Bu uygulama hakkında bilgi verebilirmisiniz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Schmetterling

Kayıtlı Üye
Arkadaşım vasıtasıyla yazıyorum arkadaşım sevgilisini döndürmek adına bir uygulama yaptırmış sanırım, uygulamayı yapan kişi 2 adet muşamba gibi birşeye tutsülenmiş muskamı desem tılsımmı desem muşamba içinden çok ufak bişey gözükyor değişik semboller var sanırım içinde katlanmış kare şeklinde bir kağıt parçası, birisini üstünde taşımasını söylemiş, diğerini de odasında yüksek bir yere koymasını koyarkende sevgilisinin dönmesini niyetlenmesini söylemiş, ayrıca 2 adet de içe katlanmış yarıdan kesilmiş kağıt vermiş içe katlandığı için dıştan ondada sembol tarzı şeyler var görülebiliyor az çok böldüğü kağıdın birini ilk gün diğerini ikinci gün niyetlenip yakmasını söylemiş küllerini de sevgilisinin evinin önüne yada işyerinin önüne dökmesini istemiş ve kağıdı yakmaya başlayacağı gün 63 günlük okuma yapmaya başlayacakmış, sizce bu uygulama nasıl birşey yani işe yararmı boşuna ümitlenmesin diye sizlere sormak istedim, işe yararmı, geçerli bir uygulamamı veya uygulamanın asıl amacı sizce nedir ? biraz bilgi verebilirseniz çok sevinirim.

Love Song

Banlı Kullanıcı
Büyü yapmak kolay değildir,kaşık gömmek yada sabun eritmek gibi batıl inançlar bunlar,birisini kendine aşık etme yada birisinin sana geri dönmesi gibi büyüler söz konusu bile değildir.

Pek çok inanç tanrının bile özgür iradeye hükmedemeyeceğini söyler,3 büyük din'de bile tanrının özgür iradeye yön verdiği görülmemiştir,eğer görüldüyse'de ben bilmiyorum.(muhtemelen istese kontrol eder fakat böyle bir olay yok zannedersem)

Şimdi azacık mantık yürütelim,özgür iradeye müdahale etmek o kadar kolay olsaydı koca dünyayı 3-5 kişi yönetirdi,bu olayı arkadaşınıza anlatan kişi çoktan paris hiltonu kendine aşık etmiş ve parasını yiyor olurdur dolayısıyla büyü yapma bahanesiyle milletten alacağı 20 liraya ihtiyacı olmazdı.
eğer bir insan bile özgür iradeye yön verebilseydi,lucifer çoktan kıyameti getirmişti hatta savaşı kazanmıştı.

Bu eski batıl inançlara kimsenin inanmaması gerekir,sabun eriterek birine zarar vermek yada dua okuyarak birin kendine aşık etmek hiç bir bakış açısından mantıklı olamaz,zaten o kadar kolay olamaz,mezarlığa kaşık gömmek ne kadar mantıklıysa sabun eriterek siyasetcilere suikast düzenlemek yada dua okuyarak megan fox'u kendine aşık etmek aynı derece mantıklı olur.

Özet olarak arkadaşınızı keklemişler.

Mistik Bella

Kayıtlı Üye
Özgür iradeye Allah karışmıyor ancak karışanı da aff etmiyor. Her şey Kuranda (misal Bakara 102) apaçık yazılmış, arayan bula bilir.
Özgür iradeye müdahale etmek büyüdür. Büyü yapmak yaptırmak, ise çıkışı olmayan bir yola girmek demek Ahiret için. Özellikle de bunlar gibi zararlıları. Sevgilisi gittiyse normal yollarla geri kazanmaya çalışsın. Gelmemekte ısrarcıysa o zaman yeni sayfa açmaya mecbur demek, çok daha farklı ve iyi insanlar var dünyada.
Ha birde Love Song arkadaşımız, Sabun ve diger büyüler gerçek. Lucifer boynuna düşeni yapıyor zaten, yapmasaydı Dünya Cennet olurdu.

AJA

Elit Üye
Arkadaşım vasıtasıyla yazıyorum arkadaşım sevgilisini döndürmek adına bir uygulama yaptırmış sanırım, uygulamayı yapan kişi 2 adet muşamba gibi birşeye tutsülenmiş muskamı desem tılsımmı desem muşamba içinden çok ufak bişey gözükyor değişik semboller var sanırım içinde katlanmış kare şeklinde bir kağıt parçası, birisini üstünde taşımasını söylemiş, diğerini de odasında yüksek bir yere koymasını koyarkende sevgilisinin dönmesini niyetlenmesini söylemiş, ayrıca 2 adet de içe katlanmış yarıdan kesilmiş kağıt vermiş içe katlandığı için dıştan ondada sembol tarzı şeyler var görülebiliyor az çok böldüğü kağıdın birini ilk gün diğerini ikinci gün niyetlenip yakmasını söylemiş küllerini de sevgilisinin evinin önüne yada işyerinin önüne dökmesini istemiş ve kağıdı yakmaya başlayacağı gün 63 günlük okuma yapmaya başlayacakmış, sizce bu uygulama nasıl birşey yani işe yararmı boşuna ümitlenmesin diye sizlere sormak istedim, işe yararmı, geçerli bir uygulamamı veya uygulamanın asıl amacı sizce nedir ? biraz bilgi verebilirseniz çok sevinirim.

İnancınız olmayan şeyi yaptırdıktan sonra sorgulamanız yersiz.Yapılmış artık.Yapanı tanımıyoruz bu işte nasıl olduğunuda bilmiyoruz anlattığınız şeylerden hiç birşey çıkaramayız dolayısıyla bu konuda size yardımcı olamayız.Uygulayıp görüceksiniz.İnanmazsanız olmaz zaten :)
Lovesong ;sabun kaşık dediğiniz uygulamar batıl inanç değildir :) Yapıldığında ciddi tehlikelidir hastalığa ölüme götürür.Kimse eline kaşığı alıp gömmüyor yada sabunu suya atıp hadi bakalım öl demiyor neresi batıl inanç ?
Lucifer ve insanı kıyaslamak bana göre inanılmaz yanlış.Özgür irade vardır ve gücü yada yaptırım gücü olan herkes buna müdahele edebilir ,karşılığı da vardır ciddi manada.

İyi forumlar.

Schmetterling

Kayıtlı Üye
Biraz daha detaylı bilgi verebilecek birisi varmı veya buna benzer uygulama yaptıran kişiler varmı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...