aşk

aşk1

Banlı Kullanıcı
Bu annemin rüyası annem rüyasında beni gelinlik alırken kendime görmüş nedir acaba anlamı :Angel_anim:

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Yakında bir kısmetiniz çıkabilir, evlenebilirsiniz. Baht ve talihinizin de açıldığı işaret ediliyor.:)

Sevgiler

aşk1

Banlı Kullanıcı
Rüyanız hayır olsun…

Yakında bir kısmetiniz çıkabilir, evlenebilirsiniz. Baht ve talihinizin de açıldığı işaret ediliyor.:)

Sevgiler

evlilikten korkan biri olduğum için :hang:
annecim dedim okurken ama olsun en kötü rüyam böyle olsun çok teşekkür ederim yorumlama için Duman Lekesi:willy_nilly:

aşk1

Banlı Kullanıcı
İki rüya gördüm

Birincisinde böyle gondollar olur ya onun gibi bişeye binmişim yüksekten yere doğru babaannemin evinin kapısında bıraktı kapıda beni tanımadığım biri karşıladı yol ücretini istedi bende bozuk paraları verdim bi elimde bozuk bi elimde kagıt para vardı.sonra babaannemin evlerinin indiğim yerdeki merdiven çökük gerçek hayatta ama rüyamda sapasağlamdı sona onu cıkıp babaannemın evıne yoneldim ve kapısını açtım anahtarlamı açtım öylesine mi açtım hatırlamıyorum sonra kapıyı açınca babaannem oturuyor dizindemi dizine yakın kısımdamı ne dedem oturuyor yaslanmış birde yanlarında yatakta yatan yaşlı bir kadın vardı.ve kapıya gıdene kadar ve kapıya acana kadar kagıt para elımde ıdı sonra bitti rüyam

diğer rüyam ise rüyamda koyun gibi tüyleri olan ona benzeyen hafiften bir köpek vardı baya iri yapı tombul birşeydi bana doğru hırlamaya üstüme gelmeye başladı ben bu köpeği sakinleştirip derin bir koyudan attım kaşla göz arası kuyuda sonsuz derin gibiydi sonra bu rüyamda bitti

çok teşekkürler yorum için şimdiden:)

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bir iş veya ilgi alanınızda hevesinizi yitirecek, çaba ve araştırmalarınızı durduracaksınız. Bu arada dedikodu nedeniyle tartışma yaşayabilirsiniz. Alttan alıp tartışmanın büyümesini engellemeniz de muhtemel.

Sabit bir fikriniz için katı kalpli, tok sözlü bir büyükten nasihat alabilirsiniz. Aslen sizin için hayırlı ve dinlemeniz halinde, yeni fikirler ve görüşler elde edebilir, ufuklarınızı genişletebilirsiniz. Bir dileğiniz de gerçekleşmek üzere.

Durgunluğundan dolayı üzüldüğünüz işlerinizin açılacağı, kazancınızın düzeleceği görülüyor. Geleceğiniz için yapılması gereken bir şeyi, tembellik veya korkaklık nedeniyle öteliyor olabilirsiniz. Bunun şu sıra, önünüze zorunlu şekilde gelmesi mümkün.

Diğeri;

Hilekar, dedikoducu bir düşmanınız var. Pek etkili olamasa da, etrafı bulandırma çabaları içinde. Onu etkisizleştirecek bir girişimde bulunacaksınız. Bu hareketinizi yetkili bir bayan da destekleyecek.

Öte yandan sürekli tedirgin olup, rahatsızlık duyduğunuz bir korkunuz su yüzüne çıkabilir.

Sevgiler

aşk1

Banlı Kullanıcı
hımm cok tsklr duman lekesi