aya yolculuk için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

reidikonto

Kayıtlı Üye
Verecegim sırlı kelimelerin tamamını okuyan kişi aya yolculuk yapabiliyor.Bu size nasıl gelir bilermiyorum ama 3 haftadır denenen birşey ve sonuç başarılı.Yaşamaya gerçekten deger.Verecegim şeyi kaç kişi bilebilir bilmiyorum.Lütfen bilen varsa bana haber etsin.Bunun kimsede oldgunu pek zannetmiyorum.Bu aynen yazıldıgı gibi okunuyor.Okuma adeti.100 defa ama sesli okunacak 100 den sonra yolculuk başlıyor gidene kadar okumayı bırakmıyorsunuz.Tabi ezberlemek gerekiyor.Bazı yerlerini kestim.Çünkü bilgi amaçlı paylaşmak istedim...Bu hangi dil oldugunu lütfen sormayın bilen bilir zaten.

Bei anLuh Tuh Kusse Yeh.Bei Buh Bih gues İnnas.Buh annasa la.Kusse soLimmes.Sei la nutte edikka.Çeh mus tuhimma. Huus Sein Nuun Buies Bei çeh mus tuhssak. Behgu buss buki anlyuhm.Amt blyuhhmed çeh guss.!
Ehh soi suekkse deh bein veh çeh cusai veh. suamma suamma yekkusa suamma lakuta ne suelama yeh takibe illet omusa anlikka budakis kumudes yeh.! Yeh sumleh aitteh bues munndeh kuesse kundeh.Fuleassa okunnah. Andih hummeh.Emkah eliuttah asse.Buen ku eddika la.Muh ka si ehbe emdu eh si.

Kar

Elit Üye
Biraz daha açarmısınız. Aya gittiğinizi nasıl anlıyorsunuz ?Gidince ne yapıyorsunuz?Geri nasıl dönüyorsunuz?Gidiş astral olarakmı gerçekleşiyor merak ettimde.

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Ben aya yolculuk birşey okumadan yapabildim. Astral değil , farklı . Nasıl olduğu bende anlayamadım ama oldu . Gözlerimi kapattım sonra farklı bir şey olduğunu sezdim ..gözlerimi açtığım anda sanki Ay'da ki belgeseli seyrediyormuşum gibi herşeyi net ve herşeyile iç içe idim . Ordaydım zaten :)

Kar

Elit Üye
Yukarıdaki uygulamayımı yaptınız .Farklı birşeymi yaptınız.Benim asıl merak ettiğim ,bazı varlıklar beyne görüntü imaje edebiliyor ve sen gerçek sanıyorsun.Gerçekden algılamakla, ayda olmakla,varlık imajını nasıl ayırt edebiliyoruz.

reidikonto

Kayıtlı Üye
Yukarıdaki uygulamayımı yaptınız .Farklı birşeymi yaptınız.Benim asıl merak ettiğim ,bazı varlıklar beyne görüntü imaje edebiliyor ve sen gerçek sanıyorsun.Gerçekden algılamakla, ayda olmakla,varlık imajını nasıl ayırt edebiliyoruz.

Evet bende bunu denedim.ilk önceleri sizin gibi düşünüyordum Bazı varlıklar dediginiz gibi beynimize görüntü vererek gerçek sanıyoruz.Fakat bu böyle degil yanı ögle olmadıgını anladım.Nasıl anlatsam bilemiyorum çok farklı birşey bence gerçegin ta kendisi. Süper ya hayatımda böyle bişi yaşamamıştım.Çok çok farklı bir şey.Nasıl anlatayım bilemiyorum ama buna benzer çalışmalarda bulunan kişiler şuan hissettiklerimi anladıklarından eminim.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Fiziken okuma ile aya yolculuk yapılamaz, yolculuk manen gerçekleştirilebilinir bununda birçok yolu var... Erzurumlu İbrahim Hakkı Hz. Bu konuda derin makaleler ele almıştır hatta bir sözünde diyor ki; kendi sokagımı tanımam ayı tanıdıgım kadar..

reidikonto

Kayıtlı Üye
Biraz daha açarmısınız. Aya gittiğinizi nasıl anlıyorsunuz ?Gidince ne yapıyorsunuz?Geri nasıl dönüyorsunuz?Gidiş astral olarakmı gerçekleşiyor merak ettimde.

Bir nevi astral olarakmı bilemiyorum şöyle anlatayım.Bunu her sesli okudukça biraz daha biraz daha yaklaştıgınızı hissediyorsunuz.100 e gelince işde ozaman gerçekten yüzünüzün halini merak ederim dogrusu :) dedigim gibi çok farklı birşey.Bir kez daha hayretler içindeyim.Allah bizi korusun

reidikonto

Kayıtlı Üye
Fiziken okuma ile aya yolculuk yapılamaz, yolculuk manen gerçekleştirilebilinir bununda birçok yolu var... Erzurumlu İbrahim Hakkı Hz. Bu konuda derin makaleler ele almıştır hatta bir sözünde diyor ki; kendi sokagımı tanımam ayı tanıdıgım kadar..

Dünya ayetler üzerine kuruldu.Herşey aslında gizli saklı oraya yerleştirildi.Bazı anahtarlar her kapıyı açar biliyorsunuz sayın Kontejyan.

asilbey

Kayıtlı Üye
Arkadaşım bazı yerlerini kestim demişsin tamamını bana öm olarak gönderebilirmisin ?

gizliii

Banlı Kullanıcı
denemek isterdim bana tamamını ve nasıl geri döneceğimi gönderebilirmisiniz lütfen..

Tanrıcam

Kayıtlı Üye
İş
Üni. öğrencisi
Bunu herkes yapabiliyor mu?Herhangi bir yan etkisi var mı?

kubidik2259

Kayıtlı Üye
bunun tamamını nerede bulabiliriz peki? Şimdiden teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...