Bilgi ve Enerji

relaydean

Kayıtlı Üye
1-Enerji kullanılarak bizde olmayan bilgilere ulaşma yolu var midir?, varsa tehlikeli midir, tehlikeyi nasıl azaltabiliriz? (Örneğin matematik vs...)
2- Enerjiyle yapabileceklerimiz seyler nelerdir. Bize imkansiz gibi gözüken ama aslında enerjiyle mümkün olan şeyler...

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,

Zihin karmaşık yapıdadır. Beynimizde odacıklarda saklanmayan ya da olmayan bir bilgiye ulaşmak ne kadar mümkündür bilemiyorum ancak enerji yolu ile evrenden ve evren ötesi dediğimiz alandan bazı bilgiler çekebiliyoruz. Bunu günümüzde telepatlar ya da zihin kontrolünü sağlayabilen kişiler yapabiliyorlar.

Bilginize..

Ü

Üye silindi 58480

Bizde olmayan bilgi diye bisey yok aslinda.
Ademe butun kelimeler ogretilmistir. Mesela `bilgisayar` kelimesi ogretilmistir. `Dijital` kelimesi ogretilmistir.

Ama bizim sonradan kodladigimiz sekilde degil, atiyorum 10011101010 gibi bir ortak kod uzerinden ama onun anlayacagi sekilde kiyamete kadar kullanim sahasini karsilayan butun kelimeler ogretilmistir.

Ilk insan gozlemlenebilir evrenin kanunlarini biliyordu. Altyapisini biliyordu. Meleklerin mertebesine kadar uzanabilmisti.

Simdi Ademin beyni bir hard disktir. Ve butun kollektif hafizanin kodlarini ilk tasiyan organizmadir. Bizim beynimiz ise USB flash disk gibidir. Hatta kablosuz aglara da uyumluyuz artik. Yani Usule uyarsak Ademin kollektif bilincine uyumlanir ve ona verilen herseyi data gibi cekip ondan alabiliriz.

Vahiy bunun en ust ve en guclu sinyalini olusturur. Allah peygamber olmayan kisilere de vahyedebilir. Diledigine vahiy bilgisi verdigini soyluyor. Bir alti ise ilham ve feyzdir. Insan usule uyarsa ilham ve feyzler yakalar ve bunlardan bir kulliyat bile olusturabilir. Bir alti da vardir. Onun da bir alti vardir....

Enerji bilgiye tabi ki donusur. Ama islemcini tum zararli yazilimlardan temizlenmis olmasi gerekir. Ayetin deyimi ile temiz/ari/duru akil sahibi olabilmeyi basarmak lazim. O ise tovbe ve istigfar etmekle olur. Salih ameller isleyerek olur. Yani bilginin en hakikisi safi kalbe iner, safi kalp ise salih amel isledikce bir taban olusturur. Boyle bir denge vardir. Kalp temiz tutuldukca kisi icindeki Adem.ZIP dosyasini surekli buraya cikart komutu ile acmaya baslar. Cunku DNA bilgi bankasidir. Sadece kasin gozun bilgisi degil, butunun ve alemin kodlari yazilmistir. GENETIGImizi bu yuzden degistirmek istiyorlar biraz da.

dhardhar

Kayıtlı Üye
1-Enerji kullanılarak bizde olmayan bilgilere ulaşma yolu var midir?, varsa tehlikeli midir, tehlikeyi nasıl azaltabiliriz? (Örneğin matematik vs...)
2- Enerjiyle yapabileceklerimiz seyler nelerdir. Bize imkansiz gibi gözüken ama aslında enerjiyle mümkün olan şeyler...

Ben de bunun peşindeyim. Amacım da ülke çıkarları açıkcası. Astral seyahat bunun ilk adımı olacak diye düşünüyorum.

Dnz1

Kayıtlı Üye
Akaşa kayıtları var evrensel bir kanal ama bilgi nasıl çekilir bedeli nedir bilmiyorum