bel fitigi

bolçi41

Kayıtlı Üye
selam,bel fitigi için evde yapabilecegim birşey varmi bilen yazarsa allah razi olsun.

Furking

Kayıtlı Üye
Evde yapabileceğiniz tek ve en etkili şey masaj. Fakat bunun için de bunun tekniğinin bilinmesi gerekiyor. Doğru bölgeye uygun basınçta ve tabi ki uygun maddelerle (zeytinyağı vs) yapılması gerekir.
Yanlış bir hareket daha olumsuz sonuçlar doğurabilir bu sebeple uygun teknikte yapılması tavsiyesinde bulundum.
Ayrıca soğukluk da ağrıyı artırabiliyor. Bu sebeple o bölgeyi sıcak tutmak gerekir (sıcak su torbası kullanabilirsiniz).

4

43887

Dr'unuz gerekli hareketleri yapıp yapmamanız konusunda uyarmıştır. Bunun dışında kaplıcalar rahatlatır. Yogaya başlayın tabi öğretmen eşliğinde rahatsızlığınızı da dile getirerek, iyi gelecektir. Reiki gibi şifa tekniklerinden de yararlanabilirsiniz.

D

DAİMON

Bel fıtığı, gizlimabet, aaa? ııııı? hımm?
Geçmiş olsun.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bel fıtığı, gizlimabet, aaa? ııııı? hımm?
Geçmiş olsun.

Bu nasıl bir yaklaşım.

Gizlimabet de bel fıtığı ile ilgili soru olamaz mı. Tıbbi yaklaşım olacağı gibi. Alternatif terapi ile ilgili de yaklaşım olabilir. Gizlimabet pek çok üye tarafından yanlış ve tek düze bir yöne kaydırılmak istense bile çok yönlü insanların olduğu çok yönlü bir paylaşım sitesidir. Fikir ve düşüncelerinizi belirtilirken Gizlimabet ismini daha dikkatli kullanınız.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Kesinlikle doktorunuzun verdigi egzersizleri yapmalisiniz heleko baslangic ise kisa surede kurtulursunuz, doktorunuzdan egzersiz programi isteyin ya da internetten arastirin ve hareketleri kesinlikle cok yavas yapin

D

DAİMON

Bu nasıl bir yaklaşım.

Gizlimabet de bel fıtığı ile ilgili soru olamaz mı. Tıbbi yaklaşım olacağı gibi. Alternatif terapi ile ilgili de yaklaşım olabilir. Gizlimabet pek çok üye tarafından yanlış ve tek düze bir yöne kaydırılmak istense bile çok yönlü insanların olduğu çok yönlü bir paylaşım sitesidir. Fikir ve düşüncelerinizi belirtilirken Gizlimabet ismini daha dikkatli kullanınız.
Herhangi bir yöne kaydırmak gibi bir niyetim olmadı bugüne kadar. Sadece gizlimabet te bu tür sorular sorulabilecegini bilmiyordum.
Gerçekten şaşırdım. Sorulabilir olması ayrıca sevindirici oldu.
Arkadaşın sorusu vesilesiyle aydınlanmış oldum. Kusura bakmayın @bolçi41 ve @URUMHAMATAHAYİL