Aşk

Dark5879

Kayıtlı Üye
Beni sevmiyor ama duygularımı biliyoe benim onu etkilemem için bir büyü var mı o nun beni sevmesiiçin bir büyü aşık olması için

nuranee

Kayıtlı Üye
Büyü yaparsan cehenneme gideceksin , bi kişi için ahiretini yakmak.. Hiç mantıklı değil. Bence otur bunların zararlarınınoku ne bilim olmadı bi dabbe izle büyü yapanların halini belki etkilenirsin

Vintage

Kayıtlı Üye
Bak emin ol hersey cok daha kotuye gider. Bende tovbe ettim, rabbim insallah Kabul eder. Zaten buyuculer genelde sahtekar oluyorlar, parani alip yiyip engelliyorlar. Herkesin derdi oluyor ve zayif dusenler cok, maalesef bende oyle bir hata yaptim ama Allah'tan baska kimsen yok. Ya Cami Ya Vedüd oku, emin ol cehennemde azap cekmek istemezsin.

osmanlievladi

Kayıtlı Üye
Allah aşkına şu tarz düşüncelerden vazgeçin artık,trilyonlarca liralık define için bile ne dünyayı ne ahireti yakmak değersizken bir kişi için değer mi? Biliyorum hırsından kuduruyor insan, namazdan sonra dua veya beddua et sende,Allah bilir kim haklı kim haksız

ebrutmr

Kayıtlı Üye
büyüyle mutlu olanını duymadım hiç.

tezikizi

Kayıtlı Üye
Ya arkadaşlar böyle bi siteye üye olup ona onu yapma bunu yapma diyorsunuz herkesin kendine özgü iradesi var her görüşe saygı duyun bence konuyla ilgilenenler yazsın ters gelenlerde cvp vermesin bence büyü denince aklınıza kötü şeyler getirmeyin hemen dualarla yapılan sıcaklık muhabbet bence günah değildir