3. gözden aşırı enerji alıyorum yardımm :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

araf3

Kayıtlı Üye
duru görür biri bana 3. gözden çok fazla iyi kötü enerji aldığımı herkesin enerjisini çektiğimi negatif ortamlardan kişilerden kendimi korumam gerektiğini söyledi. ayrıca enerjimin boyun ve sırt kısmımdan çıktığını bazen gerçekten dayanılmaz olan boyun baş ve sırt ağrımın bundan kaynaklandıgını ve koruma yapmam gerektiğini söyledi. bide sezgilerin çok kuvvetli ailenden gelen bişeyler var sende dedi. ben bu durumları nasıl kontrol edicem. kötü enerjileri çekmeyi nasıl durdurucam. lütfen yardım edin :(

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
duru görür biri bana 3. gözden çok fazla iyi kötü enerji aldığımı herkesin enerjisini çektiğimi negatif ortamlardan kişilerden kendimi korumam gerektiğini söyledi. ayrıca enerjimin boyun ve sırt kısmımdan çıktığını bazen gerçekten dayanılmaz olan boyun baş ve sırt ağrımın bundan kaynaklandıgını ve koruma yapmam gerektiğini söyledi. bide sezgilerin çok kuvvetli ailenden gelen bişeyler var sende dedi. ben bu durumları nasıl kontrol edicem. kötü enerjileri çekmeyi nasıl durdurucam. lütfen yardım edin :(

3. gözü bir tür radar/telefon/işaretleyici/internet ekranı gibi düşünün. Genelde 3. gözden enerji alış-verişi yapılmaz. 3 göz herkeste aktiftir bazısında çok bazısında az ve bu aktivite türü farklılık gösterebilir.
Negatif/Pozitif enerji alış verişinde daha çok kök çakra (al-ver), solar plexus(al-ver), boğaz (ver) sorumludur. Elbette 3. göz de alış verişten sorumlu olabileceği durumlar varsa da ana görevi enerji alışverişi yapmak değil, yapılan alış verişi dönüştürüp kullanmaktır.
Evdeki priz, batarya, pil bunlar enerji alışverişine yarar, laptopunuz ise bu enerjiyi dönüştürüp kullanır gibi.

3. göz bölgesinde hissedilen ve fiziksel bedeni rahatsız edecek kadar yoğunluklar, bu aletin fazla ama yanlış çalıştığını gösterir. Negatif enerji çekmekten korunmak için 3. göze değil diğer toplama merkezlerine odaklanacaksınız. 3. göz ile alakalı fazla aktiviteyi ise, meditasyon, nefes, enerji çalışmaları, çakra düzenleme bilgisi vs. ile yoluna koyarsınız. Herkesin her dediğini tam doğru diye alıp yanlış reçete arayışına girmek sizi usandırır ve yorar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...