bana yardım edermisiniz

blackhorrorgirlxx

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
beni geçen yıldan beri seven biri var bende ona karşı his duydum muhabpet olması için ne yapabilirim

Özgür Psişik 28/34

Kayıtlı Üye
Kardeşim direk açıl. Eğer açılmazsan ya onu başkası sever ya da seni sevmez. Bu kadar basit :) Bu arada ben nasıl soru sorarım? Yeni üye oldum da.
*Gündüzünüz enerjiyle dolsun*

Özgür Psişik 28/34

Kayıtlı Üye
Ben senden daha utangaçtım, fakat utangaçlıkta bir yere kadar canım :D en son çıktım karşısına dedim "seni seviyorum, seninle ilk konuştuğum andan itibaren senden hoşlanıyorum" dedim. Kız da bana aşık olmuş :)) o melez ve aerokinezi canavarı :D bende accık ucundan telekinezi. Bu işleri iyi bilirim diyemicem ama sen benim yaptığımı yap. Karşısına çık ve en doğal duygularını söyle. Aşk yapmacıklık sevmez. Doğal ol ve kendine güven :).
*Gündüzün enerjiyle dolsun*

blackhorrorgirlxx

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Ben senden daha utangaçtım, fakat utangaçlıkta bir yere kadar canım :D en son çıktım karşısına dedim "seni seviyorum, seninle ilk konuştuğum andan itibaren senden hoşlanıyorum" dedim. Kız da bana aşık olmuş :)) o melez ve aerokinezi canavarı :D bende accık ucundan telekinezi. Bu işleri iyi bilirim diyemicem ama sen benim yaptığımı yap. Karşısına çık ve en doğal duygularını söyle. Aşk yapmacıklık sevmez. Doğal ol ve kendine güven :).
*Gündüzün enerjiyle dolsun*
dedikten sonra tüm okul duysun benle dalga geçsin :cry::LOL: bide sevmedim insanlarda var

Özgür Psişik 28/34

Kayıtlı Üye
Aşk hakkında dalga geçenler sadece aşkı tatmamış kararmış kalplerin işidir. Sen yine de dene :)

Özgür Psişik 28/34

Kayıtlı Üye
Tamam :) da aynı yaştayız sanırım. 18 yaşındayım abi demezsen de sıkıntı olmaz...çünkü kimse bana abi demiyor ckksks