Aldatilma

çölrüzgarı

Banlı Kullanıcı
öncelik iyi akşamlar kardeşlerim durumum çok müşkül daha önceleri konular açmıştım aşk hayatım çok kötü diye ben 3 ay önce görücü usulü evlilik yaptım severek tabi şuan eşim beni altatmaya başladı yeni girdiğim işimden çıkarıldım hiç kız arkadaşım olmuyordu kaç sefer içimdeki acılar nedeniyle ruh sinir hastalıkları hastanesine yattım ama yine acı çekiyorum yine darbeyi yedim sizce neden olabilir bu olanlar çünkü 8 senedir uğraşıyorum en sonunda evlilik yaptım oda hüsran ben aynı zamanda tarikat içindeyim orada bir hoca havas ilmiyle ilgili çalışmaları yapıyor annemin adını kendi adımı istedi eşiminde aynı şekilde istedi daha önceleride çalışma yaptırdım aşk hayatımla ilgili 2 ay sürdü etkisi acaba kısmet çalışmasımı yaptırmam lazım niye çözülemiyor benim bu işim işimdende sebepsiz çıkarıldım şuan hastanede yatıyorum aklıma geldikçe göğüs kafesim sıkışıyor acile kadırıyorlar beni sürekli kadınlarla ilgili rüyalar görüyorum kalktığımda tansiyonum düşmüş oluyor kardeşlerim bu bendeki olan şeylerin bir anlamı varmıdır allah rızası için acil cevap bekliyorum

orrkide

Kayıtlı Üye
Akliniza kotu seyler getirmeyin. Bunlarin anlami belki sadece dunya sinavinizin cok zor gectigidir. Biz burda ne soylesek de gercegi bilemeyiz. Tarikat icindeymissiniz isin ehli birine bakim yaptirmadiniz mi daha once? Yaradan yardimciniz olsun, cok yardimci olamadim ama okuyunca yazmadan gecemedim.

zena

Kayıtlı Üye
Olumsuza o kadar çok odaklanmışsınızki...Bir mıknatıs gibi farkında olmadan kötüyü çağırmaya başlamışsınız anladığım kadarıyla. Site içinde biçok yararlı konu var gerek kuantum gerek kişisel gelişim üzerine onları okumanızı tavsiye edebilirim.İnanın çok faydası oluyor.Ayrıca dış dünyadan ziyade daha çok iç dünyanıza yönelip dualarla tefekkürle Allah'a sığının bunlar sadece bir imtihan hepsi geçicek böyle düşünün.Düşünce sisteminizi değiştirmeyi başarabilirseniz kendi adıma herşey yoluna girmeye başlayacaktır diyebilirim.