Alnımdan Çıkan Beyaz Işık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Denizlim

Kayıtlı Üye
Bazen alnımdan beyaz bi ışık çıkıyo gibi hissediyorum. Tam o sırada biri bişey dediğinde ne dediğini tam duymuyorum.

Bu çakra tıkanıklığı ile mi ilgili

bilen yok mu

bilen yok mu kimse yazmamış

bilen birisi yok mu arkadaşlar?

Denizlim

Kayıtlı Üye
daha önce başına gelen ya da ne olduğunu bilen yok mu

gogolisk

Kayıtlı Üye
İş
Web Desing
Sabırlı ol kardeşim. Elbet birileri bu konu hakkında söz sahibidir. Sana yardımcı olacaklardır.

calosa

Banlı Kullanıcı
psikolojik olabilir yada 3 gözün

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bazen alnımdan beyaz bi ışık çıkıyo gibi hissediyorum. Tam o sırada biri bişey dediğinde ne dediğini tam duymuyorum.
- Hangi aralıklarla oluyor bir düzeni var mı?
- Işık çıkarken bunu nasıl hissediyorsunuz? Işık çakma gibi mi, süzülme gibi mi nasıl yani biraz detay yazın.
- Işık hissedince duyma problemi yaşamayı biraz daha açın. Tam bir duyma kaybı mı, uğultu mu, gürültü mü başka bir şey mi nedir o anki durum tam olarak?
- Bu dedikleriniz dışında ekleyebileceğiniz bir şey var mı?
- Baş ağrısı, kulak ağrısı veya göz ağrılarınız ne sıklıkta ve ne şiddette?

Denizlim

Kayıtlı Üye
-mesela biri konuşurken çok sıkılınca yada daldığımda alnımdan ışık saçıldığını hissediyorum tam o sırada konuşulunca ne denildiğini tam duymuyorum yada yanlış duyuyorum.
-Sanki alnıma tıpa takmışlarda çakramdan düzgün enerji akmıyo tıkanmış gibi hissediyorum. Uğultu gibi geliyo tam duymuyorum.
Mesela bazen alnımdan ışık düzenli çıkıyo o sırada enerji çıktığını hissediyorum etrafı duyabiliyorum ama enerjimin birine yada boş yere azaldığını hissediyorum.
O azalma anından sonra şöyle bi kendime gelince yanımdakilerin 1-2 kere "uyandı" diye mırıldandıklarını duydum.
Bazen tıkalı gibi olduğunda net duymuyorum.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
-mesela biri konuşurken çok sıkılınca yada daldığımda alnımdan ışık saçıldığını hissediyorum tam o sırada konuşulunca ne denildiğini tam duymuyorum yada yanlış duyuyorum.
-Sanki alnıma tıpa takmışlarda çakramdan düzgün enerji akmıyo tıkanmış gibi hissediyorum. Uğultu gibi geliyo tam duymuyorum.
Mesela bazen alnımdan ışık düzenli çıkıyo o sırada enerji çıktığını hissediyorum etrafı duyabiliyorum ama enerjimin birine yada boş yere azaldığını hissediyorum.
O azalma anından sonra şöyle bi kendime gelince yanımdakilerin 1-2 kere "uyandı" diye mırıldandıklarını duydum.
Bazen tıkalı gibi olduğunda net duymuyorum.

Şimdi iki türlü ilerleyin tavsiyem bu yönde.

1- 21 gün boyunca: Her banyoda kendinizi tuz ve sirke ile arındırın. Her sabah bir fincan sıcak suya biraz limon sıkıp için. Günde en az 10 dakika toprağa, doğaya basın, her gün 20 dk yürüyüş yapın. Sizi en çok rahatlatacak bir hobiye yönelin. İbadet ediyorsanız aksatmayın, etmiyorsanız size en uygun biçimde geceleri uyumadan önce genel olarak dua edin. Fırsatınız varsa yogaya başlayın. Siteden veya başka yerlerden stres azaltan nefes egzersizleri öğrenin. Çakralarınız için doğal taşlardan ve çakralar için oluşturulan ritmik seslerden istifade edin.

2- KBB ve Nöroloji dal merkezlerine, hastahanelerin ilgili bölümlerine giderek şikayetinizi dile getirin, en azından gönül ferahlığı için bu şikayetleriniz için uygun bir cehk up yaptırın. Zaten bu şikayetlerle alakalı bazı testler isteyeceklerdir. Siz o yönden de işinizi sağlama alıp uzmanlara görünün.

Hem fiziki hem enerjisel bazı aksaklıklar olabilir. Bu şekilde yapmanızı tavsiye ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...