Bu rüyaların sebebi nedir ?

Junmen

Kayıtlı Üye
Yakında sana kendisini daha net belirticek muhtemelen adınıda öğreniceksin

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Başka bir alemden size aşık olmuş bir varlık olabilir mi? Genelde böyle durumlar görülüyordu ki zaten cinsel bi yakınlaşma da yaşamışsınız.

nazom

Kayıtlı Üye
Başka bir alemden size aşık olmuş bir varlık olabilir mi? Genelde böyle durumlar görülüyordu ki zaten cinsel bi yakınlaşma da yaşamışsınız.
Inanin bilmiyorum . Yıllar önce karanlık bir yolun sonunda siyah iri birini görüyordum , yolun diğer ucunda ıslanmış yalınayak şekilde ben duruyordum . Sadece elini uzatıp gel der gibi işaret ediyordu . Yemek yaparken , film izlerken bi an herşey siliniyor orda görüyordum , sonra kendime geliyordum . Uzun süre yok oldu . Herşey yolunda gidiyordu . 2 ay öncesine kadar ...
Ruyalarimda önce korkmaya başladım sonra cinsel boyuta geçmeye başladı . Dualar , muska ( kiyafetime diksem dahi kaybolur ) faide etmedi. O gece ilk defa bu kadar yakındı . Sağlığım çok şükür iyi , kalbimde , boynumda birşey yok (doktora gittim . EKG ve tahlillerim çok iyi ) . Ama iki gündür ne zaman hissetsem , kalbim yanıyor ve göğsümde inanılmaz baskı oluyor . Nefes almak zorlaşıyor . Astım yada nefes darligimda yokmuş .

"Samon" gibi bir kelime duydum . Az önce , beynim patlayacak gibi şişti sanki.

Çok önemsemek istemedim ama bir bakayım internete dedim . Türkçe birşey bulamadım ama görsel de gördüğüm kırmızı gözler ... Lütfen nedir ? İsmi aratirken altında samoan demon çıktı . Onu tiklayinca , türkçe yazı bulamadım . Gorselinde resmi gördüm . Resim ve video paylaşmayı bir türlü yapamadığım için buraya aktaramadım .

Korktuğum için annem muska vermişti bana ; işyerinde kontrol ettiğimde duruyordu . Aradan yarım saat falan geçti , yine kontrol ettim .Ama yoktu . Dün muskam evimizin banyosunda çıktı . Bugün de hiçbiryere vurmadığım halde iki bacağımda çürük oldu . Acıyınca farkettim :(

ledunist

Kayıtlı Üye
Korktuğum için annem muska vermişti bana ; işyerinde kontrol ettiğimde duruyordu . Aradan yarım saat falan geçti , yine kontrol ettim .Ama yoktu . Dün muskam evimizin banyosunda çıktı . Bugün de hiçbiryere vurmadığım halde iki bacağımda çürük oldu . Acıyınca farkettim :(

Merhaba birkaç sorum olacak , güzel ya da yakışıklı biri misiniz , sizden hoşlanan ya da hoşlandığınız birinin yaşadığı aksilikler var mı,sinirli birimisiniz,sülalede parapsikilojik konularda deneyimli bir büyük var mıydı,doğum gününüz nedir

nazom

Kayıtlı Üye
Merhaba birkaç sorum olacak , güzel ya da yakışıklı biri misiniz , sizden hoşlanan ya da hoşlandığınız birinin yaşadığı aksilikler var mı,sinirli birimisiniz,sülalede parapsikilojik konularda deneyimli bir büyük var mıydı,doğum gününüz nedir

Güzel biriyim evet . Evliligimin bitmesindeki en büyük etken dersem durumu açıklamış oluyorum sanırım .
Eskiden de sinirliydim fakat son zamanlarda kan beynime sıcrıyor bir anda sanki .. Ailemde hatta dedemin ve büyük annemin büyüklerinde muhterem zât lar var . Canım dedem de öyleydi . Doğum günüm 21- ARALIK

ledunist

Kayıtlı Üye
Güzel biriyim evet . Evliligimin bitmesindeki en büyük etken dersem durumu açıklamış oluyorum sanırım .
Eskiden de sinirliydim fakat son zamanlarda kan beynime sıcrıyor bir anda sanki .. Ailemde hatta dedemin ve büyük annemin büyüklerinde muhterem zât lar var . Canım dedem de öyleydi . Doğum günüm 21- ARALIK

bahsettiğiniz deneyimlerin zihninizin oyunları mı yoksa farklı boyutta bir varlığın mı belirtisi mi olduğunu anlamak adınaydı sorularım,teşekkürler cevap için,cevaplarınız ihtimalleri güçlendiriyor,özelden daha detaylı anlatmak isterseniz öneriler sunabilirim

AJA

Elit Üye
bahsettiğiniz deneyimlerin zihninizin oyunları mı yoksa farklı boyutta bir varlığın mı belirtisi mi olduğunu anlamak adınaydı sorularım,teşekkürler cevap için,cevaplarınız ihtimalleri güçlendiriyor,özelden daha detaylı anlatmak isterseniz öneriler sunabilirim
Lütfen önerilerinizi forum kuralları doğrultusunda buradan yapınız.Aksi taktirde bu durumlarda yanlış yönlendirmeler tehlikeli olabilir.
İyi forumlar.

ledunist

Kayıtlı Üye
Lütfen önerilerinizi forum kuralları doğrultusunda buradan yapınız.Aksi taktirde bu durumlarda yanlış yönlendirmeler tehlikeli olabilir.
İyi forumlar.

değerli modum hassasiyetinize hak veriyorum ama dostumuz cinsel birleşmeyi , yakınlaşma olarak belirtecek kadar utangaç,bu kadar kullanıcıya açık şekilde detaya girmek rahatsız eder,ben ehliyetim dışında hiç bir duruma yorum yapmam , ilmimi para kazanma kapısı olarak da görmem yani yanlış yönlendirme durumum olamaz,siz uyardığınız için belirteyim kısa süredir foruma üyeyim amacım paylaşım sırf destek isteyen arkadaşlarla mesajlaşmamdan birkaç kez yasaklandım , izmirde tesadüfen fal baktığım yerlerde bile teklif aldım kabul etmedim,söylediklerimde ilmi ya da insani tek bir yanlış bulunsun bedel öderim ama yardım etmek isterken bu şekilde engellenmek heves kırıcı

AJA

Elit Üye
Yasaklandıysanız aynı hatayı tekrar yapmayacağınızı farzediyoruz.Forum kurallarının gereği önemlidir.Sizinde uygun davranacağınızı düşünüyorum ve her üyenin.
İyi forumlar.

nazom

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 6294

Bu yaşadığımla ilgisi olmayan bir arkadaşım da gece misafir oldum . Rüyamda yüzü olmayan bir insan benimle birlikte olmaya çalışıyordu ve ben engel oldum . Uyandım yine garip bir duygu içinde .

Yaklaşık 10 dk. sonra kız arkadaşım uyandı .Dili ağırlaşmış şekilde kalk kalk anlatmam lazım uyan diyordu . Saat gece 04 : 00 .Uyu dedim sabah anlat ama nafile çok korkmustu ( bana bunları anlatmadan yani kendisi uyandiktan birkaç saniye sonra 3.5 yaşındaki oğlu uyanıp " anne korkuyorum yanına gelcem " Dedi. )

Rüyasında , benim küçük bir oğlum olduğunu ve 3 rakamindan nefret ettigini söylüyor , odanın penceresine doğru gidiyormuş . O sırada camın dışında bir adam belirmiş .Başını camdan geçirirken kırmızı gözlü bir kurda dönüp önce benim olan çocuğun sonra kendi oğlunun kafasını koparmış . Arkadaşıma dönüp " aradan çık , onun yanında ben olmalıyım " demiş . Tavandan , duvarlardan birsürü , çirkin ve uzun dişleri olan başlar çıkmaya , onu korkutmaya çalışıyormuş .

Ben yatağın içinde oturmuş elimde kalemle bir kağıda yukarıdaki ( hatırlayabildiği kadarıyla çizmeye çalıştı ) şekilleri çizip , boguk ve yüksek bir sesle bir isim söylüyor yada çağırıyormuşum . Bu o şeyi öyle kızdırmış ki , sol bacağıma uzanıp sıkmış yada ısırmış .

Diyor ki ; bi anda sanki yatağa atıldım . Uyandığımda tavandaki başlar hala duruyordu ve dilim dişlerimin arasındaydı .
Bu olay yasanmadan önceki günlerde sol baş parmagımda ( gündüz çalışıyorken ) bir şekil çiziliydi . Sol elimi kullanmam . Patronumla konuşuyorduk ve elimde kalem yoktu . Bir an tirnaklarima doğru bakmak istediğimde gördüm .

Assa

Banlı Kullanıcı
Amcam ile hanımına büyü yapılmıştı köyün hocası büyü ile cin gönderip korkutuyorlar diye muska benzeri bir şeyler yazdı. Ben küçüktüm ama hatırlıyorum o zamanlar hoca konuşurken duymuştum bunlar o cinleri yasaklayacak onların gelip gittiği yolları tutacak gibi şeyler söylemişti . Yazdıklarının etrafına çizdiği şekillere çok benziyorlar özellikle en sağ alttaki resimdeki olanı nerede ise aynı diyebilirim. Yani sanki geliş gidiş yolları ve o yolları kapayacak engelleri çizmişsin gibi . Artık rüyayı gören arkadaşta mı yoksa sende mi bir var bilemiyorum.

nazom

Kayıtlı Üye
Amcam ile hanımına büyü yapılmıştı köyün hocası büyü ile cin gönderip korkutuyorlar diye muska benzeri bir şeyler yazdı. Ben küçüktüm ama hatırlıyorum o zamanlar hoca konuşurken duymuştum bunlar o cinleri yasaklayacak onların gelip gittiği yolları tutacak gibi şeyler söylemişti . Yazdıklarının etrafına çizdiği şekillere çok benziyorlar özellikle en sağ alttaki resimdeki olanı nerede ise aynı diyebilirim. Yani sanki geliş gidiş yolları ve o yolları kapayacak engelleri çizmişsin gibi . Artık rüyayı gören arkadaşta mı yoksa sende mi bir var bilemiyorum.

Sevgili Assa ; sizce parmağımda oluşan da onlardan biri olabilir mi ? Rüyada şekilleri cizmeden önce olmuştu çünkü .

Sevgi ve Işıkla :)

Assa

Banlı Kullanıcı
Abla ben bir tek resimdeki sağ alt sembolu hatırlıyorum gerisine emin değilim