Bir cinin insan kılığına girmesi ve bir ilişkiyi başlatmamız söz konusu olabilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dexter

Elit Üye
Cevabınız için teşekkür ederim. Konuştuktan sonra saçma şeyler'den bahsettiğim hissine kapılmıyorum fakat belirttiğiniz gibi cümle kurmadan evvel belirli bir sıralama düzeni kurmakta zorluk yaşadığım doğru. Bahsettiğiniz kişilere ne şekilde ulaşabilirim? Siz yardımcı olamaz mısınız?

Site Yöneticilerimize aşağıdaki verdiğim linklere girerek özel mesaj atabilirsiniz.

http://www.gizlimabet.com/members/12-URUMHAMATAHAYİL
http://www.gizlimabet.com/members/1-yule

tozasor

Banlı Kullanıcı
mümkündür ancak onlar önce aracı seçer .. aracının görevi sizi korumaktır kötü kafir cinlerden vs sen evlenirsin biriyle insan bi eşin olur .. eşinin bedenine girer eşin anlamaz o seninle birlikte olmuş olur ben yaşamadım sadece biliyorum

VECİHA

Kayıtlı Üye
Tüm yorum yapan arkadaşlara sesleniyorum; hepinizin söylediklerine saygı duyuyorum.Ama katılmıyorum.Niye derseniz ?
Bir konu hakkında şayet böyle kesin yorum yapılıyorsa ; bunun bir kaynak belirtilmesi gerekmez mi?
Bakıyorum hiç kaynağa rastlamadım. Cinlerin insan kılığına bürünmesi , bürünememesi , fiziki temas gerçekleştirip ,gerçekleştirmemesi vb. Yani bu konular hakkında böyle kesin yorumların sonuna ek olarak kaynak belirtmek şart kanaatindeyim. En azından üzerimizden vebali atmak için gerekli olduğu kanısındayım.

AJA

Elit Üye
Cinler insan kılığına girebilir fakat bunu sizle benle basit dialoglar için yapmazlar.Ancak farklı fiziki özelliklerde görülebilirler.Bazılarının hiç görünmeden fiziksel temasta bulunduğuda bir gerçektir.Yukarıda anlamadığınız ve komik bulmamada ters çıkıştığınız nokta bu açıkladığım.
Kaynak sormuş birisi ; şahsen benim !

Tude

Kayıtlı Üye
Cinler insan kılığına girebilir fakat bunu sizle benle basit dialoglar için yapmazlar.Ancak farklı fiziki özelliklerde görülebilirler.Bazılarının hiç görünmeden fiziksel temasta bulunduğuda bir gerçektir.Yukarıda anlamadığınız ve komik bulmamada ters çıkıştığınız nokta bu açıkladığım.
Kaynak sormuş birisi ; şahsen benim !

İstediğim yanıt tam olarak buydu, teşekkürler.

aksamci

Banlı Kullanıcı
Ben en çok evin içinde çıplak gezerim muhabbetine takıldım. sizin annenizin babanız yada erkek kardeşiniz falan yok mu. ya biri gece kalkıp görse. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...