Bir Kimseye Rüyasında Kabus Göstermek İçin Havass Uygulaması

Beraris

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Araştırma Görevlisi
Yedin gün oruç tutulur. Riyazet şarttır.Geceleri herkes yattıktan sonra 100 Salavat,100 istiğfar,336 Ya Musavvir, 313 defa (Kaf ,Ha ,Ya,Ayn,Sad, arkasından 4444 kere :

E lem tera enna erselneş şeyatıyne alel kafirine teüzzühüm ezza*

ayet-i kerimesi okunur.Buna yedi gece devam olunur.Mümkün olursa matlubun resmini önüne alarak ve ona bakarak, yani bütün düşünceni matlubun üzerinde toplayarak okumalı , Mümkün olmazsa matlubunu hayalinde canlandırarak ve iki kaşı arasına gözlerini dikerek okunmalıdır.Şer işler için Merih ve Zühal saatlerini seçmelidir.Okuma esnasında keskin kokulu tütsüler yakmak lazımdır.

Beraris

Banlı Kullanıcı
İş
Pardon kaynak belirtmemişim.

Gizli İlimler Hazinesi.

janet

Kayıtlı Üye
peki, kişi kabus görünce bize artısı nedir

Beraris

Banlı Kullanıcı
İş
peki, kişi kabus görünce bize artısı nedir

Sadece ego tatmini diyebilirim.. Ama bunun haricinde size zulum eden biriyse bu kişi rüyasında ona korkunç görünürsünüz sizden korkar gerçek anlamdada.. bilinç altına işlersiniz bir daha size kötülük yapmasını bilinç altı engelleyecektir.

fgulerce

Banlı Kullanıcı
Bunların hepsine gece 12 de başlasan sabaha ancak biter heralde.... Çok uzun ve uzun oluncada sıkıcı oluyoo

seda74

Kayıtlı Üye
Bunların hepsine gece 12 de başlasan sabaha ancak biter heralde.... Çok uzun ve uzun oluncada sıkıcı oluyoo

evet arkadasima aynen katiliyorum, bende cok sikiliyorum öyle fazla okuyunca, ve konzantre olamiyorum, hep baska seyler düsünmeye basliyorum.

bedford

Kayıtlı Üye
bu da işinize yaramaz, boşuna uğraşmayın, ervahı bununla görevlendiremezsiniz, zaten #beraris banlanmış, cevap veremez.