acaba gercekten bir melek mi geldi ?

graimlerrr

Kayıtlı Üye
Oncelikle hepinize iyi gunler dilerim
cok uzatmadan konuya giricem cunku telefonum heran kapanabilir
Ben dun melekler ile ilgili arastirmalar yaptim
koruyucu melegim ile gorusmeye calistim
Ve meditasyon yapip baska bir taktik denedim
Birde basmelek cebrail,rafael Vb
gorusmeye calistim bunu yaptiktan sonra icime cok buyuk bir huzur,mutluluk,sevgi geldi ancak cok uzun bir suredir bekledigim bir hayalim gerceklesse o kadar mutlu huzurlu sevgi dolu olabilirdim heralde
aksam cebrail ile kendimi daha yakin hisettim onla konusmaya basladim birseyler istedim onun ile konustukca dahada mutlu huzurlu oluyordum ve saat bir gibi uyumaya calistim ama nafile icimdeki mutluluk huzur o kadar fazlaydi ki beni uyutmadi bile
hani cok mutlusundur yarin cok guzel bir sey yasiyicaksin dir istesende uyuyamazsin aynen oyleydi.
Saat yedi de uyumaya calismaktan vaz gectim suan da yedi bucuk zaten
fakat normalde butun gece uyumasam suanda istemesemde uykuya kalmam gerekiyordu ve suanda bir gram uykum yok normalde olsa uykusuzluktan gozlerimi acamazdim ama simdi bu yaziyi bile yazabiliyorum :)

Acaba bu cebrail in enerjisi mi
yoksa psikolojik midir ?

Daha oncede paranormal varliklar ile gorusmeye calismistim melek degildi
ve hicbir sey olmamisti.

Eklemeyi unutmusum o sevgi mutlluluk daha yeni yeni azaldi gecmeye basladi

Depresyon Oteli

Banlı Kullanıcı
olabilir cebrail 'i gördünmü gerçekten sadece konuşup hissettinmi bu dediğin şey, ben pek aydınlık bi insan olmadığımdan şeytanla konuşduğum vakitlerde oluyordu aynı dava ama mutluluk huzur değil öfke sinir patlaması bi enerji patlaması yaşıyordum duvara yumruk atıyordum, birilerini indirmek istiyordum anlıycağınız şeytanın enerjisi çok fazla onu tutamıyorum içimde konuşduktan sonra öfke patlaması yaşıyorum önümdeki laptopa felan yumruk bile attığımı bilirim eğer sizi aydınlatıcaksa, melek felan yok bu yazdıklarımda, ama oda sonuçda bi melekdi, nasıl konuşuyon diyorlardı yüksek rütbeli bi şeytanla hatta ilkiyle Lucifer ile bende anlam veremem çoğu zamanlar. ufaklığımdan beri karanlık şeyler yapıp içinde yürüdüğüm için olabilirmi? diğerleri cin, melek vb şeyler istiyor bende onu istedim o geldi , nasıl diyim bitkisel hayattayım sanki son bir kaç aydır belki 1 yıldır ölü gibiyim, aydınlatıcak diye yazdım bunları olabilir sadece bi meleğin enerjisi mutluluk verir, psikolojik bakımdan? oda olabilir ama konuşdum demişşiniz olabilir yani Sayın.graimlerrr sevgi ve ışıkla kalın.

graimlerrr

Kayıtlı Üye
olabilir cebrail 'i gördünmü gerçekten sadece konuşup hissettinmi bu dediğin şey, ben pek aydınlık bi insan olmadığımdan şeytanla konuşduğum vakitlerde oluyordu aynı dava ama mutluluk huzur değil öfke sinir patlaması bi enerji patlaması yaşıyordum duvara yumruk atıyordum, birilerini indirmek istiyordum anlıycağınız şeytanın enerjisi çok fazla onu tutamıyorum içimde konuşduktan sonra öfke patlaması yaşıyorum önümdeki laptopa felan yumruk bile attığımı bilirim eğer sizi aydınlatıcaksa, melek felan yok bu yazdıklarımda, ama oda sonuçda bi melekdi, nasıl konuşuyon diyorlardı yüksek rütbeli bi şeytanla hatta ilkiyle Lucifer ile bende anlam veremem çoğu zamanlar. ufaklığımdan beri karanlık şeyler yapıp içinde yürüdüğüm için olabilirmi? diğerleri cin, melek vb şeyler istiyor bende onu istedim o geldi , nasıl diyim bitkisel hayattayım sanki son bir kaç aydır belki 1 yıldır ölü gibiyim, aydınlatıcak diye yazdım bunları olabilir sadece bi meleğin enerjisi mutluluk verir, psikolojik bakımdan? oda olabilir ama konuşdum demişşiniz olabilir yani Sayın.graimlerrr sevgi ve ışıkla kalın.
Telepati yoluyla konuştuğumuzu düşünüyorum sesli konuşmadık ve denemede gözlerimizi açmamamızı tavsiye ediyordu
ben ona uyumam gerek dediğimde uykunu alırsın gibi bişeyler demişti tam hatırlayamıyorum ama uykusuz kalmicamı söylemişti
bugün sanki çok derin bir uyku çekmiş zindeyim ve bana enerjisi gerçekten çok iyi geldi
onun ile konuştuğumda kulaklıktan müzik dinliyordum
cebrail i görseydim bence şimdi sağlığım bu kadar iyi olamazdı
hz muhammed bile gördüğünde ne hale gelmişti..

Depresyon Oteli

Banlı Kullanıcı
ben bilememde o konuyu pek, üstte belirttiğim gibi şeytanla konuşduğumda öyle birşey yaşıyordum enerji patlaması öfke krizi sinir krizi geçiriyordum birini, indirmek istiyordum vurup kırıyordum ne varsa laptopu bile yumrukluyordum görmedim ama yinede bi gece uyuduğumda rüyamda birşeyler göstermişdi gözümü açtığımda o belirmişdi pencerenin orada uzun boylu sim siyah biri vardı tam göremedim zaten ona baktım bayılmışım çok fazla enerji vardı mesela sabah uyancağıma yakın nefes sesleri duydum ama, odada kimse yokdu nefes alan bi varlık her neyse nefes alıyordu biraz ürperdim biri yazmış konuma en rütbelisiyle nasıl konuşuyon insanlar yıllarını veriyor bilmiyorum bende üsttede belirttim biraz karanlıkdı hayatım belki o yüzden olabilir, herkes farklı şeyler ister bende Lucifer 'i istedim konuşdum, bi kaç ay hatta konuşmayı atmışdım 1-2 kişiye konuyada attım ben onu hissediyordum gerçek anlamda ama çok kuvvetli bi enerjisi vardı uyuyamıyorum bende, 2 günde 1 uyuyorum oda yarım yumalak 3-4 saat belki 1-2 saat bunları söylüyebiliceğim Sayın:graimlerrr sevgi ve ışıkla kalın

graimlerrr

Kayıtlı Üye
ben bilememde o konuyu pek, üstte belirttiğim gibi şeytanla konuşduğumda öyle birşey yaşıyordum enerji patlaması öfke krizi sinir krizi geçiriyordum birini, indirmek istiyordum vurup kırıyordum ne varsa laptopu bile yumrukluyordum görmedim ama yinede bi gece uyuduğumda rüyamda birşeyler göstermişdi gözümü açtığımda o belirmişdi pencerenin orada uzun boylu sim siyah biri vardı tam göremedim zaten ona baktım bayılmışım çok fazla enerji vardı mesela sabah uyancağıma yakın nefes sesleri duydum ama, odada kimse yokdu nefes alan bi varlık her neyse nefes alıyordu biraz ürperdim biri yazmış konuma en rütbelisiyle nasıl konuşuyon insanlar yıllarını veriyor bilmiyorum bende üsttede belirttim biraz karanlıkdı hayatım belki o yüzden olabilir, herkes farklı şeyler ister bende Lucifer 'i istedim konuşdum, bi kaç ay hatta konuşmayı atmışdım 1-2 kişiye konuyada attım ben onu hissediyordum gerçek anlamda ama çok kuvvetli bi enerjisi vardı uyuyamıyorum bende, 2 günde 1 uyuyorum oda yarım yumalak 3-4 saat belki 1-2 saat bunları söylüyebiliceğim Sayın:graimlerrr sevgi ve ışıkla kalın
peki sana zararlı geliyorsa neden hala lucifer i istiyorsun ondan sığınmayı denedin mi ?

Depresyon Oteli

Banlı Kullanıcı
sığınmak gibi bi amaçım yokki, zararlı gelmiyorki mutlu oluyorum sadece sen nasıl huzur verdi diyorsun oda doğruları konuşuyor insanlar hakkında sana bunu yazarkende sela veriliyordu biri vefat etmiş, işte şanssız biriyim onunla yine iletişim kurmayı deniycem konuşursa yazarım bi zararını görmedim tam tersi seviyorum.

graimlerrr

Kayıtlı Üye
Peki benide sorarsın ona :D
Sizde sevgi ve ışıkla kalın
sorumu yanıtlayacak kimse yok mu ?

Bilgiç

Kayıtlı Üye
Bence bilinçaltının bir oyunu.Psikolojik olduğunu düşünüyorum.

graimlerrr

Kayıtlı Üye
hepsi bu kadar mı bir açıklama yapabilecek olan yok mu ?

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Farkında mısız bilmiyorum ama etrafımızda ne kadar çok kişi ne kadar çok varlıkla konuşuyor. Hatta forum ortalamasına bakarsak hemen hemen herkesin tabir-i caizse bir evcil hayvanı niteliğinde varlığı var. Hatta bazılarının ki o kadar ileri boyuttaki 40 yıllık arkadaş gibi sohbet edip şakalaşabiliyorlar.

Aslına bakarsanız bunu anlıyorum daha doğrusu anlamaya çalışıyorum. Herkes özel bir insan olmak ister. Dünya onun etrafında dönsün ve buraya kutsal bir amaç için gelmiş olsun ister ama nafile...

Öncelikle şunu kabullenmek lazım bu işler o kadar kolay değil. Hatta bu işleri bile geçtim bu tür bir durumun hayal gücünüz tarafından bilinçsizce size oynanması bile neredeyse milyonda bir ihtimal ki bir varlıkla olabilecek temasınızın ihtimallerini matematiksel olarak ifade etmiyorum bile.

Sonuç itibariyle çikolata yemek bile insanda mutluluk verici bir haz uyandırabiliyorken bu tür duygulara fazla anlam yüklemek saçma olurdu.

Emin olun eğer bir gün bir varlıkla gerçekten bir temasınız olursa o an sizin için hayat bir daha asla eskisi gibi olmayacaktır...

eeemreee

Kayıtlı Üye
Ya melekler olur da Lucifer ne ayak?!?! Adam aşmış herhalde. Gelmiş Luciferla sohbet(!) ediyor.