Aşk Acısı/Terkedildim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Babafaca

Kayıtlı Üye
Çok kötü bir aşk acısı çekiyorum. Sevdiğim terk etti. Ne yapmalıyım. Allah onun sevgisini içimden alsın diye nasıl dua etsem daha etkili olur. :eek:fftopic:

Moderatör notu: Yardım edin çok kötüyüm gibi konu başlıklarıyla konu açmak yasaktır. Konu başlığı içeriğini yansıtmalıdır. Site kurallarının 4. maddesine göre yasaktır. "4. Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamina geleceği için kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız. Konu başliklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçmeniz gerekiyor. Konu ile alakalı olmayan başliklar silinebilir. Buna yapılan itirazlar gözönüne alınmaz. Ayrıca renkli harf kullanımı sadece yöneticilere aittir. Standart renk kullanmanızı rica ediyoruz."

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Parapsikoloji formu oldu aşk doktoru -_-
Yanlış anlamayın tepkim size değil, ama son günlerde parapsikoloji konuları yerine ilişkilerle ilgili konular açılır oldu.

Babafaca

Kayıtlı Üye
kardeşler o an çok kötüydüm hala kötüyüm ayrı bişe de aşk çok baska bişe aşk böyle bişeyse askı yaratan MEVLAM hepimizi inşallah Allah aşkı ile gönlümüzü doldursun..

MoNa

Kayıtlı Üye
Dertlerin en güzelini bulmuşsunuz daha da ne istersiniz,
bırakın kendinizi içine, dalın gidin derinliklerine,
yaşayabildiğiniz kadar yaşayın da varlığınızı hissedin.

Ancak acının başarabileceği birşeydir bu çünkü.
Herşeyi yerli yerinde hayatlardan pek bir meyve çıkmaz çünkü.

derttir adamı adam eden., hele ki bu dert varlık derdine götüren aşk acısı ise,
mecazi olsun farketmez her aşktan Hakk'a bir perde vardır aralanan.

Gece bitip sabah olduğunda kendinizi tanıyamazsınız,
işte o gün şükredersiniz herşeye.

*Benden söylemesi*

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Kendinizi zamanın akışına bırakın

Öncelikle onun hatırlatan herşeyi değiştirin gerekirse uyuduğunuz köşe bile
sonrasında ise sizi meşgul edicek birşeylerle ilgilenin
mesela bir sanat dalı belirleyin kendinize ben size naht sanatını tavsiye ederim aşk acısı bırakmayacak bir sanattır :)
ben nasıl unutucam vs derseniz daha çok içinize girer bunu yapmayın
unutmak insan fıtratına ait bir özelliktir sadece azcık çaba

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Kendinizi zamanın akışına bırakın

Öncelikle onun hatırlatan herşeyi değiştirin gerekirse uyuduğunuz köşe bile
sonrasında ise sizi meşgul edicek birşeylerle ilgilenin
mesela bir sanat dalı belirleyin kendinize ben size naht sanatını tavsiye ederim aşk acısı bırakmayacak bir sanattır :)
ben nasıl unutucam vs derseniz daha çok içinize girer bunu yapmayın
unutmak insan fıtratına ait bir özelliktir sadece azcık çaba
O kadar kolay olduğunu sanmıyorum. Alıştığınız bir kişinin bir anda hayatınızdan çıkması o kadar kolay değildir :)
Geçmeyecek diye bir şey de yok ama farklı çözümler bulmak gerek.

canmert196

Kayıtlı Üye
Zaman herseyin çözümüdür.Zamana bırak ilerde dönük bakıp gülümsediğin günleri şimdiden hayal et. Buda geçicek de kendını motive edici sözler söyle durmadan iyi gelir suan bende yaşıyorum :) Nefes egzersızlerı olmazsa olmazdır beyne oksıjen gitsinki saglıklı dusunebılelım.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Sakın bastırmayın duygularınızı.En zoru musallat olmuşşsa size -ki ben insan aşkı diye bir şeye inanmıyorum- aşk denilen şeyin yaşayabildiğiniz kadar yaşayın.Yazın çizin,hatta müzikle ilgileniyorsanız bırakın eleminizi notalara.İnanın geçer...
Güzel ve acı deneyimler dolmuştur hayatınız bir bakmışsınız ilerde.Güler geçersiniz...Ama dediğim şu ki kabullenmek ve yaşamak.Kaçmamalısınız.

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Acınızı çekeceksiniz başka yolu yok. Bir süre sonra bu acı geçecek, unutacaksınız. Allah kolaylık versin.

bleanr

Kayıtlı Üye
şahmaran duasını hergece oku ama önce niyetini getir 7 gün 7 defa oku bak nasıl ......Yönetim notu: Daha düzgün ifadeler kullanmalısınız. geliyor.

Babafaca

Kayıtlı Üye
Bu hem aşk hem başka birşey benim için zamanda geçirmez başkasi da :(

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
şahmaran duasını hergece oku ama önce niyetini getir 7 gün 7 defa oku bak nasıl geliyor.
Bu dua her gün bir kere mi okunacak?

Bu hem aşk hem başka birşey benim için zamanda geçirmez başkasi da :(
Evet haklısınız. Siz çözümü aramadığınız sürece hiç bir şey geçmeyecek. Ama derdinize derman ararsanız elbet bi sonuç çıkacaktır karşınıza. Karamsarlığa kapılmayın. Aynı durumu ben de yaşadım çok yakın zamanda ama ben hiç böyle bir duruma düşmedim. Kendinizle savaşmalısınız başka yolu yok.
İyi Forumlar!

01anavarza

Banlı Kullanıcı
Parapsikoloji formu oldu aşk doktoru -_-
Yanlış anlamayın tepkim size değil, ama son günlerde parapsikoloji konuları yerine ilişkilerle ilgili konular açılır oldu.

Seni anlıyorum.Bende platonik aşk yaşıyorum ama yapabilecek birşey yok.Bence böyle yerlere yazma bazıları abuk sabuk şeyler der o zaman yüreğin dahada acır.Üstelik sizin bir geçmişiniz var bizde o da yok.Hayatta karşı koyamıyacağım tek kişi de o.Allah yardımcınız olsun.Zaman herşeyin ilacıdır derler...

Zazayew2312

Kayıtlı Üye
bir zamandan sonra acı olmaktan çıkıp tatlı bir hatıra olarak kalacaktır inan sabret

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[XTR] Similar Threads