başıma gelen en ilginç olay

x2772

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar bu benim ilk mesajım olacak, sizinle paylaşmak istediğim ve kendime açıklayamadığım bir olay var... Ben 25 yaşındayım bundan 5-6 yıl önce gördüğüm rüyayı ve geçen ay başıma gelen olayı anlatacağım. Hayatımda gördüğüm en ilginç ve hiç olmadığı kadar gerçek bir rüya idi..

Rüyaya ilk başladğım anın dışarıda koşarak oldunğuu hatırlıyorum, elimde telefon var. Koştuğum yer hastane.. (İnsan araba tutar neden koşuyorum bilmiyorum) Sürekli telefonla haber soruyorum hastaneye.. Ulaşınca merdivenleri çıkıyorum.. Bir katta durup ilerliyorum karşıma çıkan kapının önünde bizimkiler var (ailem) kapıyı açıyorum odanın sağ tarafında bir yatakta yatan bir kız elinde de bir bebek.. Bu bebek bir kız (üzerindekiler pembeydi buradan tahmin ediyorum cinsiyetini de) Sonra fark ediyorum ki evliyim ve bir çocuk sahibi olmuşum. Rüyada enteresan olan elinde çocuk olan kızın yüzünü korkunç derecede net görmemdi.. Kan ter içinde uyandım ama gülüyordum uyandığımda hemen gördüklerimi yazdım unutmayayım diye (Bu şekilde ayrıntılı hatırlıyorum yazdıklarımı o kadar seneye rağmen).

O kadar etkisinde kaldım ki bu rüyanın her girdiğim ortamda bakıyordum çevremde acaba bu şahsı görür müyüm diye, 1-2 sene inanın hep dikat ettim dikkatle çevremde o yüzü aramaya ama zamanla bir şey bulamayınca bu aramalar azaldı ve bitti.. Unutuldu..

1 ay önce ben bu rüyamda gördüğüm kızı gördüm okulda:) Ben fotoraf ve grafikle uğraşıyorum portre filan çizerim, insan yüzünü ve görseli aklımda iyi tutarım, gördüğüm şahsın rüyamda gördüğüm şahısla aynı olduğuna kesinlikle eminim (Bir de bu kız tam düşlediğim kadar güzel ve benim tipim olan bir kız değildi ondan iyi hatırlıyorum)..

Şimdi merak ettiğim bu olay nedir ? Ben rüyalara asla inanmazdım beynimizin geçen olayları rastgele karıştırtıp öykülendirdiği küçük slaytlardan öte gitmediğini sanırdım fakat bu olay kafamdaki tabuları ve duvarları yıktı, şu an bile yazarken şaşkınlığımdan azalan birşey yok.

Bu tarz konulara hakim arkadaşlardan yorum bekliyorum zahmet olmazsa.

Herkese iyi forumlar.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bekleyip göreceksiniz. :) Ama gidip de ''Ben sizi rüyamda gördüm kızımız olacak :D '' tarzında bir sohbete hiç girişmeyin. Bu sizin sırrınız olsun, bir daha da bu olayı kimseye anlatmayın. Buradaki kimse kimliğinizi bilmediği için sorun yok. Bu rüyada öyle görünüyor ki müstakbel eşinizi gördünüz. Çok daha farklı şeyler de olabilir elbette ama büyük bir ihtimalle budur.