ALKolü bırakması için dua var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eray_2

Kayıtlı Üye
Dostlar şu yalan dünyada belki benim kadar acı çeken vardır. Bu alkole o kadar karşıyım ki bütün şişeleri kıracağım. Alkolü bırakma duası yok mu başkası için okuyacağım. Bıktım artık çekilmez oldu çok yakın biri için. üstüme geliyor kpss hazırlanıyorum baskı kuruyor. bugün intihar etmeyi bile düşündüm. adam alkol alıyor kendi düşüncelerinden başkasını dinlemiyor. Yok mu bunun bi çaresi nolur yardım edin.

ptaah

Kayıtlı Üye
Bence duadan önce kişini alkole sarmasının sebeplerini bulun.Ve bu sebeplere neden olan şeyleri ortadan kaldırmaya çalışın.Örneğin içen kişin yalnızlık çekiyor olabilir.Sohbet edin onunla.Hayatında bir boşluk varsa sporla ,namazla doldurmasını tavsiye edin.Keyif için içiyorsa her gün içmek bir keyif değildir.Ruhsal bir sıkıntıdır.

Sonuçlar olarak içtiren sebepleri ortadan kaldırmaya çalışın.

Requiem For A Dream

Kayıtlı Üye
Öyle bi dua vardı heralde ama unuttum herşeyi sildiğim için. İnsanların öz iradesi vardır kendi aklı fikri vardır önce alkolü neden içtiğinizi düşünün ve alkolü her gün içmek gerekmez ben bile alkol kullanıyorum ama kendime hakim oluyorum yoksa her gün içmesini bilirim ama ne gerek var bi kaç saat kafasını yaşıyorsunuz sonra herşey yine başa dönüyor, İlk önce kendi içinizde bırakın alkolü çünkü içen kişi onu illa birşey için içiyordur sebepi vardır herşeyin bi sebepi olduğu gibi. Sevgi ve ışıkla kalın iyi forumlar.

eray_2

Kayıtlı Üye
Bence duadan önce kişini alkole sarmasının sebeplerini bulun.Ve bu sebeplere neden olan şeyleri ortadan kaldırmaya çalışın.Örneğin içen kişin yalnızlık çekiyor olabilir.Sohbet edin onunla.Hayatında bir boşluk varsa sporla ,namazla doldurmasını tavsiye edin.Keyif için içiyorsa her gün içmek bir keyif değildir.Ruhsal bir sıkıntıdır.

Sonuçlar olarak içtiren sebepleri ortadan kaldırmaya çalışın.
kardeş yalnızlık falan çektiği yok. sebeb çok ama hep boş sebeblerden içiyo. ona göre hep sebeb buluyo ama bu sebebleri de içmek için yapıyo önce bağırıyo çağırıyo sonra içiyo içerken de öyle yapıyo ruhunda daralma manen bozuk ahirete inanmıyo zaten. ekonomik sıkıntısı bana göre yok ama ekonomik sıkıntı yapıyo kendi kendine tam dayaklık da neyse dua istedim ben kardeş hepsini denedik biz. teşekkürler.

eray_2

Kayıtlı Üye
Öyle bi dua vardı heralde ama unuttum herşeyi sildiğim için. İnsanların öz iradesi vardır kendi aklı fikri vardır önce alkolü neden içtiğinizi düşünün ve alkolü her gün içmek gerekmez ben bile alkol kullanıyorum ama kendime hakim oluyorum yoksa her gün içmesini bilirim ama ne gerek var bi kaç saat kafasını yaşıyorsunuz sonra herşey yine başa dönüyor, İlk önce kendi içinizde bırakın alkolü çünkü içen kişi onu illa birşey için içiyordur sebepi vardır herşeyin bi sebepi olduğu gibi. Sevgi ve ışıkla kalın iyi forumlar.
kardeş öncelikle içen ben değilim başkası. sebebsiz zaten içen yok ama sebebleri boş ağzıyla da içmiyo. dua istedim ben artık kurtulmak istiyorum. bazı insanlar vardır içerler eğlenirler biz de dert tasa dolu aslında hayatta bi bok olduğu falan da yok sanki kişinin bütün yükleri onun üstünde sanki sadece kendisi dert çekiyo. dua var mı kardeş siz de edin bari dua zikir falan neyse kurtaralım. manen bozuk ahirete inanmıyo zaten kurtaralım.

buzprensi89

Banlı Kullanıcı
Ortamı değiştir arkadaşlarını terket işinden evine evinden işine git yeter olay bu...

partos

Kayıtlı Üye
Uyku hapını ezip içeceğine kat 10 dk sonra problem arz etmez.2-3 liralık reçetesiz ilaçlar var

codzombi

Kayıtlı Üye
özel ilaçlar var alkolu bıraktıran , su içirirken suya atın gizlice meyvesuyua bunun gibi şeylere , içemiyor nefret ediyor belli bür süre için , bu şekilde bi kaç kişiye bıraktırmışlardı .. doktor kontrolünde yapın yemeklere falan katılacaksa

Oğuz-Han

Kayıtlı Üye
Aslında bağımlı kişileri bağımlılıklarından kurtarmak için bişeyler yapmak mümkün ama sizin okuyacağınız bi dua gibi bişey değil, bilgili kişiler tarafından uygulanmalıdır. Özgür iradadeye saygı duymuşumdur herzaman ama bu bağımlılık kötü bağımlılık ise yani alkol, esrar gibi çevresindekilere zarar veriyorsa ozaman çaresine bakmak mümkün. Biçok kişiye bu konuda yardım etmişimdir ve hepside başarılı sonuçlar elde etmişler. Tılsım yazarım ve kapının gireceğine, yani üst taraflara koymalarını isterim, öyle kapıki, o bağımlı kişi hergün oradan girip-çıkması lazım. İlk günden etkisi görülür.

eagleofstorm

Kayıtlı Üye
İnternette şunlar vardı:

1.Yöntem
İçkiden kurtulmak için
Yunus suresi 57 ,maide 90-91 ,araf 200 ,müminun 97-98 ,sebe 49 ,nisa 70 ,ahzap 3, ali imran 189 ayetleri sırası ile safran ,gülsuyu ve misk ile 3 adet kağıda yazılır birini şahıs boynunda taşır birisinin suyunu içer biri ilede yıkanır. İçkiden soğur Allah’ın izni ile
Alıntıdır

2. Yöntem
Alkol Ve Kötü Alışkanlıklardan Kurtulmak İçin
Bu dua, hastalığa, sıkıntıya yada içki içene, muradı olana, ne muradı varsa o niyetle okunursa Allah'ın izniyle vesile olur:
"Aksemtu aleyki eyyetuhel illetu bi izzetillah ve bi azameti azametillah ve bi
celali celalillah ve bi kudrati kudratillah ve bi sultani sultanillah
ve bi la ilahe illallah ve bi ma cera bihil kalemu min indillah ve bi
la havle ve la kuvvete illa billahi illensarafti allahumme salli ve
sellim ala seyyidina muhammed. Hasbiyallahu la ilahe illa huve aleyhi
tevekkeltu ve huve rabbul arşil aziym"
bu duanın saati sayısı günü yoktur sadece niyeti vardır ve istendiği zaman istendiği satte okunur, sağlam bir itikat ve hulusukalb üzere vird halinde uygulandığında sonuç alınılır.
Alıntıdır

3. Yöntem

1002 kere ihlas suresi gömlek kazak gibi belden yukarı giyeceği bir giysiye okunacak.
Alıntıdır

Sitemizde de bunlar var:

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=11876&highlight=içkiden

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=16132&highlight=içkiden

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=27060&highlight=içkiden

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=12321&highlight=içkiyi

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=26894&page=3&highlight=içkiyi

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=17464&highlight=alkolü

Eğer söz dinliyor olsaydı iyi bir NLP veya hipnoz uzmanı size yardımcı olabilirdi fakat belirttiğiniz gibi kendinden başkasını dinlemiyorsa uzaktan telkin ve enerji verebilen en az 2. seviye bir reiki uygulayıcısınında faydasını görebileceğini düşünüyorum.

Şifalar dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...