokular onların sevdikleridir, gıdalarıdır.

Ulvi varlıkların sevdiği bazı kokular:

Ulvi yüce demektir Yani iyi varlıklar gibi düşünün.

1-Gül, 2-Safran, 3-Misk-u Amber, 4-Elma kokusu, 5-Melisa, 6-Ardıç, 7-Kakule, 8-Zencefil, 9-Safran. 10- Yasemin, 11- Karanfil 12- Reyhan 13- Lavanta 14- Çörek Otu 15- Sandal 16- Ud

Şeklinde dir. Ruhunuzu saran kokunun ulvi olması dileğimle ? ışıkla kalın. ?

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim, peki günlük ve üzerlik hakkında ne düşünüyorsunuz?

Buhur veya tütsü, bunlar varlık çeken şeyler değiller bence. En azından yıllardır tütsü yakıyorum ve benzeri bir olay yaşamadım. Ha şu olabilir, mesela menekşe tütsüsü kullanırsanız bu 3. göz ile bağlantılıdır ve görüler almaya başlayabilirsiniz -tütsünün yakıldığı andan takriben 2 saate kadar - ama musallatlık bir duruma sebbeiyet verecek buhur kullandığınızı da sanmıyorum. Çünkü genel satılan versiyonları alıyoruz veya kendimiz evde yapıyoruz zaten. Ve varlıklar ile iletişim için kullanılan versiyonlarını bulmakta o kadar kolay değil. Yani hiç kendinizi yormayın derim bunun için.

Yaşadığınız şey için ise .. Zaten karabasan etkisini kullanmışsınız cümle içerisinde. Üstünüzde ki battaniyenin açılma durumu muhtemelen sizden kaynaklı ve o an fark edemediniz. Çok takılmadığınız ve enerjiyi beslemediğiniz müddetçe tedirgin olacak bir durumda olmayacaktır.

Yorumunuz için teşekkür ederim, musallatlık bir durum olduğunu zaten düşünmüyorum sadece rahatsız edildiğimi hissettim. Karabasan etkisinden çok diğer şekilde düşünmemin sebebi yarı bilinçli vaziyete geldiğimde felçliydim ama enerji bedenimi komple hissediyordum, her şey zaten aniden oldu birden bire yukarı çekildiğimi hissettim. Odadaki cisimlerin, özellikle yattığım yerin açısını aşırı derecede farklı hissettim ve sonrasında da battaniyemin çekilmesini ve karanlığı gördüm. Kendime gelip yataktan fırlarken battaniyenin pozisyonu da neredeyse bacaklarıma kadardı.

Bu arada kullandığım malzemeler:

Buhur.png

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Tütsü ve buhur varlık davetinde veya definde,çok eski tarihlerden beri kullanılan araçlar. Günümüzde aktarlarda satılan tütsü çubukları ,doğal tütsü malzemelerinin aroması taklit edilerek yapılıyor.Dolayısıyla hoş koku verip ambiyansı tamamlamaktan öteye geçmeyen dekorlar sadece.Dogadan kendinizin topladığı reçineler,yapraklar,dallar,otlar ve tohumlar ya da güvenilir yerlerden edindiginiz bu malzemeler ile daha etkili sonuçlar alırsınız.Nette bu malzemeler ile ilgili çok bilgiye ulaşabilirsiniz. YouTube da bazı cinci hoca ya da varlık uzmanı bazı kişilerin videolarında da bu konuyla ilgili doğru bilgiler var.
Bazen vakit ,ortam ve anlık enerji denk gelir kapılar açılır. Normal dışı durumlar yaşanabilir. Bazen çok istenilse de ya da yıllarca bu ritüeller tekrar edilsede hiç bir karşılaşma yaşanmaya bilir. Bulunduğunuz mekan yani enerji hatları üzerinde ki koordinatlarınız,içinde bulunduğunuz vakit yaptığınız işlem anca sizin yatkınlığınızla sonuç verir. Eğer sizde yıldız ışığı yoksa aktarı tütsü diye yaksanız sizi kaale alıp kimse gelmez.
Size tavsiyem doğru yerden edindiginiz temiz malzemeleri kullanmanız.Negatif bir varlık hissederseniz defne yaprağı tütsüsü yakın. Duş alın ve auranızı güçlendirin.Psikolojinizi sağlam tutun.Sizde muhtemelen bir potansiyel var. Dikkatli olun etrafımızda sadece bize saldırıda bulunacak eterikler yok,heran psişik saldırı da bulunacak kötü insanlarda var.O yüzden kendinizi çok ortalarda göstermeyin. Her dost görünümlü tavsiyelerede inanmayın. Bu ormanda kırmızı başlıklı çok kurt var. Sevgiyle kalın.

gökay1

Kayıtlı Üye
Karabasanın tıptaki karşılığı uyku felcidir. Sağlıklı günler dilerim umarım sıkıntınız düzelir.

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Aktarin biri uzerlik tohumunu evdeki nazari temizler diye satmam icin vermisti, yanlis mi bu?

Bir de 7 dukkan supruntusu ve adacayi var yine negatifi dagitmak icin yakilan bunlar da mi asagi varliklari cekiyor yani?

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
7 dükkan sürpüntüsü nazar için , adaçayı negatifi temizlemek için iyi ama üzerlik için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.Varlık davetinde üzerlik işe yarar,kim gelir orasını bilemem.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Üzerlik tohumu 3. gözün açılmasına yardım ediyor diye biliyorum. Hatta Hz. Mevlana'a ait olduğu söylenen bir ifade var: 'Üzerlik tohumu karanlığı örttü ve gerçek göründü.' Davetlerde kullanılır mı bilmiyorum.. Belki zaten var olan bir şeyleri görmede etkili oluyordur.

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Dmt için tavsiye edilen tertiplerde üzerlik tohumu,kargı kamışı vs var ama aslında sanıldığı kadar etkili değiller ya da çok fazla tüketmek gerekir bu da tavsiye edilmez.Şamanik ritiuellerde kullanılan bu malzemeler bir takım geçiş varlıklarını görmenizi sağlar ama onlar iyi varlıklar değiller.

pythonissam

Kayıtlı Üye
Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim, kullandığım malzemelerin arasında hem üzerlik, hem günlük var galiba.

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim, peki günlük ve üzerlik hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumunuz için teşekkür ederim, musallatlık bir durum olduğunu zaten düşünmüyorum sadece rahatsız edildiğimi hissettim. Karabasan etkisinden çok diğer şekilde düşünmemin sebebi yarı bilinçli vaziyete geldiğimde felçliydim ama enerji bedenimi komple hissediyordum, her şey zaten aniden oldu birden bire yukarı çekildiğimi hissettim. Odadaki cisimlerin, özellikle yattığım yerin açısını aşırı derecede farklı hissettim ve sonrasında da battaniyemin çekilmesini ve karanlığı gördüm. Kendime gelip yataktan fırlarken battaniyenin pozisyonu da neredeyse bacaklarıma kadardı.

Bu arada kullandığım malzemeler:

Ekli dosyayı görüntüle 408

Merhaba, ak günlük ve üzerliğin bedensel ve ruhsal faydaları zaten var bunlara internetten ulaşabilirsiniz şimdi yazarsam çok uzar, ikiside arınma ve 3.göz için kullanılabilir özellikle üzerlik. Varlık konusunda ise ulvi varlık etkisi vardır. Yaşadığınız olay tütsü ve buhurlara gelen varlıklardan daha farklı, kokuya gelen her varlık sizi rahatsız edecek diye bir kaide de yok. Yem attığınız yabani bir hayvanı bile bir süre sonra evcilleştirebilirsiniz. Gerekli koruma yöntemlerini alarak. Şimdilik ışıkla kalın.