Bana aşık sırrınıvere bilecek varmı

Dark5879

Kayıtlı Üye
Merhaba ben bir bayana aşık oldum ona söyledim o beni kardeşi olarakgöriyor
Söyledim o n dan hoşlandıgımı o bana dedi ki ben sana hiç o gözle bakmadım dedi beni sevmiyor diye kendime azzab. Çektiryorum
Ama beni sevsin istyorum bana baglanmasın istiyorum yardım olacak kişi ler mesaj atsın sorumluluk bana agit tir başka kimse sorumlu degil dir yardım

blasphemous

Kayıtlı Üye
Derin gerçekler ve sırlar bölümünde doğu-batı majisiyle alakalı bir çok konu var eğer gözünü gerçekten kararttıysan onlardan kendine en uygun olanı deneyebilirsin onun dışında yardım edeceğini söyleyenlerin bir çoğu umut taciri olabilir sonuçta internet ortamındayız eğer başkasına yaptırayım dolandırılmayayımda diyosan uruma mesaj atabilirsin bu işlerle ilgilenir mi bilmiyorum ama illa ilgilenen birine yönlendirebilir diye düşünüyorum bunlar dışında bundan sonrasını ister oku ister okuma nacizane bi tavsiye vericem sana hiç bağlanmamış birini kendi iradesinin dışında sana gelmesini sağlıycaksın seni hiçbir zaman gerçekten sevmeyecek büyünün etkisiyle yanında olucak sadece ve sen sahte sevgi için belki ilerleyen zamanlarda karşına çıkacak olan gerçek sevgiyi tepiceksin yine hür iraden sen bilirsin inancınıda bilmiyorum lakin kendi inancımca yazarsam sadece dua et bu ister yazılı dualar olur ister içinden geldiği gibi konuşursun kalanını allaha bırak benim inancıma mensup değilsende sığındığın güce bırak

nohot

Kayıtlı Üye
Kişilerin ozgur iradelerine müdahaleden bahsediyorsunuz.Bu çok ciddi karma yaratır ve hayatınızda cok ciddi blokajlara sebep olabilirsiniz.Haddim degil sizin seciminiz sadece soylemek istedim.

amaris7797

Kayıtlı Üye
Dostum sevgi sonsuz ve çeşitlidir. Senin sevgi düşüncenle karşındakinin sana olan sevgi düşüncesi aynı değil. Sevgi saflığında olursa eylemlerin kendini yiyip bitirmezsin. Akışın sana getirdiklerine kapatma gözlerini

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Tutup tutmayacağının garantisi yok
Tutsa ne kadar sürecek yine belli değil
Üstelik bedeli çok ağır büyük günah
İleride çok pişman olabilirsiniz
Dikkatinizi başka şeylere vermeye çalışın belki faydası olur

Devilsadness

Kayıtlı Üye
Merhaba ben bir bayana aşık oldum ona söyledim o beni kardeşi olarakgöriyor
Söyledim o n dan hoşlandıgımı o bana dedi ki ben sana hiç o gözle bakmadım dedi beni sevmiyor diye kendime azzab. Çektiryorum
Ama beni sevsin istyorum bana baglanmasın istiyorum yardım olacak kişi ler mesaj atsın sorumluluk bana agit tir başka kimse sorumlu degil dir yardım
Yani bir nevi kendinizi kandıracaksınız.İnsanları zorla kendinize aşık edemezsiniz karşıdaki kişiye büyü yapıp kendinize aşık ettirmek size acı vermekten başka bir işe yaramayacaktır.Karşıdaki kişinin duyguları size karşı sahte olacaktır ve o sahtelikle yaşayacaksınız.Bence platonik sevmek daha güzel her ne kadar kavuşamayacağınızı bilsenizde onun içinde olduğu hayaller kurup o hayallere tutunmak daha güzeldir.Sahte duygular yaşayacağına hayaller kur daha iyi :)

Willard Deleyn

Kayıtlı Üye
İş
Çevirmen
Birine platonik de olsa aşık olmak güzel bir şey. Hepimizin başından geçmiştir hemen hemen. Ben şahsen birini kendime aşık etmekten utanç duyardım. Düşünüyorum da, birini sevdiğimde onu aşık etsem, üstüne evlensek, çocuk sahibi olsak, falan filan, uzun yıllar ben eşimin yüzüne nasıl bakarım, bana sevgisinin gerçek olduğundan, duygularının saflığından nasıl emin olabilirim.

Yok arkadaş, seninki aşk değil. Başka bir şey.

Rabies

Kayıtlı Üye
En güzel büyü karşılıklı yaşanan duygudur arkadaşım öyle bir zamana geldik ki fırında bana ekmek kalsın diye fırıncıya büyü yapacak arkadaşlar var herşeyde ilimle çözülmez bazen hayatı akışına bırakmak lazım bende hiç gönlü olmayan birini bazı uygulamalarla kendime bağladım yıllar geçti aramızda... Sonu noldu biliyormusun ? Boşa geçen zaman boşa geçen emek yine herşey olması gerektiği gibi oldu umarım açıklayıcı olmuştır

Taykel

Kayıtlı Üye
Seni sevmesi için yollar ara boşuna büyüdür başka şeylerdir internette yazan uygulamalara hiç girme. Yarın öbürgün duygusu değişmez diye birşey yok.