Boylama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ip seken kız

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Ekli dosyayı görüntüle 4754Ekli dosyayı görüntüle 4755Ekli dosyayı görüntüle 4756Ekli dosyayı görüntüle 4757
İyi günler.Bunan 2-3 ay önce annem koruma yaptırdı.Daha doğrusu hoca boylama demiş.Ama herhangi bir yararı olmadı .Sitede de boylamanın bizim yaptırdığımız gibi olmadığını okuyunca merak ettim açtım.İçinde bunun gibi 4-5 sayfa daha var.Hoca ya ne için yaptırdıysak tersi oldu.İşler kapandı.Annem taktığında sürekli uyuyo kendi çocuklarından soğudu üvey çocuklarına kendi çocuğu gibi davranıyo.Abim benden çok soğudu, daha önce kedi gibi uysal olan ama beni koruyan adam şimdi benden nefret ediyor.Bu sayfalar karışık.diğerleri sirkeli suda bekliyor.Anlamlarını bilen varsa ve yazarsa çok sevinirim
Çok teşekkür ederim .İyi günler

semra

Kayıtlı Üye
Boylama bildiğim kadarıyla 3 4 gün sürüyormuş kolay değil yazılması.. Bizim bir komşumuz vardı 5 sene önce bir adama gittiler.. Ama adam gerçekten çok bilgindi, onların tanıdıklarıydı, gece evinden uçtuğunu görenler bile olmuş.. 4 gün sürmüş yazması.. Kadında uğrak neyse o bulaşmış kekeme olmuştu 1 ay içinde o boylama sayesinde geçti hiç bir şey kalmadı.. Bu başka bir şey yapmış. Boylama değil muska gibi.. Çünkü kadındaki 6 7 sayfa bal mumuyla kapatmış ve dikdörtgen şeklindeydi bayağı büyüktü... İnşallah düzelirsiniz kötü bir durum.. Bilgili birisi açıklık getirir umarım..

ip seken kız

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Bizimki de 6 7 sayfa ama bu hem abiminki, kardeşiminki karışık benim elimde kalan sayfalar bunlar.O karedeki vefk gibi yazılmış olanlar dikkatimi çekti o yüzden koydum.
Teşekkür ederim cevap için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[XTR] Similar Threads