Bir cin ile anlaşma yapmak (Yardım)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rules2

Kayıtlı Üye
Başlıktada belirttiğim gibi bir cin ile anlaşma yapmak istiyorum. Sitede araştırma yaptım hangisi doğru hangisi yanlış pek anladım denilemez sizden yardım istiyorum bir cin ile anlaşma yapmak için ne yapmalıyım?

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Kendinizi gelistirmelisiniz, tam detaylı bilgi sahibi olmalısınız yardım istemeyecek derecede olmalısınız ozaman sizin dediginiz olabilir

rules2

Kayıtlı Üye
Kendinizi gelistirmelisiniz, tam detaylı bilgi sahibi olmalısınız yardım istemeyecek derecede olmalısınız ozaman sizin dediginiz olabilir

Korunma yollarını biliyorum iletişime geçebiliyorum (Görebiliyorum hissedebiliyorum yani) Ama konuşamıyorum eğer konuşabilseydim anlaşma yapıcaktım. Bu yüzden gizlimabet.com sitesinden yardımlarınızı bekliyorum ya ^^

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Nasıl görebiliyorsunuz? Davet şekli nasıl az örnek verirseniz daha detaylı anlayabiliriz

rules2

Kayıtlı Üye
Gölge gibi birşeyler çoğu kez gördüm ^^ ama hemen kaçıyorlar, Davet şöyle ; Bir cin çağrılır ve anlaşma yapılmak istendiği söylenir ve anlaşılır galiba o anlaşma gizli tutulur ve cin'in istediği şey olduğu zaman oda istediğimizi yapar. böyle birşeyler

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Nasıl bir uygulama yaptınız vs bunları merak etmistim simdi öncelikle anlaşma, herkesin yapabileceği bisey değil gelen varlık olabilir olmayabilirde eğlence amaçlı gelmis olma durumuda var
Bu konularda biraZ bence bilgi sahibi olup deneyin nasihat olarak algılamayın sadece tavsiye ve neden konuşmadıklarını sizden başkası bilemez bunu sizim bulmanız lazım enerjinizi yüklseltin

rules2

Kayıtlı Üye
Nasıl bir uygulama yaptınız vs bunları merak etmistim simdi öncelikle anlaşma, herkesin yapabileceği bisey değil gelen varlık olabilir olmayabilirde eğlence amaçlı gelmis olma durumuda var
Bu konularda biraZ bence bilgi sahibi olup deneyin nasihat olarak algılamayın sadece tavsiye ve neden konuşmadıklarını sizden başkası bilemez bunu sizim bulmanız lazım enerjinizi yüklseltin

Enerjinizi yükseltin derken? Nasıl yükselte bilirim açabilir misiniz o.o ?

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Esmalar ile ve cesitli sureler ile enerji kalkanınızı büyütebilirsiniz

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Bende bir davet yapmıştım. Bir siyah gölgenin beni izlediğini farkettim. Ona taraf bakınca 1-2 saniye sonra hemen gitti. Ondan sonra hiçbir şey olmadı. Yani ne gördüm ne de rahatsız edildim. Eğer sık sık siyah gölge görüyorsanız bence musallat olabilir çok dikkatli olun. Ama musallat olacağını sanmam. Benim anlamaya çalıştığım neden bizlerden kaçıyorlar? Onlara olan merakımı biliyorlardı. Hatta anlaşma isteseydi hemen anlaşırdım :)

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Her davete icabet etmezler, siz bilgili birinimi yoksa bilgisiz birinimi tercih edersiniz onlarında belli amaçları var

ifrit

Kayıtlı Üye
Cinler kendi istegi ile gorunemezler,,her sey ALLAHIN isteyi ile olur,istemedigi hic bir sey olmaz

foreman

Kayıtlı Üye
bu arkadaş daha çok toy yazdıklarından belli.Dostum kendini geliştir.Ben yaklaşık 1-2 yıldır bu işlerle uğraşmama rağmen daha çağırdım çağırmamda kolay kolay...

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Önce amacınızı belirleyin. Ne amaçla istiyorsunuz, sonuçlarına değer mi, merak mı yoksa ihtiyaç mı, bunları iyice tartın. Merak ise, tavsiyem bütün bunlardan uzak durun. İhtiyaç ise, ihtiyacınıza yönelik daha farklı yöntemlerle çalışmak, kendinizi koruyarak sonuç almaya çabalamak bana daha mantıklı geliyor. Diğer türlü yapacaklarınızın geri dönüşü psikolojik olarak sizi oldukça tüketebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[XTR] Similar Threads