Borç verdim alamıyorum

ruhname

Kayıtlı Üye
Ben de aynı durumu yaşadım nasıl geri alacağım bi fikrim yok hiç de verecek gibi değiller :(

S

SoldierO

Esmalara bakabilirsiniz büyük ihtimal işinize yarayacak vardır

Seraphine

Kayıtlı Üye
Başlığı görünce geçen gün duyduğum bir replik geldi aklıma. Borç isteyen birisine ' Banka diye bir kurum var, biliyor musun?' sor diye .))

Yani zaten artık bu devirde ya borç hiç verilmeyecek, veriliyorsa da başımın gözümün sadakası olsun diyeceksiniz. Bakılsa bir kaç yöntem çıkar belki ama genelde harcanan enerjiye değmiyor sonuç. Yani en iyisi Tanrınıza dua edin.

Ü

Üye silindi 55028

Arkadaşlar bankadan para gönderirken açıklamaya borç yazıldığında ve gönderdiğiniz para geri ödenmezse hukuki olarak parayı geri almak için bir şansınız oluyormuş.Borç olmadığını karşı taraf ispatlamazsa parayı alma hakkınız oluyormuş.

Dnz1

Kayıtlı Üye
Çıkarılacak ders kimseye borç verme acıma dersini al yoluna devam et

NaBe

Kayıtlı Üye
Çıkarılacak ders kimseye borç verme acıma dersini al yoluna devam et

Aslında öyle değilde.. herkese borç verilmez desek daha doğru bir tabir olur
Borc vermek dinimizde olan birşey ? Allah korkusu olan ve vicdanen rahatsız olanlar borclarına sadık kalırlar ama olayı şöyle toparlamak gerekirse konuyu açan adkafaş için verdiğin kişi maddi durumu ne kadar kötü ? Eğer işleri yolundaysa verdiğinizi geri alamıyorsanız Allah'a havale edebilirsiniz şayet maddi durumu kötü siz ısrarcı davranıyorsanız kendinizi sorgulayın... Bazen öyle durumlar oluyor ki çevremizde borc verdiğimizi bile unutur oluyoruz tabi rakamlar etkili elbet.

pythonissam

Kayıtlı Üye
Ufak bir sitrin taşı alabilirsiniz. Veya sitrin pandül alabilirsiniz. Arındırïn programlayın. Bunların detaylarını vermicem çok uzun. İnternetten bakarsanız içerikler var veya ekstra sormak isterseniz özelden ulaşabilirsiniz. Sitrin taşının nedeni parayı çeker, bu titreşimi barındırır. Bir beyaz kağıda (a4) borç verdiğiniz kişinin adını borç verdiğiniz miktarı yazın sitrin taşını yanïna koyun ve 1 su bardağı su koyun ve bulabiliyorsanız yeşil 1 mum yakïn olmasada olur. Temiz bir beden ve ortamda yapın ay ortaya çıktığında yapmanız daha sağlıklı. Derin bir nefes alarak şunları söyleyin. Siz dininize göre değise bilirdiniz. Yaradanın ,tanrının veya doğanın diyebilirsiniz. Örneğin = ilahi güçlerin varlığına niyet ediyorum evrenele bağlantı kuruyorum, xxxxxx TL borç verdiğim xxxx kişinin ismi
Benden aldıgı parayı geri vermesi gerektiğini düşünüyor, bana bu borcu vermesi gerektiği her an kulağına fısïldanıyor her an düşünüyor ve rüyasında görüyor xxxx bana borcunu vermek için harekete geçti ve ödemesini gerçekleştirdi. Bu olumlamadır bu veya bunun kimi cümleler kurun bunu 21 gün yapın kabul süresi 21 gündür emin olun değişiklikler olacak kişi bunu hissedecek ve hoşnut olmayacaktır. Hatta içirebiliyorsanız suyu ona içirin su bu sözleri hafızasına kayıt edecektir ve su bedeninde dolaştıkça daha çok hissedecektir. Basit ufak masum bir ritüeldir. Maji değildir. Kimseye zarar verecek bir davranış değil. Esenlikler.

TheFurioso

Kayıtlı Üye
Borç verip kötü olmak ya da borç vermeyip kötü olmak.

Şahsen ben vermeyip kötü olmayı seçerim en azından şu dünyada bunuda kafa takmayalım :)

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,
Borç verdiğiniz kişiden, borcunuzu tahsil edemiyorsanız hatayı öncelikle kendinizde aramalısınız. Gözlemleme, tanıma ve tanımlama duygunuzun eksikliğinden kaynaklıdır bu olay. Yapılan hatalara ya da yapılması muhtemel olanlar için dua, büyü vb gibi doğa üstü güçlere ihtiyaç duymamalısınız. Tabii ki yaratıcı dan yardım isteyebilirsiniz ancak unutmamalısınız ki, etme bulma dünyasındayız. Yapmayı düşündüğünüz, hayatınızı etkileyebilecek düzeyde ki her olay için iki kere düşünmeli, olabilecekleri iki kere tartmalısınız.

Bilginize Saygılarımla