4 ay sonra arkadaşıma Cinler saldıracakmış yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cebrailmusa

Kayıtlı Üye
Bir arkadaşım var kendisine musallatlar. Daha önce çok hocaya gitmiş. Birsürü dua var evinde. Sıkmadan, görünmeye kadar olaylar mevcut. Birgün oda dahil 4 arkadaş toplandık fincan daveti yaptık.. Ben yönlendirdim. Kısa kesicem arkadaşı sordum. Evinde 5 cin var 4ü kötü ve zarar veriyor biride koruyo dendi. 4 ay sonra saldıracaklarını söyledi. O yardım eden cin orda olmicakmı dedim. Onu evden atacaklar dedi. Arkadaşımda doğruladı daha önce 2 hoca daha kendisine aynı şeyi söylemiş 4 cin olduğunu birinin koruduğunu falan. Ama bu saldıracaklar lafını duyduğunda çok kötü oldu çocuk. Daha bana uyku yok dedi :) Psikolojikmende çöktü. Ben korkmaması için inanma, İnsanlar nasıl hep doğru konuşur arada yalan söylüyorsa cinlerde hep yalan konuşur arada doğru söyler dedim. Pek faydası olmadı. Ne olacak şimdi doğru olabilir mi ?

Zazayew2312

Kayıtlı Üye
Doğruda olabilir yanlışta ancak siz her ihtimale karşı tedbirinizi alın Allahı ağzınızdan düşürmeyin hep abdestli gezin kuran okuyun cevşen ül kebir okuyun bunları yapın 4. ayda sen orda ol o arkadaşına cevşen

Doğruda olabilir yanlışta ancak siz her ihtimale karşı tedbirinizi alın Allahı ağzınızdan düşürmeyin hep abdestli gezin kuran okuyun cevşen ül kebir okuyun bunları yapın 4. ayda sen orda ol o arkadaşına cevşen okumasını söyle yoksa çarpılabilir

hippolyte

Kayıtlı Üye
Hıfzuhüme ve hüvel aliyyül aziym deseydiniz keşke davet çagırmadan ama iş işten geçmiş bu dua da eğer cin varsa rahmaniyse kaçmaz sufli ise kaçarmış çok eskiden öğrendiğim bi usuldü..gelirse bunu denesin..

Depresyon Oteli

Banlı Kullanıcı
herşey olucağına varır diyorum, varsa bi cin gelsin saldırsın tabi ricaitse bana yollayın direk bana saldırsınlar beni yanlış anlamayın, fincan daveti yapmışşınız kızdırmışşınız bana kalırsa hiç gerek yokdu doğru olabilir gelsinler, zamana bırakın bakalım 4 ay sonra ne olucak, üstte Sayın:Zazayew2312 belirtmiş zaten cevşen ül kebir okuyun abdestli olun felan benim pek bilgim onun kadar olmasada, korkuylada bi yere varılmaz sevgi ve ışıkla kalın.

Jackson

Kayıtlı Üye
1.Bedensiz varlıkların insanlara fiziksel zararlar verdiği pek görülmez
2.4 ay sonra öleceğini nasıl söylemiş olabilir biz bir davet yaptığımızda bize direkt konuşma gibi şeyler olmaz iletişim simgesel,işitsel yollarla olur bir görüntü gelir ve bunun yorumunu yaparsın (Arkadaşının burada doğruyu söylemediği kanıtı çıkıyor ortaya)
3.Bir varlık durduk yere kimseye musallat olmaz (Eğer ki musallat dediğiniz şey doğruysa) öyleyse eğer neden varlıkların o arkadaşınla bağlantısı olduğunu çözmeli gerekirse bir davet yapıp özür dileyip defetme ritüreli uygulamalı eğer gerçekten böyle bir şey varsa (ki şayet pek inandırıcı gelmedi bana) defetme ritüreli için özelden mesaj yazarsan yardımcı olurum.

Bilgiç

Kayıtlı Üye
Ayetel Kürsinin sırlı formülünü okumak gerek.

CapoeiRisT4

Kayıtlı Üye
Cinlerin tabi eğer varsalar bir vasıtadan duyduğum kadarıyla söylüyorum çoğunluğu dinsizdir yani müslüman cin çok azdır o yüzden saldırırsa sizde ona saldırın :D

lord66

Banlı Kullanıcı
geldigi zaman elinize sirke alın etrafe serpin nas ve felak sürelerini okuyarak.göremezseniz.ellerinizi kollarınızı sirkeyle ovalayın.hiç sevmezler sirkeyi.

aşk1

Banlı Kullanıcı
benim anlamadığım bu arkadaşınız kurtulmaya çalışmış ama üstüne birde sizle çağırmış varlık ona nasıl bir kafadır napıyorsunuz siz herneyse.
naptınızda 4ü kötü 1i iyiymiş?
neden 4 ay sonra?
çok soru oldu ama napım yani noluyor anlamadım ki :D

eXtreme

Kayıtlı Üye
ne yapabilirsiniz bilmem ama müslüman bi kaç cin çağırın veya şeytan çağırarak korunma isteyin ama karşılığını isteyecektir.

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Arkadaşınıza musallat olunduğunu, bunun için bazı çalışmalar yapıldığını söylerken birde yeteri kadar zor bir durumun üstüne fincan daveti yaptığınızı söylemişsiniz. Bu yaptığınız ilk hatadır.

Varlıkların ki konuyla ilgili olan cinlerin genelde düşüncesi, bizler onlardan daha yüksek rütbede yaratıldığımızdan bizlerden bir nevi intikam almaktır. Vesvese verirler, %99 yalan söyleyerek yanlış yönlendirirler ve bu olayda olduğu gibi bizleri korkutarak saçma düşüncelere varmamıza neden olurlar. Sizin yapacağınız ilk şey bu korkudan kurtulmak için hangi dine mensupsanız eğer onun gerekçelerini yerine getirmek olacaktır. Nas, felak, ayetel kürsi surelerini her gün okuyabildiğiniz kadar okuyun. Dininize göre ibadetinizi eksik etmeyin; çünkü sizin yaptığınız ibadet hem enerjinizi yükseltecek hem de Yaradan'a yaklaşmanızı ve ona sığınmanızı sağlayıp size koruma getirecektir.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Yorumlara inanamıyorum, bir kaç Müslüman cin çağırın, şeytan çağırın vsvs. Allah Aşkına Bilmiyorsanız susun.

Cin tahtası ile yani fincan ile yapılan davetlerde, kişilerin kendi enerjileri kullanılır, bir başka varlığın gelmesi çok zordur. eğer gelirse, Gelen varlık perde cini diye tabir edilen şakacı bir varlıktır, bilgileri yoktur çünkü yükselemezler, yani zamandan bilgi getiremezler ve ve bir insana zarar veremezler. o yüzden korkmanıza gerek yok. Korkularınız var ise dini inançlarınıza ve bilgilerinize göre sitemizden korunma yollarını bulup uygulayabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...