bu akşama kadar yardım!!! hüddam daveti!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eminemstan

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bir kağıda bir sürü dua yazdım korunmak için vs. bi duada hüddam daveti geçiyodu bilmediğim bir şeydi onuda yazdım şimdi öğrendim nasıl bir şey olduğunu bu kağıdı nasıl yok edeceğim atsam atamam ayetler var içinde yaksam bi zararı olur mu bana bilmiyorum çaresiz kaldım nolur yardım edin :(

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Kağıdı yakmamalısınız. Eğer yakarsanız enerji açığa çıkar buda size zarar verebilir.
Kağıdı sirkeli suda belirli bir süre bekletin. Sonra toprağa gömün.Ya da nehre,denize atın. :)

AKARID 666

Kayıtlı Üye
Ya tekrar kağıt yapılması için geri dönüşüm kutusuna at veya toprağa göm.

PlatinExorcist

Banlı Kullanıcı
Kağıdıyakmaktan başka çare yok bana göre kağıdı atmayın yakın yakarsanız enerjiyi serbest bırakırsınız saygılarımla........

quanttum

Kayıtlı Üye
:D sakin yakmayin kagidi. Tai chi chuanin dedigi gibi sirkeli suda yazi silinene kadar bekletin veyahut normal suda bir agacin dibinde yikayip yazi silinince topraga gomun.

Tayleigh

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
kağıdı sirkeli suda bekletin daha sonra dereye salın suda gitsin .en mantıklısı budur,toprağa da gömebilirsiniz ama birilerinin bulma ihtimali var.saygılarımla...

hsncn154

Kayıtlı Üye
Aslında bir çok yolu var o kağıdı yok etmenin ilki diğer üyelerin söylediği gibi sirkeli sudur genel olarak bilinen bir yöntem olup enerjiyi ve etkiyi absorblama etkisi vardır ama farklı yöntemlerde var tabi kutsanmış tuzla oluşturulmuş bir çember içinde kağıdı yakarsanız enerji yalnız o dairenin içinde kalır ve tuz tarafından etkisizleştirilir eğer kağıt ileride işime yarar yok etmesemde etkisini kapatsam diyorsanız sarımsakla üstünü çizin rulo yapıp kutsanmış tuzlu suya batırılan bir kurdela ile bağlayabilirsiniz (ipte olur) ama her seferinde söylüyorum kağıda yazılan herşey etki yaratmaz.sevgilerimle.

bülend

Kayıtlı Üye
bence yazdıgın yazı suda çıkabilicek bir yazıysa safran mürekkebi gibi suda yazıyı çöz ve suyu bir agacın dibine dök.Eger kagıda yazdığın yazı suda bozulmıycak bir yazı ise kağıdı yazıların ortasından keserek ufak parçalara böl ve öyle yak bir zararı olmaz o zaman ;)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
bence yazdıgın yazı suda çıkabilicek bir yazıysa safran mürekkebi gibi suda yazıyı çöz ve suyu bir agacın dibine dök.Eger kagıda yazdığın yazı suda bozulmıycak bir yazı ise kağıdı yazıların ortasından keserek ufak parçalara böl ve öyle yak bir zararı olmaz o zaman ;)

Hiç bir tılsım hangi şartla olursa olsun bozumu gerçekleşmeden elemente teslim edilmez, su, ateş birer elementtir. En basit yol yazılı bir tılsımı sirkeli ve tuzlu olan bir karışımda bekletmektir. ondan sonra herhangi bir elementle birleşebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...