Bana ne oluyor olabilir ?

Core

Kayıtlı Üye
Dinimiz açısından aileme bir iki yıldan beri kötü davrandım küfür ettim, en az beş altı defa tevbe ettim, geçen perşembe günüde anneme çok kötü çıkıştım.

Bugün internet kesikti, modemi kapadım beş on dakika uyuyayım kalktığımda açarım dedim.
Bir anda sanki beni birisi uyandırır gibi oluyor o an neye uyandığımıda anlayamıyorum irkilip kalkıyorum.
İçimden ulan yine oluyor demeden Ayetel Kürsi okuyorum, birinci fotoğraftaki ışık bir anda duvara yansıyor, (bilgisayarın güç ışığı)
Yatakta üç beş dakika monitörümün ışığına doğru baktım, monitörümün önündeki bisküvi paketi ve beyaz poşet yaklaşık yirmi santim mesafede sağlı sollu hareket ediyor ve sanki bayrak dalgalanır gibi dalgalanıyor. (İkinci ve üçüncü fotoğraf) Bisküvi paketi ve poşetin hareketlenmesi sonucu sanki yüze benzer şeyler gördüm diyebilirim. Neyse artık kalktım yatağımdan , monitörümün yanına telefonum açık yakından fotoğraf video çektim. Yakına gelince hareketlenmeler durdu, ama poşet hala içinde bir şey varmış gibi daha hafif şekilde dalgalanıyor. Işığı yakınca bunlar duruyor. Işıkta poşet falan hepsi hareketsiz, bilgisayar kasasından gelebilecek her hangi bir hava akımı falanda yok.
Karanlıkta video'yu çekerken hafif hareketlenmeler oluyor, ışık açık pc den video ya bakıyorum şaka gibi hiç bir hareketlenme yok :)

Şimdi sure okuduğumda bunların kesilmesi lazım değil mi ?
Daha önce psikaytri ve nöroloji'den hiç bir şey çıkmadı.
Bu durum küçüklüğümden beri var ( uykuda yürüme , saçma sapan şeyler yapma, mesela sekiz yaşımda annemi boğazlamaya kalkmışım , elektrik kablolarını yılan gibi hareketlendiğini görüyordum ) Küçüklüğümde cin korkusu da vardı ama şu anda alıştım. Küçüklüğümde de bu durumlar olduğunda okuyordum ama yine bitmiyordu.
Aileme kötü davrandıktan sonra tevbe etsemde yine bu durumlar oldu,

Aklıma şunlar geliyor :
Büyü , musallat, bu durum belirsiz tarihlerde olduğu için astolojik , ay , gezegenlerin hareketleri durumları, geç yemek yemek (reflü uyku apnesi)

Böyle bir deneyim yaşayan var mı? Bu durumu tamamen netleştirmek için nasıl bir yol izlemem gerekir ?

Bakara suresini dinliyorum ve sırtım sürekli titriyor şu anda.

Ekli dosyalar

• 1.JPG
    1.JPG
    2.2 MB · Görüntüleme: 26
  • 2.JPG
    2.JPG
    1.6 MB · Görüntüleme: 25
  • 3.JPG
    3.JPG
    3 MB · Görüntüleme: 26

etzel

Kayıtlı Üye
Arkadasim sen once psikiyatriste git. Normal bir insan ne kadar sinirlenirse sinirlensin annesinin daha 8 yasindayken yada 20 yasindayken her neyse bogazina sarilmaz. Senin bence davranis ve sinir problemin var.

etzel

Kayıtlı Üye
Ha bu arada psikiyatriste annene davranis seklini söyledin mi. Nasim bit problem olmaz cok ilginc.

Core

Kayıtlı Üye
sekiz yaşımda uykuda istemsiz bir davranıştı, yaşım yirmiden büyük, öyle sinirli bir değilim ama ailemle çok sıkıntılarda yaşadım.
Bu durum ailemle aram çok iyi olduğu zamanlarda oluyordu. Psikiyatri veya nöroloji bu durumuma bir çözüm getiremedi.

Sağlık sorunu harici düşüncelerinizi merak ediyorum.

Core

Kayıtlı Üye
Böyle bir sıkıntı yaşayan yok mu ?

quanttum

Kayıtlı Üye
Osilopsia olabilir paranormal bir durum olduğunu sanmıyorum. Bilgisayarın güç ışığının duvara yansımasında ne var allah aşkına? Çöp resimleri için de teşekkürler çok yardımcı oldu.

Core

Kayıtlı Üye
Osilopsia olabilir paranormal bir durum olduğunu sanmıyorum. Bilgisayarın güç ışığının duvara yansımasında ne var allah aşkına? Çöp resimleri için de teşekkürler çok yardımcı oldu.

bu durumun etkisinden ne yapacağımı bilemedim :)