Bu ne çeşit bir büyü

gökay1

Kayıtlı Üye
Sayın mabet üyeleri sizlere yıllar önce akrabalarıma yapılan ve ölümden döndükleri büyüden bahsetmek istiyorum. Akrabalarım arabayla yola çıktıktan kısa bir süre sonra şarampole yuvarlanıyorlar ve ciddi şekilde yararlanıyorlar. Olay yerindeki köylüler hemen onları hastaneye yetiştiriyor ve kurtuluyorlar. Olaydan bir süre sonra akrabalarım köylülere teşekkür ziyaretine gidiyor. Köylüler onlara arabanın düz yolda ilerlerken birden şarampole yuvarlandığını söylüyor. Eniştem olaydan sonra hocaya gittiğinde hoca ona arabanın sağ ön lastiğine kızıl saçlı bir adamın muska,büyü koyduğunu söylüyor. Bu kızıl saçlı adam eniştemin kayınbiraderi ama araları bozuk yani büyüyü onun koyduğunu söylüyor. Bu büyü nasıl etki etmiş olabilir büyülerin elementle teması gerekiyordu diye biliyorum.adam araba lastiğine koymuş. Sayın moderatörler bilgilendirirseniz çok sevinirim. İyi geceler.

Snooww

Kayıtlı Üye
Muskaları heryere koyabilirsin önemli olan içindeki yazi büyü arkadaşım.
Yazısı büyüsü tutmadıktan sonra element olan yerlere koysan da fayda etmez benim bilgime göre

gökay1

Kayıtlı Üye
Sayın urum doğu majilerinde böyle bir büyü var mı

EkSen

Kayıtlı Üye
Hiç bir büyü araba lastiğini patlatamaz, aksı kıramaz vs vs.
Tılsımın orada olmasını arabayla bağlamayın ama yapılış amacında şoförün dikkatini dağıtmak ve bir an önce gerçekleşmesi için o şahıs tarafından gereksizce oraya konmuş olabilir. Yoksa işinin ehli bir büyücü ille de araba kaza yapsın diye tılsımı araba lastiğine yerleştirmeye lüzum duymaz. Yani mevzu varlıkların arabayı bozmuş olması değil, şoförün dikkatinin dağılması ya da dağıtılması olabilir.

EkSen

Kayıtlı Üye
Burada yanılıyorsun. Ölüm ve helak büyüleri direk olarak maddeye etki eder, hatta maddeyi yerinden bile oynatır. O olmasa bile öldüreceği kişilerin direk ölümüne sebep olmasa da, dolaylı yoldan sebep olabilir. Varlıklar insan zihnine etki ederler. Bunu da çok iyi bilirler. Misal sen yolda gidiyorsun, bir varlık bir anda senin dikkatini dağıtır bir varlık da o anda bir kamyon şöförünün algısını kapatıp direk senin üstüne arabayı sürdürür. Artık o anda kader-i ilahi de ne yazıldıysa da o olur.

Varlıkların direk öldürme güçleri zaten yoktur. Ama yukarıda anlattığım gibi bir etki edebilme güçleri (dolaylı yoldan) mevcuttur.

Yoo yanılmıyorum sen yanılıyorsun. Hiç bir cin bir insanın kolunu bacağı kıramaz, arabasının lastiğini patlatamaz. Zaten sen de cümle içerisinde DOLAYLI YOLDAN diyerek benim söylemek istediğimi söylüyorsun. Kaldı ki bir önce ki yorumumu dikkatli okursan ŞOFÖRÜN DİKKATİNİN DAĞILMASI YA DA DAĞITILMASI kısmını fark edebilirsin.