AphraeL

AphraeL

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim sevgili Duman Lekesi.. Hakikaten emek veriyorsun bu işe, hakkını nasıl öderiz bilemiyorum. Yüreğin dert görmesin.. Işığın hiç eksilmesin..

sevgiler,
AphraeL

AphraeL

Kayıtlı Üye
İlk rüyam;

Bakımsız ama büyük bir bahçenin içinde küçük bir ev vardı. Kapısı bile dökülüyordu. Derme çatma tahtadan. Bu bahçenin içinde çok derin bir havuz (en az 8-10 m) vardı, suyu bulanık ve ben bu suya daldım çıktım (normalde yüzme bilmem). Sonrasında erkek arkadaşımı ve onun annesini gördüm bahçede, güneş batmak üzereydi. Güneş ışınlarını saklayacak bir alet varmış ve erkek arkadaşımın annesi ondan bu aleti ayarlamasını istiyordu.

Diğeri;

Küçük bir oda gibi bir yere giriyorum. Bir evin içinde değil ama bu odacık. Duş alacakmışım orada. Hem tuvalet hem de banyo olarak kullanılan bir yermiş. Girişinde örümcek ağları vardı. Ve ben elimde duş ahizesiyle o ağlara su tutarak girişi temizledim. Sonra içeri girdim. Odanın içine de tuttum. Su temiz görünüyordu. Sonra burada duş aldım. Ve fark ettim ki camlarında pencere yok..Sonra oradan çıktım ama gerisini hatırlayamıyorum..

Yorumlarsanız çok sevinirim..

Saygılar, sevgiler

AphraeL

AphraeL

Kayıtlı Üye
Aklıma gelmişken bir şey sormak istiyorum sevgili Duman Lekesi, içinde kan gördüğümüz rüyaları yorumluyor musunuz? O kadar gerçekçi bir rüya gördüm ki, çok netti korktum doğrusu.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Elbette. Kan hakedilmeden, haksız ya da hazır geleni simgeler. Yazabilirsiniz.

AphraeL

Kayıtlı Üye
Hani genel bir görüş vardır bilirsiniz "kan rüyayı bozar" diye, o nedenle sormuştum.

Yazayım öyleyse,

Hiç bilmediğim bir evdeyiz ailemle. Artık bizimle yaşamayan evli kardeşim de o evde, tatile gelmişiz. Dışarıdan geldiğimde mutfakta bir adam görüyorum, kardeşimle annemin üzerine yürüyor elindeki midye kabugu büyüklüğünde bir taş ile. Ben gelmeden önce de anneme ve kardeşime vurmuş. Bir şekilde konuşarak adamı yumuşatmaya ne olduğunu anlamaya çalışıyorum. Bir yandan içerideki babamı düşünüyorum. O neden gelmiyor bu kadar sese diye. Sonra "ona da mı bir şey yaptı" diye korkuyorum ama soramıyorum. Bu sırada adamla konuşurken, neden üzerimize yürüdüğünü anlıyorum. Rüyaya göre kardeşim bu adam hakkında bir makale yazmış ve bu adam bakanlıklardan birinde çalışan önemli biriymiş. (Adamın üzerinde gömlek ve kumaş pantolon vardı).Bu sırada bir şekilde taş benim elime geçiyor, sanırım adam verdi. Bakıyorum ki üzeri kanlı. Bu sırada annem gözlerini yukarı deviriyor. Ve Başından aşağı kan akıyor. Kardeşim bu sırada sadece babamı çağırsanıza diye bağırıyor (haksızlığını anlamış yine de haklıymış gibi davranan ama korkusunu belli etmemeye çalışan birinin duruşuyla.)

Şimdiden teşekkürler sevgili Duman Lekesi, en son rüyamı yazdığımdan bu yana hiç birini hatırlayamıyordum. Şu sıralar yine hatırlar oldum, eziyetimi mazur görün..

Sevgiler,
Işığınız hiç eksilmesin

AphraeL

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Şerefli, cömert, hayırlı, kudretli bir insandan menfaat göreceksiniz. Fakat ilginç olan bu menfaat sizi uzun zaman minnete, manevi borca sokabilir. Bir de bu bayanın yanında sağkolu olarak biri bulunuyor ki, usulsüz işleri ve ilişkileri var, pek de dürüst değil. Sevmeseniz de kendisine karşı politik olmak, belli bir mesafede iyi davranmak zorunda kalabilirsiniz.

Bu kadar uyarıya rağmen tuhaf olan şu; iyi veya kötü ama bitmesini dilediğiniz bir şey için, elinize insiyatif verilecek. Bir nevi koz elde edecek ve kendinizi sağlama alacaksınız.

Diğeri;

Bir borç hususunda fırsat elde edeceksiniz. Bu bir kredi veya destek olabilir. Yalnız içinde hile de barındırıyor, dikkat edin astarı yüzünden pahalıya çıkmasın. İlk etapta kolaylık gibi görünse de sonrası veya vadesi sizi uzun zaman zorlayıp, sıkıntı verebilir. Biri itibarınızı kıskanıyor, uyanık olun.

Sevgiler

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Sanıyorum kardeşinizin bir alışveriş veya para meselesi nedeniyle başı biraz karışabilir. Bir taraftan yardım alırken diğer taraftan düşmanlık kazanıyor olabilir, dikkat etsin. Muhtemelen kendisi ve seçimleri hakkında şüphe duyup, suçluluk duyuyor. Anneniz de bu durumdan endişe duyabilir.

Yapmak istediklerinize engel olaylar veya kişiler var. Şu dönem tedirgin ve ruhen üzücü olaylar nedeniyle hassas olup, çözüm yolları arıyor olabilirsiniz.

Haneye alınacak bir eşya veya mal, havayı değiştireceği gibi aynı zamanda bir takım başka gelişmeler neticesinde, her ikinizin de sıkıntılarının son bulacağı işaret ediliyor.

Sevgiler

AphraeL

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Şerefli, cömert, hayırlı, kudretli bir insandan menfaat göreceksiniz. Fakat ilginç olan bu menfaat sizi uzun zaman minnete, manevi borca sokabilir. Bir de bu bayanın yanında sağkolu olarak biri bulunuyor ki, usulsüz işleri ve ilişkileri var, pek de dürüst değil. Sevmeseniz de kendisine karşı politik olmak, belli bir mesafede iyi davranmak zorunda kalabilirsiniz.

Bu kadar uyarıya rağmen tuhaf olan şu; iyi veya kötü ama bitmesini dilediğiniz bir şey için, elinize insiyatif verilecek. Bir nevi koz elde edecek ve kendinizi sağlama alacaksınız.

Sevgiler

Anlayamadığım bir şey var. Yardım göreceğim kişi ile bu bayan aynı kişi mi? Yoksa yardım alacağım kişi zaten erkek mi? Dürüst olmayan kadın mı sağ kolu olan kişi mi?

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Pardon belirtmemişim. Yardım alacağınız kişi de, sağ kolu da bayan. Siz sağ koluna dikkat edeceksiniz.