Başımdan Geçen Olaylar

verturdan

Kayıtlı Üye
Size yaşadığım olaylardan birkaç tanesini yazmak istiyorum.

Biri ben 7-8 yaşlarındayken başıma geldi.Eski zamanları bilirsiniz ben çoçukken herkes mutfakta oturur du kışın yada bizde öyleydi bilmiyorum.Benim tuvalete gitmem gerekmişti akşam saat baya ilerlemiş evimiz iki katlı ahşap bir evdi.Babama benimle gemesini söylediğimde şimdi anlıyorum beni başından savmak için veya kendime güven sağlamam için sen artık büyüdün tek başınada gidebilirsin demişti.Aldığım bu gazla uzun karanlık koridorun ışığını yakmak istedim yanmadı gendenede koridorun sonundaki tuvalete varmıştım.Yaşı biraz büyükler bilir eski tuvaletlerden banyo wc yanyana arada bır duvarla ayrılan sekılde bizimkide öyleydi.Hani bu kadar ayrıntıya gözünüzde mekan canlansın diye aktarıyorum.Neyse Kapının eşigine cıktım tuvaletın ısıgını en az 4-5 kez acıp kapattım ama kapı altından hıc ısık gelmıyordu bende cocukluk surdan ılerıye dogru sallım olsun bıtsın demıstım tam ısemeye basladım kı bırden basımın bır karıs ustunde tahmını 20-30 cm uzakta belkı daha fazla boyle nasıl dıyım mum aleveı gıbı sallanan ama nar cekırdegınden daha kırmızı ıkı goz karsımda belırdı bıan dondum kaldım bı 5 sn felan ole bakıstık benım kapıyı carpıp mutfaga kosmam bır oldu.Babam anlattımda ınanmadı benı cagırıyor zannettı am ısrar edınce oda benımle geldı demın yanmayan tuvalet ısıgı bu sefer babamın tek denemesınde yandı ama ıcerde bısı yoktu.

2. oncelkı gıbı uzun tutmım dıye kısa gecıcem .
Ruyamda boyle hastane gıbı bıyere amelıyat masasında yatıyorum basımda bı adamı tam hatırlıyorum ama sanırm ondan harıc 3 kısı daha vardı .bana ne yapıyorsunu dıyorum sol elımın orta parmagının tırnaga yakın ılk bogumundan t seklınde bı kesıt aldıklarını bana kanından ve dokundan ornek aldıklarını soyluyorlar ruya cok uzun ama sabah kalktıgımda aynı ruyamda gordugum gıbı sekıl yara olusmus ama sakat felan yoktu sankı yıllar once olmus kapanmıs ızı kalmıs yada daglanmıs gıbı.ısın garıbı yattıgım yerde kesınlıkle carpabılecegım bı yer yok yer yatagında yatıyorum koydeydım o sıra ve etrafı yastıkla kapalıdır hep ılk torun oldugumdan ustume tıtrerlerdı.adamın yuzu hala gorumun onunde o ızde hale parmagımda acık olarak goruuyor ve buna anlam veremdım.

3.Dershanede arkdaslarla etut salonunda oturuken genclıkya yada aptallık cın cagıralım dedık aldık kıbrttır fıncandır ole acemıce bısı yapmaya ugrastık.geldı yada gelmedı fıncan hataket ettı ama kanattım arkadas haraket ettırıyordu ama olay ondan sonra oldu.Fındık bahcemız oldugundan o aralar babam ve annem koye gıdıyorlardı bense dershane oldugundan evde tek kalıyordum ole kolay korkan bırı degılım dayak yıcemı bılsem dalarım bıyerler ole cesurum yada delı cesaretı ıste ne bılım.o cagırma aksamı bısı oldugunun farkına vardım aynanın onunden gecıyorum arkamdan bısı gectıgını goruyorum.tv ızlerken bulasıklar devrılıyor.balkon kapısı drup dururken sanı bırı carpmıs gıbı pat dıye carpıyor ılkın ruzgardır dedım ama balkona cıktım yaprak bıle kımıldamıyor.benı aldı bı tırsma tabıkı tv yı kapatıp dırek yatmaya gıttım kapımıda kılıtledım ustume.aradan bı 15 dk gectı gecmedı kapının onundekı dosemının tahtaları gıcırdamaya basladı o zaman ıyıce korktum yorganı basıma cektım nefesımı tuttum artık ne olcak dıye beklıyorum.etraf sessız nefesımı tuttugum halde bır nefes sesı gıbı bısı duyuyorum ama sankı ınsan gıbı degıl bole ne bılım hayvan gıbıydı ama agır ve derınden gelıyordu.benmıyım degılmıyım hayaleyormuyum dıye cok dınledım ama baska bıseydı ama neydı bılmıyorum ne kadar zaman oldu bılmıyorum ben bıldıgım tum duaları okuyorum ama nasıl okuma bana sorun ses yada nefes neyse bı sure sonra boyle bı takırtıyla gıttı sankı ıpınden salınan kopek gıbı ses cıkartarak ondan sonrada hıc cagırma ısıne gırmedım .

bunlar sadece bırkacı mezarlıkta gorduklerım gece yarısı ırmak kanarından gecerken gorduklerım.evın terasındayken havada gorduklerım,cok yakınlarımın bazen o soylemeden ne ıstedıklernı yapmam sankı kulagıma bırı fısıldıyormus gıbı ılk tanıstıgım ınsanların cogunda olmasada buyuk bı bolumunun nasıl kısıler oldugunu yada yaptıgı bazı seylerın gozumde canlanması bu sacma dıyebılırsınız ama kız arkadasımın bı arkadası vardı gordugumde facede bununla artık konusma soyle soyle zarar gelcek dedıgımde bana cok sert cıkmıstı ama sonrada olunca hem ben hem o cok sasırdı ,bıde gecelerı nadırde olsa yada ben o goruntuyu gordukten sonra hıc gece aynaya bakmadım gercı goz rengımın (normalde mavıdır) grıye donusmesı gıbı garıp seyler.yada yakınlarımı bılınclı olmadan daldıgım kısa uykularda bıseyler yapıp gormem ılk oncelerı kulak asmadıgım seylerdı ama sonra bıkackez aradım mısal annemle cok olur anne sunu ne yaptın dedıgımde sana kım soyledı gıbı tepkıler sıklastıgında hem sevındım boyle bısı olduguna hemde bıraz urperdım.bazen ne olacak bana dıye dusunup korkuyorum ama bılınmeyene meraktanda duramıyorum ve sanırım kasınıyorum.

bu siteyı coktandır ıncelıyorum bazıları sacma gelıyor belkı asına olmadıgımdan sunları yapın ozellıkle ımgelemede mukemmelım hıc sorun yasamıyorum okurken sankı bır ıkızım onu o anda yapıyormus gıbı gozumun onunde anında canlandırabılıyorum ama konstanre olamıyorum cabuk dagılıyo sabırsız bırı oldugum ıcındır belkı.bıde ımgeleme sırasında yada tum bu yazdıgım olaylar be bunun gıbı yasadıgım belkı bınlercesınde mıdem sankı ters donuyo ve bıde sıkısma oluyor gıbı ,dılımde bı demırımsı tat meydana gelıyor sankı pıl yalamıs gıbı de ,basımda tarıf edemedıgım bı agrı olusuyor rahatsız edıcı degıl ama hanı nerdeyse hosuma gıdıcek daha once tatmadıgım bı agrı sebeını bılen arkadas varsa lutfen paylassın benımle.

Ekleyebılecegım cok sey var ama yazıyı farzla uzatmak ıstemedım.

verturdan

Kayıtlı Üye
Evet devam ediyor.Bir hocaya söyşemiştim bunları oda cinler için bişi yazmadan önce çok rahatsız eden benim gördüğüm maymun gibi kıllı sankı sırtında kırpı dikeni varmış gibi bişeydi ama hoca bi muska yazdıktan sonra onlara pek rast gelmiyorum.Diğer olaylar sabit olmayan aralıklarla devam ediyor.Bu aralar telekinezi adı sanırım misal annemi çok özledim keşke arasa yada kız arkdaşımın sesini duymaya ihtiyacım var diye telkinde bulunduğum zamanlar kendi kendime nasıl diyim 10 taneden 6-7 sinde donüyorlar.Bi gariplik var ama hayırlısı.