bugün tuhaf bi olay oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

romeo713

Kayıtlı Üye
arkadaşlar çok tuhaf bi durum yaşadım..bugün öğleden sonra yağmu yağarken oturdum masaya elime kağıt kaldı hayallerimi yazdım..tek tek yazıyordum ..ama öyle bi şevkle heryecanla yazıyordum sanki o anları sanki yaşayarak yazıyordum...Allah ım dedim inşallah şu yazdıklarımı bana nasip edersin dedim çok içten söyledim ...ve bunu der demez elim su bardağına bir çarptı çarpmayla bütün su kağıda bir dökülüverdi yazılar aniden siliniverdi ama tam o dileğimi söyledikten sonra an lık oldu bu olay..ve acaip tedirgin oldum..bu nedir bir işaret falan mı yoksa benim yersiz endişemmi.. hiçbir şey anlamadım....

origanum

Yönetici
Sadece sizin hüsnü kuruntunuz. Hayal aleminde iken sakarlığınız sonucu birdenbire çıkmak zorunda kalınca tam çıkamayıp böyle fantastik bir düşünce aklınıza gelmiş. Bilinçaltının suçluluğu (sakarlık) kabullenemeyip örtbas etmeye çalışma çabası.

La-edri

Kayıtlı Üye
arkadaşlar çok tuhaf bi durum yaşadım..bugün öğleden sonra yağmu yağarken oturdum masaya elime kağıt kaldı hayallerimi yazdım..tek tek yazıyordum ..ama öyle bi şevkle heryecanla yazıyordum sanki o anları sanki yaşayarak yazıyordum...Allah ım dedim inşallah şu yazdıklarımı bana nasip edersin dedim çok içten söyledim ...ve bunu der demez elim su bardağına bir çarptı çarpmayla bütün su kağıda bir dökülüverdi yazılar aniden siliniverdi ama tam o dileğimi söyledikten sonra an lık oldu bu olay..ve acaip tedirgin oldum..bu nedir bir işaret falan mı yoksa benim yersiz endişemmi.. hiçbir şey anlamadım....

Bu tarz seyler kisiye özeldir, buna bnezer seylerinizi sormayin sorgulamayin yada birilerinin onayin sunmayin, kurdugunuz hayalleri siz biliorsunuz ve o kagida dökülenleri, ne malum belkide size cok faydasiz seyler düsündünüz görünüste güzel ama akbetinin size iyi gelmeyecegi hayaller ve tabiki bir isaret mahiyetinde olabilir, böyle seylerle meskul olma diyerekten... Ama bu sizin meseleniz bazen saadece kalbe dogan seye güvenmek lazim.Isaretti diyorsaniz öyleymistir, ben sahsen inaniyorum bu ve benzeri seylerin cok bariz gerceklesebilecegine, hayatimda rasladigim seyler.

Ve hatta bazi alimler vardir onlara rüya yorumcusu derler, bu alimlerin ilmi rüya yorumcusu gibi görünsede onlar hayati yorumlarlar, mesela bir bankta oturuken iki güvercin gelir bulduklari yemi yerken bir kedi onlari kovalar yemlerinden olurlar vs ( misal) bu bir ruya degildir, ama bu alimler bu olaydn cok guzel bir yorum yapabiliyorlar ve yanilmiyorlarda.Ruya ilmi suret yani ruyet yorumlamaktir, ve bu alimler icin o iki guvercin yada sizin su bardaginizda bir elin ruyetitir.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Bazı yaşananlar öyledir ki; yalnızca yaşayan anlar,bilir,hisseder.Bunun cümlelerle tarifi olmaz,dile getirilince inandırıcı olmaz,o an yaşanır,enteresan içte bir yerde bir duygudur.Kişi kendisi yine içinde yorumunu bilir aslında.Ve ilk akla gelen hep doğrudur.

romeo713

Kayıtlı Üye
bu mükemmel bi yorum..sayenizde bakış açım değişti teşekkürler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...