Avuc içinde oluşan leke ?

TheFurioso

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar.

Ben uzun süre musallat yaşıyan biriyim aralık itibariyle biri yardımıyla hepsinden kurtuldum şuanda herhangi bi problemim yok fakat bu sabah uyandığımda avuc içimde şu şekilde lekeyle uyandım uyumadan önce vs hiç birşey yoktu..Ben deri olayına yordum siz ne düşünüyorsunuz ?

kına.jpeg

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Kına gibi duruyor internette okumuştum böyle şeyler yaşayanların deneyimlerini, ufak bir ziyaret gibi görünüyor. Cinler hakkında bilgili kişiler uygun bir açıklama getirebilir tahminim.

TheFurioso

Kayıtlı Üye
Kına gibi duruyor internette okumuştum böyle şeyler yaşayanların deneyimlerini, ufak bir ziyaret gibi görünüyor. Cinler hakkında bilgili kişiler uygun bir açıklama getirebilir tahminim.

Ozaman sanırım tekrardan bana kafayı taktılar.

dhardhar

Kayıtlı Üye
Bence acilen dermatologa git dostum. Avuc icinde cikan her turlu leke ben vs. Cok tehlikelidir. Kanser olma riski var. Cini mini biram

TheFurioso

Kayıtlı Üye
Bence acilen dermatologa git dostum. Avuc icinde cikan her turlu leke ben vs. Cok tehlikelidir. Kanser olma riski var. Cini mini biram

Şeker hastalığı dışında turp gibiyim hocam şuanda baktıgımda iz cok az belli olmaya başladı yok be hocam herkes gibi öyle herşeyi cine mine yormam sıkıntılı olduğum için ordan çıkardım yoksa takmam fazla :)

dhardhar

Kayıtlı Üye
Şeker hastalığı dışında turp gibiyim hocam şuanda baktıgımda iz cok az belli olmaya başladı yok be hocam herkes gibi öyle herşeyi cine mine yormam sıkıntılı olduğum için ordan çıkardım yoksa takmam fazla :)
Aman kotusu olmasin da deri kanseri aman olmasin da sonradan cikabilir sen yine de git goster en azindan icin rahat etsin.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Musallat sorunu olanların bazılarında bu tarz leke oluyormuş hatta cinlerin yaptığı düşünülüyor kına yakarlarmış. Arkadaş gitsin tabi göstersin isterse herhangi bir hastalık durumuna karşı. Hastalık değilse musallatdır maalesef

Aisling

Kayıtlı Üye
Aslında aynı şeyleri tekrarlamaya gerek yok, muhtemelen biliyorsunuzdur forumda birkaç kez konusu geçmişti. Adı Tinea Nigra olan bir mantar türü bu. Adını yazdığınızda bir çok görsel benzer ile karşılaşacaksınız. Geçen bahar banada olmuştu. Yeşil kahverengi arası ve büyüktü. Doktora giderseniz muhtemelen krem verecek. Kullanırsanız kısa sürede geçiyor. Şimdiden geçmiş olsun :)

Aisling

Kayıtlı Üye
Tam adını buraya yazayım da, elinde kolunda mantar çıkan biri bu gibi konuları araştırır, bu konuya rast düşen birileri olur, paranormal yerlere çekip korkmasın boşuboşuna.
Tam adıyla Hortaea werneckii tinea nigra olan, mikroskop altında görülebilen bu küf mantarı türüdür bu lekelere sebep olanlar. Tam adını yazdığınızda vücudunuzun belli yerinde kümelenmiş olan bu mikroskobik dünyaya ait "arkadaşları " görebilirsiniz :) Kınanızı bunlar yakıyor yani :)

bella_swan

Kayıtlı Üye
bir mantar çeşidi, özellikle evcil hayvanlardan geçen, evde kedi köpek vs. bakıyor musunuz :)

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Mesela bende de aynı bu renkte vardı ama arapça yazıyordu yazılar vardj

D

DAİMON

Açıkçası cinler böyle şeyler yapıyorlar. Kanaatimce ciddiye alınacak bir eşy değil. Saklanan kumaşlarda havlularda besmelesiz çıkarılan elbiselerde oluşan sarı lekeler bu tür şeyler yapabildiklerine en büyük delil.
Kan damarlarımızda dolaşıp bize vesvese verebilme kabiliyetine sahipler. Ayet ve hadis var.
Beyninize verdikleri bir komutla vücudunuzun o bölgesinde kına benzeri leke oluşturabilirler hatta kokusuda olabilir.
Mantar türü de var buna benzer. Ama söz konusu arkadaşa mantardandır yahut cinlerdendir diyebilmemiz için en azından biri hususunda ihtisas sahibi olmalıyız ki digerinin olmadıgını bilebilelim.
Şöyle ki bazı hastalıklara cinlerin sebep olduğu da malumunuzdur. Kanser örnegin, epilepsi, MS, sebebi bilinmeyen baygınlıklar vs.
Peki bu cinler neden bazı insnaalara direk musallat olmadan böyle şeyler yapıyorlar?
Yaradılıştan müsait olanalrımız var, onların etkilerine daha açık olanlar... Doğan her çocuk soyunun devamıdır, ana babasının bir parçasıdır yahut günahların açtıgı gedikler, sünnetten uzak bir yaşam şekli... Bilemiyorum. Bir sürü şey daha sayılabilir. Milyarlarca insan var hepimizin derdi tasası yapısı her şeyi farklı. Görgüsü yaşantısı...
Bu sebeple bu tür manevi hastalıklarla ilgilenen kimselerin Allah ın özel seçilmiş kulları olmaları icab ediyor. Havas ehli ve havas ilmi. Böyle birden fazla faktörü içinde barındıran çok yönlü hastalıklar basit bir insanın Allahın destegi olmaksızın bilip tedavi etmesi mümkün degildir.
Soru sahibinin kafasını rahat ettirmek adına şu durumda aklını kullanması ve sebepleri araştırıp kafasındaki soru işaretlerini gidermesi icab eder. Üstüne düşmeden, kendini kaptırmadan, takıntılı düşüncelere kapılmadan elbette...
Bir doktora gitmek lazım yani.