Bu Sözleri Arapçaya Çevirebilirmisiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

anık

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Aşk Büyüsü Yapacağım Baştan Söyleyeyim Yani Kötü Bir Amaç İçin Değil Sevdiğim İçin Yapıyorum Lütfen Yargılamaya Başlamayın Herkes İstediğini Yapmakta Özgürdür Şimdiden Teşekkürler
Çevirilecek Cümle Bu

Havvadan Doğma .... Benim Aşkımdan Yansın tutuşsun

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Ha arapça ha türkçe ne fark eder ?

Arkadaşın uygulaması arapça gerektiriyorsa öyle olması lazım...Dil farklılığı bile uygulamayı etkiler ..Niyet daha önemlidir ama uygulama ne gerektiriyorsa onu yapması lazım arkadaşta o yüzden arapça'ya çevirtiyor galiba ..

codzombi

Kayıtlı Üye
Arkadaşın uygulaması arapça gerektiriyorsa öyle olması lazım...Dil farklılığı bile uygulamayı etkiler ..Niyet daha önemlidir ama uygulama ne gerektiriyorsa onu yapması lazım arkadaşta o yüzden arapça'ya çevirtiyor galiba ..

Bu arapça uygulamalar bazen başka dilden geçiyor , eski kültürlerden geçebilme ihtimali var. Sorun olacağını sanmıyorum basit bir büyü için ..

Denemekten zarar gelmez :)

anık

Kayıtlı Üye
Yorumlarınız için teşekkür ederi sarmısak majisini yapacağım arapça olması lazım

anık

Kayıtlı Üye
Çevremdekiler büyü yapacağımı bilse yardım etmez kimse mutlaka arapça bilen vardır burda

deangel

Kayıtlı Üye
havvadan dogma derken annesinin adi Havva mi?

sana yardımcı olabılırım Arapça biliyorum ama Havvadan doğma derken annesının adı mı olduğunu belırtmen gerekır

anık

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim evet annesinin adı havva olacak

deangel

Kayıtlı Üye
Arapça söylenişini mi istiyorsunuz yoksa yazılışını mı

deangel

Kayıtlı Üye
جىان ابنت حوا طشغل من حوبي yazılışı
jiyan bint Havva tişğıl min hubbiy söylenişi

deangel

Kayıtlı Üye
unutmadan yazarken ve okurken arapcada sağdan başlanır

anık

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bakın havvadan doğma jiyan benim aşkımdan yansın tutuşsun. aynen bu şekil olmalı sonra sakata düşmeyelim

anık

Kayıtlı Üye
lütfen bakın şuraya perşembe günü yapmam lazım

vildann

Banlı Kullanıcı
aşk büyüsü işe yaramaz.bence hiç deneme sonu çok kötü oluyor büyü yapılan insan bir süre sonra size saldırmaya başlıyor.resmen kuduz köpek gibi oluyor yemin ederim.bir arkadaşım sevgilisine yaptı sonu hergün dayak şiddet ağzından köpükler geliyormuş arkadaşım büyüyü bozdurmak zorunda kaldı..not bu anlattıklarım gerçek

anık

Kayıtlı Üye
Daha önce hiçkimse Böyle Bir durum Belirtmedi :)

vildann

Banlı Kullanıcı
büyü işlemi kolay gibi görünsede hata kabul etmiyor sanırım.malesef doğru,büyüyü yaptıran aarkadaş hoca hoca geziyor adam zırdeli gibi oldu büyü ters tepmiş.arkadaşımı görünce sinirinden deliriyor.bırakım gitmiyorda yani çok zor bir şey böyle bir insanla yaşamak

anık

Kayıtlı Üye
Tabikide hata kabul etmez Sonuçta çocuk oyuncağı değil bu yanlış bir kelime yazımı bile büyünün ters tepmesine neden olabilir :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...