Azgin cinleri yakan dua

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ruban

Kayıtlı Üye
Aşağıdaki dua hasta olan kişiye 41 defa okunursa en azgın olan cinler dahi yanar biiznillah. Her okuyuşta hastaya üflenmesi gerekiyor.

Allâhu ekberu lehüm min cehenneme mihâduv vemin fevgıhim ğavâşin ve kezâlike neczižžâlimîne feseyekfîkehümullâhü ve hüvessemîǔl àlîm. (Kaynak havasur esrar)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Cinleri yakmak demek onları öldürmek demektir ve sadece bir dua ile bir varlığı öldüremezsiniz.Kısaca uygulama gerçek değildir eğer bir varlığı öldürmek bu kadar olsaydı musallat olayları kolaylıkla çözülürdü. :)

ruban

Kayıtlı Üye
Bu kadri tarikatinin bir uygulamasidir bir bildigi olmasa kos koca şeyhler sitesinde paylamazlar elin papasi iki cümlele şeytan çikarirken çikariyorda niye olmasin ben kadri şeyhinden aldim bunu

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Elin papasının iki cümlede şeytan cıkardığına inanıyorsun yani doğru anlamışmıyım.

Yok inanmıyorsan o zaman kendi kendine uygulamanın eksik/hatalı/yanlış olduğunu kabul ediyorsun demektir kurduğun bu cümleye göre.

ruban

Kayıtlı Üye
Hyr elin papasi iki cümlele çikara biliyorsa en büyük kaynak bizde ken neden olmasin ben bunu kadri şeyhinden aldim ismi azamla neler yaptilar eski müslüman lar adamlar değişmiş kitapla bunlari yapiyorlar bizde tam kitap varken neden bizde yapmiyalim bir cini yakmanin binlerce yolu vardir bunu unutmayalim

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Hz Musa'da ağaçtan bir asayla denizi ikiye ayırmış. Şimdi ben de elime ağaçtan bir asa alsam denizi ikiye ayırabilir miyim sence? Bahsettiğin zatın kişisel ve soybağıyla gelen yetenekleri/güçleri vs... olabilir ve bu yetenekleri kullanırken bu tür uygulamalar yapıyor olabilir.

ruban

Kayıtlı Üye
Bu dua genel bir dua ama tabiki insanin manevi gücüylede alakasi var unutmaki marfet ne asada nede hz musada

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Aşağıdaki dua hasta olan kişiye 41 defa okunursa en azgın olan cinler dahi yanar biiznillah. Her okuyuşta hastaya üflenmesi gerekiyor.

Allâhu ekberu lehüm min cehenneme mihâduv vemin fevgıhim ğavâşin ve kezâlike neczižžâlimîne feseyekfîkehümullâhü ve hüvessemîǔl àlîm. (Kaynak havasur esrar)

Öncelikle bunu anlayalım herşeyin her işte olduğu gibi musallat'lik durumundada alanında uzman kişiler olması lazım
Ve cin yakmak diye tabi ediyorsunuz benim tabirimle daha farklı
Tabirin manasinda bir varlığı öldürmek sonuç itibari
Öncelikle bu tür uygulamada kişinin deneyimi enerjisi vs vs vs herşey başarı oranına etken

Bir kişi düşünün karanlık odada elinde mum ışığı ve bir kişi daha giriyor elinde projektör

ruban

Kayıtlı Üye
Buna kalkişanin elbeteki bir formüle yada bir bilgiyle yola çikamaz varliklarin çeşitleri vardir bunu yapaninda ehli bir kimse olmasi lazim erbabi yapmasi lazim

Secretx101

Kayıtlı Üye
Hyr elin papasi iki cümlele çikara biliyorsa en büyük kaynak bizde ken neden olmasin ben bunu kadri şeyhinden aldim ismi azamla neler yaptilar eski müslüman lar adamlar değişmiş kitapla bunlari yapiyorlar bizde tam kitap varken neden bizde yapmiyalim bir cini yakmanin binlerce yolu vardir bunu unutmayalim
En büyük kaynak bizde demişsin de neye dayanarak bunu iddia ediyorsun, kimseyi yerdiğimden değil de papaya neden atıfta bulunuyosun anlamış değilim.Heryerde bir İslamistlik.Bir şeyhten alman kesinkes çözüm getirecek diye birşey yoktur.

ruban

Kayıtlı Üye
Kur'an'dan inananlara rahmet ve şifa olan şeyler indiriyoruz. O, zalimlerin ise sadece kaybını artırır."(İsra Suresi, 17/82)

Kur'an'ı Diğer Kutsal Kitaplardan Ayıran Özellikler
Hz. Peygamber'e Cebrâil aracılığıyla Arapça olarak indirilen ve bize ka****dar tevâtür yoluyla gelen Kur'an'ı diğer kutsal kitaplardan ayıran ve eşsiz kılan özelliklerin başlıcaları şunlardır:
1. O, Peygamberimiz’e diğer kutsal kitaplarda olduğu gibi toptan değil, zamanın ve olayların akışına göre âyetler ve sûreler halinde indirilmiştir.
2. Kur'an, en son kutsal kitaptır ve ondan sonra başka bir ilâhî kitap gelmeyecektir. Getirdiği hükümler ve bunların geçerliliği kıyamete kadar sürecektir.
3. Kur'an, bize kadar hiç bozulmaya ve değiştirilmeye uğramadan gel****miş, kıyamete kadar da öyle kalacaktır.
4. O, Hz. Muhammed'in peygamber olduğunu gösteren mûcizelerin en büyüğü ve sürekli olanıdır.
5. Kur'an'ın kapsadığı yüce gerçekler kıyamete kadar bütün insanların ve çağların ihtiyacını karşılayacak değerdedir. Bilimin ve aklın, ondaki ger****çeklerde çelişki bulacağı bir zamanın gelmesi düşünülemez.
6. Kur'an'ın bir başka üstünlüğü kolayca ezberlenebilmesidir. Bu özellik tarihte hiçbir kitaba nasip olmamıştır.
Kur'an, aynı zamanda başka din mensupları arasındaki ihtilâfları çö****züme kavuşturacak bir özelliğe sahiptir. bunun gibi binlerce cilt cilt açıklama yaparım sana

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Sayın Salsal

Sanırım ipin ucunu kaçırmaya başladınız. Burası bir propaganda alanı değildir. Konuyu açan sizsiniz ve konuyla alakalı yazacagınız bir şey varsa yazın. Actınız konu dinleri tartışmaya acmayı kapsayan bir konu değildir.

Lütfen diğer dinlere saygı gösterin ve gereksiz propaganda yaparak insanları islam dininden uzaklaştırmayın.

ruban

Kayıtlı Üye
hiç birşeyin progfagan dasını yapmadım site kuralarınada gayet saygılıyım arkadaş kanıt istedi bende bu konuda kanıt verdim herkezin dini kendine

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...