Anlık değişimler yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BerkOps

Kayıtlı Üye
İş
PROFESYONEL ÖĞRENCİ
Öncelikle merhabalar. Bende bir anlık bir değişim oldu 2yıl 9 ay önce bir kız arkadaşım oldu ve ilk kez düzenli bir şeydi 9 aylık bir beraberlik geçirdik ve daha sonra ayrıldık.(kötü bir ayrılma oldu) Ve ondan sonra şiddet seven bir insandım şimdi süt çocuğu gibiyim sosyaldim tamamen asosyal oldum. Tüm arkadaşlıklarımı kaybettim. iyice içten çökmeye devam ettim ama hep gülümsemeyi bildim. Fakat herşey kötü gidiyor acayip şanssızım. tıpkı "gökten para yağsa bize demir para döşer oda kafamızı yarar" cinsinden yani bunun nedeni ne olabilir? ve belirtiyorum bu değişim 1 hafta içinde oldu kız arkadaşımla ayrıldıktan sonra yani. Maddi durum iyiydi cidden çöküşler yaşadım. Ve karşı cinsle ne zaman konuşsam hoşlantı oluyo karşılıklı yarın suratıma bile bakmıyorlar. bunlarıda belirtmek istedim? Nedir bu değişimlerin sebebi. yaşım 19 .

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Çok iyi bir şekilde henüz çekirdek inanç başlangıcında olayın farkına varmışsınız. Size önerim bir an önce profesyonel bilinçaltı temizleme işlemi yaptırmanız. Sizi etkileyen ve öyle görünüyor ki sevgilinizden ayrılınca da tetiklenen bir travma olabilir. Bu erken saptamanız sizi şanslı kılıyor.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Bu ayrılık kötü olduğu için pişmanlık duyuyorsunuz sanırım, buda aklınızı meşgul ediyor. Hal böyle oluncada bütün olumsuzluklar sizi buluyor.
Bana sorarsan, dünyadaki en güçlü lanet pişmanlıktır. İster kendi vicdanınla pişman ol, ister dışardam uygulamalarla pişman etsinler insanı. Pişman olunduğunda evren bunu sezip sanki bütün ceza yöntemlerini oraya yönlendiriyor. Bu yüzden kendi vicdanını temizleyip, pişmanlıktan kurtulursan her şey düzelicektir ama için için pişma sa

BerkOps

Kayıtlı Üye
İş
PROFESYONEL ÖĞRENCİ
Sayın CHİLLOUT bilinçaltı temizleme işlemi için sayın Urum bir mp3 halinde bir video paylaşmış. eğer bildiğiniz başka bir yöntemde varsa deneyebilirim. birilerinden yardım almama ihtiyaç olabilir mi?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Urum ile görüşün konuyu anlatın.

BerkOps

Kayıtlı Üye
İş
PROFESYONEL ÖĞRENCİ
bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim sayın Chillout.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[XTR] Similar Threads